Niemiecki dziennik w obronie pedofilów i gwałcicieli ujawnionych przez polskie ministerstwo sprawiedliwości

fot. pixabay.com
9

1 stycznia br. ministerstwo sprawiedliwości udostępniło w sieci Publiczny Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Dzięki rejestrowi rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia do jednego z małopolskich domów kultury odkryli, że w placówce zatrudniono pedofila. Wydawać by się mogło, że jest to dowód na słuszność decyzji polskiego ministerstwa, ale okazuje się, że niemiecka prasa ma w tej materii inne zdanie.

Gabriele Lesser, korespondentka berlińskiego dziennika „Tageszeitung“, zauważa, że trudno jest przewidzieć, jakie konsekwencje publikacja rejestru może mieć dla spójności polskiego społeczeństwa.  Lesser wskazuje na ostrzeżenia ekspertów, którzy twierdzą, że „stawianie pod pręgierzem osoby, która odbyła karę, może również przynieść efekt przeciwny do zamierzonego”. Każdy, kto publicznie jest napiętnowany jako pedofil czy gwałciciel, będzie musiał uciekać z miejsca na miejsce, będzie mu ciężko znaleźć pracę i po mozolnej resocjalizacji może znów stać się recydywistą – czytamy w TAZ.

Gabriele Lesser zauważa na koniec, że taką publikacją rejestru „tworzy się złudne poczucie bezpieczeństwa”, gdyż „prawdziwe zagrożenie przestępstwami na tle seksualnym czai się w 90 procentach przypadków we własnym kręgu rodzinnym. Zwykle są to ojcowie, mężowie, wujowie, księża i przyjaciele rodziny, którzy znają swoje ofiary na długo przed dopuszczeniem się takiego czynu” – podkreśla Gabriela Lesser.

Papier jest cierpliwy i niemiecka korespondentka może na nim wypisywać, co chce. Ale jej artykuł po raz kolejny pokazuje, że w dobie terroru politycznej poprawności ochrona „dobrego imienia” pedofilów jest ważniejsza niż dobro dziecka. W sumie to dobrze, że Gabriele Lesser tak otwarcie to przyznaje. Mamy czarno na białym dowód jak wygląda niemiecka moralność.

Źródło: dw.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Niemka i nie zna niemieckich i amerykańskich statystyk?
  Na 10.000 księży zdarza się w usa 2-3 przypadków pedofilii na rok.
  Na 10.000 nauczycieli zdarza się w usa 600-700 przypadków pedofilii na rok.
  Dlaczego wymienia więc księży a nie nauczycieli. Proporcje coś się jej pokręciły. Zwłaszcza te 90% w rodzinie.
  Niemieckie statystyki wskazują np., że kochankowie matek trzy razy częściej molestują dzieci niż ojcowie. No chyba że rodzinę zredefiniujemy i kochanków do rodziny zaliczymy. Bo inaczej te 90% w normalnej arytmetyce się nie mieści.
  A szczególnie ciekawy jest ten przypadek molestowania przez męża pedofila. Jak mąż molestująxpc żonę wychodzi na pedofila, to żona musi być nieletnia. W niemiecjim prawie? Oj coś u tej Niemki z faktami cienko … .

 2. Andrzej mówi

  Kiedy to do was ludziska dotrze , że wszystkie media światowe są w brudnych łapach Iluminatów i New Age ! ( łacznie z Radiem Maryja w Polsce i TV Trwam – które są ściśle związane z posoborowiem – czyli z wilkami w owczych skórach ).

 3. Andrzej mówi

  Kolejna hańba , żenada , bezradność i bezkarność w stosunku do kosmopolitycznych i żydowskich członków ( nie ) rządu w Polsce .
  ” Zwrócić pieniądze ” a co z karą za grzechy ???

 4. Constancja mówi

  Co do kary smierci to bym dyskutowala,
  ale kazdy pedofil powinien byc wykastrowany. Tu nie ma co ryzykowac.
  Europa zachodnia zmierza do zaakceptowania pedofilii oficjalnie. A w Watykanie skonstruowali genderowska teczowa szopke. Nastepna profanacja Bozego Narodzenia.

 5. Goj mówi

  Kiedy ty babo ostatni raz księdza widziałaś, że wrzucasz ich na listę najczęściej gwałcących dzieci? Przypatrz się lepiej tym swoim imamom i ateistom z LGBT+ i NAMBLA.

 6. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  “Zaszczuci” w Polsce pedofile zawsze będą mogli znaleźć schronienie w głodnych na takie ubogacanie Niemczech proszę pani redaktor.

  1. Constancja mówi

   tylko, ze w Niemczech zabieraja rodzicom polskim dzieci pod byle pretekstem i sa wysylane do pedofili, albo gwalcone czy molestowane w samym osrodku. Pedofile sa “przydatni” do NWO, zseksualizowane straumatyzowane dziecko ma duze problemy osobowosciowe, emocjonalne, ale tez intelektualne…Wyrastaja z nich osoby, ktore czesto potem nie potrafia stworzyc stabilnej rodziny, maja problemy w edukacji. A przeciez o to chodzi, zeby czlowiek byl glupi, bez wartosci etycznych, juz nie mowiac o dekalogu (nie codzoloz), slaby psychicznie …
   Za nasza zachodnia granica wyrasta panstwo – potwor, mieszanka zdemoralizowanego spoleczenstwa niemieckiego ze swiatkiem muzulmanskim pedofilskim dodac mezczyzn muzulmanskich gwalcacych kobiety niemieckie. Mozna by powiedziec “kara boska” za II wojne sw. Tylko miec takiego “potwora” za sasiada to nie miec spokoju rowniez we wlasnym domu.

 7. jak mówi

  Dlaczego pedofilów z kościoła nie ma na liście?

 8. d. mówi

  za 30- 40 lat niemcy będą krajem totalnych zboczencow – pedofilia, gwałty, zbrodnie będą na porządku dziennym. wymieszani, potomkowie nazistow niemieckich z islamistami – czyli niemieckie najgorsze cechy: nienawiśc pazernośc głupota i wszechobecne w niemczech od zawsze potworne kłamstwa i manipulacje na temat Polski i innych narodów, skutkujące przekonaniem wsród niemców, ze są oni “ubermanschami” co się przekłada ‘niemiec nadczłowiek’. taki cyniczny prostacki ibermensz w połączeniu z islamską muzułmanską “kulturą”-bezpardonowego zaspokajania chuci na dzieciach, nieletnich dziewczynkach oraz nierzadko chłopcach, totalnego braku szacunku dla kobiet w ogóle, identyfikacja kobiecych włosów/fryzur głowy do …..owłosienia łonowego kobiety – stąd te chusty na głowach, ogólny totalny brak szacunku do kobiety, eksploduje draństwem niebywałym, powstaje kraj zombie! już musimy zacząc budowac wysokie mury na granicy z niemcami albo przynajmniej gromadzić materiały budowlane blisko polsko-niemieckiej granicy by, kiedy przyjdzie czas działać błyskawicznie 🙂 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.