SKLEP-WPRAWO.PL

W Niemczech wybuchła epidemia świerzbu! Kaczyński miał rację. Chorobę przynieśli imigranci!

7

Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, mogą tutaj być groźne – w październiku 2015 roku w Makowie Mazowieckim o jednym z niebezpieczeństw jakie niosą ze sobą uchodźcy powiedział Jarosław Kaczyński. Wtedy wielu perorowało o islamofobii, rasizmie i nazizmie, które rzekomo reprezentuje prezes Prawa i Sprawiedliwości. Andrzej Celiński bełkotał: „To język nazizmu. Mówiło się, że Żydki mają tyfus!” Okazuje się, że również tutaj Jarosław Kaczyński miał rację. Jedną z chorób zakaźnych, którą do Europy przynieśli islamscy imigranci to świerzb. W Niemczech doprowadzili do wybuchu prawdziwej epidemii.

W niemieckiej Nadrenii Północnej-Westfalii trwa epidemia świerzbu. Tamtejszy szpital w Bonn zamknął jeden ze swoich oddziałów. Świerzb dopadł zarówno pacjentów jak i lekarzy. W tym roku w samej Kolonii odnotowano 128 przypadków zachorowań na tę chorobę. To o wiele więcej niż w poprzednich latach. Ponieważ nie ma obowiązku zgłaszania ich służbom sanitarnym, szacuje się, że zachorowań było przynajmniej 1000% więcej.

Kraj związkowy, w którym wybuchła epidemia, przyjął najwięcej tzw. uchodźców na przełomie lat 2015/2016. Dermatolog Herbert Kirchesch z Pulheim koło Kolonii twierdzi, że świerzb przed falą tzw. uchodźców w zasadzie w Niemczech nie występował. Lekarz mówi wprost, że świerzb został przywieziono przez imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Choroba rozprzestrzenia się szczególnie łatwo tam, gdzie panuje ciasnota, jak na gumowych pontonach, na których uchodźcy pokonują Morze Śródziemne oraz w ośrodkach dla azylantów — stwierdził Kirchesch.

Czy lewactwo, które za słowa z września 2015 roku wylewało na Jarosława Kaczyńskiego wiadro pomyj, przeprosi za odżegnywanie prezesa od czci i wiary? Biorąc pod uwagę ich skarłowaciałą moralność, przeprosiny byłyby prawdziwym cudem.

WIDEO Z PRZEMÓWIENIEM JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Źródło: wpolityce, wp tv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Miko mówi

  To bylo do przewidzenia ze wraz z najazdem pseudoemigrantow bedzie nie tylko ubogacanie kulturowe ale I wszelkie zarazne choroby, a bialy podatnik placi ciezkie pieniadze na sluzbe zdrowia a najezdzcy pasozyty maja wszystko gratis.

 3. Zigfrit mówi

  Takie sterylne Niemcy, i epidemia „brudych ludzi” je dopadła 🙂
  Do tego dojdą wszy, i choroby na które biali nie są odporni… „ameby” itp. 🙂 🙂 🙂

 4. jacek z mówi

  By złoźyć podanie emigracyjne do Kanady kandydat musi przejść przez bardzo dokładne badania lekarskie, mocz, krew, prześwietlenie klatki piersiowej. Konieczna jest też wizyta u lekarza gdzie lekarz bada, sprawdza i wypytuje nawet o choroby rodziców. Ilu takich badań nie przechodzi tego nie wiem, ale Kanada nie wpuszcza tutaj nikogo by go leczyć. Jak bylo z tymi 25,000 z Syrii rok temu? Mówiono, że badano ich w Jordanii.
  NIemcy będą bardzo żalować tego na co Merkel się zgodziła w ich imieniu. Ale została ponownie wybrana…może już kompletnie wyprano Niemcom mózgi?

  1. Kamil mówi

   Największy powód jej wygranej to fakt, że przeciwnikiem był Schultz. Wybór między Merkel a Schultzem, to jak wybór między syfem i kiłą, między Petru a Schetyną – jedno i to samo. Z dwojga złego może i lepsza dla nich Merkel, dlatego znów zwyciężyła.

 5. D. mówi

  niemców, w zaden sposób mi nie żal! to naród głupi bo butny, tępy, cyniczny i zarozumiały! Niech ich świerzb pochłonie!

 6. Jarek mówi

  mój nieżyjący już znajomy który był ginekologiem mówił że podczas badań od razu widać która panna w niemczech się puszczała – tamtejsze pasożyty i wirusy z syfem na czele są dużo bardziej zjadliwe od naszych. To niestety w moich przygranicznych stronach częste zjawisko

 7. Agata mówi

  teraz niech politycy drapią się po …ach bo po głowie już za późno co narobili ,do tego brakuje ,,zemsty faraona,, hihi

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.