Niemcy: Erytrejczyk pchnął pod pociąg kobietę z 8-letnim synem. Dziecko nie żyje

dworzec we Frankfurcie nad Menem/ fot. twitter
11

W poniedziałek (29.07.2019) na dworcu głównym we Frankfurcie nad Menem 40-letni Erytrejczyk pchnął pod nadjeżdżający pociąg kobietę z 8-letnim synem. Kobieta przetoczyła się w przestrzeń między torami i uratowała się. Dziecko zginęło na miejscu.

Rzeczniczka frankfurckiej policji Isabell Neumann poinformowała, że uciekającego sprawcę zatrzymano dzięki reakcji świadków, którzy rzucili się za nim w pogoń. Motyw jego działania jest nieznany. Wiadomo, że nic nie łączyło go z ofiarami. Policja ustaliła też, że Erytrejczyk próbował również zepchnąć na tory jeszcze jedną osobę, ale udało się jej na czas przejść w bezpieczne miejsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To kolejne tego typu tragiczne wydarzenie w Niemczech w ciągu ostatnich kilku dni. 20 lipca na dworcu w Voerde w Nadrenii Północnej-Westfalii 28-letni Rom wepchnął pod pociąg 34–letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Sprawca przebywa obecnie w areszcie śledczym. Także w tym przypadku między sprawcą i ofiarą nie było żadnych powiązań.

Źródło informacji: dw.com

Zobacz też:

PILNE! UE ma przyjmować więcej migrantów z Afryki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Kara śmierci również dla tych, którzy nie chcą kary śmierci.

  1. Dan mówi

   jestem za

 2. mietek mówi

  Oczywiscie w wiadomościach mejn strimu nic

 3. Robert B. mówi

  Biedni łuchłooooćcy, łooooniii tyyyyleee szeciehpieeeeeliiii… Oj, przepraszam, to ostatnie odnosi się tylko do tych holokaustycznych niepokalanych patentowanych niewiniątek…

 4. Robert mówi

  „Światłe umysły” coraz częściej postulują o konieczności ustąpienia miejsca nowym lepszym europejczykom przez złych i zepsutych białych. Tak więc ci goście próbują tylko pomóc i przyśpieszyć ten proces.

 5. ghjg mówi

  Się mówi „murzyn z Afryki”

  1. Dan mówi

   zbieracz wełny, pier@# czarnuch

 6. Mulitikulti mówi

  Ale o co chodzi – to pewnie zrozpaczony doktor inżynier dróg żelaznych – w stresie bo nie może znaleźć pracy w wyuczonym zawodzie – polscy naziści – rasiści obsiedli rynek pracy ???

 7. Mari mówi

  W stoczni w Szczecinie specjalnie przystosowano statek do transportu ludzi. Wypłynął w rejs na Morze Śródziemne po uchodźców z Libii. „Przebudowany w Szczecinie statek płynie do Libii ratować uchodźców.”
  .szczecin onet pl/szczecin-do-libii-plynie-statek-ratowac-uchodzcow/jsbpj48

 8. RdK mówi

  A w niemieckiej telewizji tytul glosil “ dziecko wpadlo pod pociag“ …

 9. Jadwiga mówi

  Mój krewny śp. wyproszony w 1982 roku przez Jaruzelskiego na emigrację był w Berlinie na dworcu i widział jak ciężarną kobietę wepchnął pod pociąg młody człowiek wyglądający jak tzw. skinhead. To przeważyło, że powrócił do Polski. Tutaj w Polsce zginął z rąk 'nieznanych sprawców”. To działo się już 36 lat temu w Niemczech. Nic nowego tylko częściej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.