Niemcy: Chciał zgwałcić kobietę. Odgryzła mu palec

6

Niemiecki Bild informuje, że do niecodziennego wydarzenia doszło w Ellerbek (Schleswig-Holstein). Mężczyzna, który chciał zgwałcić 23-letnią dziewczynę stracił palec.

Był niedziela. 1.30 w nocy. 23-letnia dziewczyna przyjechała do Ellerbek. Nagle podszedł do niej mężczyzna i powalił ją na ziemię. Chciał ją zgwałcić. Kobieta nie dała za wygraną. Zaciekle walczyła i odgryzła mężczyźnie palec. Dzięki temu dało jej się uciec.

Odgryziony palec został znaleziony podczas przeszukania miejsca ataku. Rzecznik policji powiedział, że sprawa jest badana przez wydział kryminalny. Kobieta opisała mężczyznę jako raczej młodego, małego i szczupłego.

Przeczytaj i obejrzyj:

Grecy wyszli na ulice! Mają dość potężnej fali migrantów. Mówią NIE agendzie 2030 zakładającej „przekształcenie świata” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. szalom mówi

    Eeee!!!! Też mi wyczyn. U nas to są kobiety!!! jedna taka, skromna niezwykle bo nawet nie znamy jej nazwiska, odgryzła mężczyźnie ogłoszonemu za Skarb Narodowy…….. eee mniejsza o to

    1. tuszyn mówi

      No właśnie. Tutaj tego ogryzionego nie znaleziono. Policjanci twierdzili, że zeżarł niedożywiony wiejski pies ale zaraz obaj nagle zmarli a protokół sekcji gdzieś sie zawieruszył.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.