Nielegalni migranci? Mieszkańcy Podlasia wzięli sprawy w swoje ręce i wyłapują przestępców [ZDJĘCIA + WIDEO]

Inicjatywa Ochrony Mieszkańców Pogranicza
9

W obliczu sytuacji, gdy coraz większe grupy nielegalnych migrantów przedostają się przez granicę polsko-białoruską, a na polskich żołnierzy wywiera się presję, by ci, w razie zagrożenie, nie korzystali z broni z ostrą amunicją, mieszkańcy Podlasia wzięli sprawy w swoje ręce.

Zawiązała się nieformalna społeczność działająca pod nazwą Inicjatywa Ochrony Mieszkańców Pogranicza. Jej członkowie patrolują tereny przygraniczne i wyłapują nielegalnych migrantów, wykonując tym samym zadania, które w istocie spoczywają na polskich służbach mundurowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Członkowie Inicjatywy piszą o sobie: Jesteśmy grupą mieszkańców, która postanowiła poprzez spacery po Puszczy Białowieskiej wzmocnić bezpieczeństwo mieszkańców terenów przygranicznych. Proszą także o choćby drobne wsparcie finansowe.
Potrzebujemy odpowiednich ubrań, sprzętów elektronicznych, które zapewnią nam bezpieczeństwo ale także rzeczy do komunikacji i obserwacji na duże odległości – piszą na stronie „zrzutki”. Na Facebooku zamieszczają zdjęcia i filmy z przeprowadzanych akcji. Z publikowanych wpisó wynika, że są skuteczni.
W nocy nielegalni imigranci spacerowali sobie po Hajnówce. Dodamy, że nie były to kobiety i dzieci. Przybysze zostali zatrzymani – czytamy.

Chętnych do udziału w przedsięwzięciu zapraszają do kontaktu.
– Osoby, które chcą wziąć udział w spacerze po Puszczy Białowieskiej zapraszamy odezwać się do nas. Planujemy kolejne krajoznawcze spacery. Prosimy na razie o kontakt osoby z naszych okolic. Zaznaczamy, że każda osoba przejdzie weryfikację. Dostajemy informacje o szykowanych prowokacjach przez aktywistów dlatego musimy sprawdzać z kim mamy do czynienia. Dziękujemy bardzo za wsparcie! – czytamy.

Film z AKCJI – TUTAJ.

Przeczytaj także:

Szczyt łajdactwa! “Poruszanie kwestii „rzezi wołyńskiej” jest powodem oburzenia na Ukrainie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. doradca mówi

  Najpierw i to na cito należy zrobić porządek w Warszawie!

 2. Hammurabi mówi

  Inicjatywa warta wsparcia i pochwały.
  Przypomniały mi się pełne „grozy” raporty z Bułgarii, gdzie już w 2016 roku władze potwierdzały „nielegalne” zatrzymania migrantów przez zorganizowane grupy osób cywilnych. Wszystko jednak przebiła wieść, że do skrępowania kilku z nietykalnych użyto świńskich ogonów.
  Zastanawia mnie co będzie się działo, kiedy taka grupa Inicjatywy Ochrony Mieszkańców Pogranicza spotka w terenie aktywistów pomagających migrantom.

 3. Bury mówi

  Namaścić tych”inżynierów i lekarzy”świńską krwią,aby po takim obrzędzie rychło wrócili do swoich kóz

 4. Dumny Polak mówi

  Hammurabi!
  A wiec, wszystkie bolszewickie swinie, rujnujacym porzadek swiata, podlaskim wilkom na pozarcie!

 5. Vhfh mówi

  Strzelać bez ostrzeżenia kurwa mac

 6. verizanus mówi

  Obrona Terytorialna może znaleźć swoje praktyczne zastosowanie. Są obawy, że siły antypolskie, które zostały DOPUSZCZONE do władzy mogą im SKUTECZNIE przeszkadzać….
  Z tego wynika, że Podlasie ma wystarczająco dosyć swoich lekarzy i inżynierów.

 7. Bronislaw mówi

  aktywistow i aktywistki tez wylapywac i kojarzyc z dzikimi niezaleznie od deklarowanej plci

 8. Jędrzej już arabski mówi

  przecie szczelać nie wolno…..

 9. gal mówi

  @Doradca
  Tak to prawda najpierw należy zrobić porządek z polskojęzyczną agenturą z siedzibą w Parszawce. To pomioty i pomiotów pomioty sieja tutaj tą ohydę i próbują zniszczyć Polskę od środka. Nestorzy tych pomiotów tworzyli tutaj zalążki czerwonych dynastii. Można z nimi zrobić porządek tylko wtedy , gdy ich protektorzy na świecie nie będą w stanie ich bronić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.