„Nie wchodźmy w ten konflikt. W Iranie jesteśmy traktowani z sympatią”. Gadowski u Roli o zabójstwie gen. Solejmaniego [WIDEO]

Witold Gadowski/ fot. screen
5

Zajmijmy stanowisko neutralne. Nie wchodźmy w ten konflikt. My nie mamy żadnego konfliktu z Persami. Nie mamy konfliktu z Iranem. Jesteśmy tam traktowani z wielką sympatią – powiedział Witold Gadowski komentując zabójstwo gen. Solejmaniego podczas rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24. – Do dziś decyzją władz teherańskich w świetnym stanie znajduje się cmentarz polski w Teheranie. W dużo lepszym stanie niż cmentarz na Łyczakowie. Przyjaźnimy się z Ukrainą, a tam cmentarz jest zdewastowany przez banderowców. Iran jest „osią zła”, „diabłem”, a tam jest zadbany cmentarz polski – wskazał Gadowski przypominając też o pomocy, jakiej Persowie udzielili Polakom ewakuowanym ze Związku Sowieckiego.

Gadowski wyjaśnił, jak obecnie wygląda sytuacja na Bliskim Wschodzie i kim był zamordowany przez Amerykanów generał traktowany w Iranie jak bohater narodowy. Przypomniał też o wielkich zasługach Solejmaniego w walce z Państwem Islamskim. Stwierdził, że amerykańskie działanie najprawdopodobniej doprowadzi do szeregu odwetowych aktów terrorystycznych przeciw USA i ich sojusznikom.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zabójstwo Solejmaniego jest najważniejszym wydarzeniem światowym od wielu miesięcy. To może wywołać lawinę, która spowoduje wojnę i to nie bliskowschodnią, tylko bardziej globalną. To jest bardzo niebezpieczny moment – ostrzega Gadowski. Dobrze byłoby, gdyby wysłuchali go wszyscy ci, którzy bezkrytycznie przyklaskują akcji USA. Chcecie, żeby w polskich miastach zaczęły wybuchać bomby? Jeśli nie chcecie, to zamilknijcie zamiast oklaskiwać zabójstwo gen. Solejmaniego.

Zobacz też:

J. Matysiak: Trump i śmierć gen. Sulejmani

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pelikany out! mówi

  Tutaj zgodzę się w 100% z Panem Gadowskim, dobrze, że nie piszczy jak Antoni Maciar, który to pochwalił zabójstwo irańskiego generała. Pelikany jedźcie z tym pis-em na wojnę, zabierzcie też swoich ukochanych banderowców. Będziemy mieli spokój i tylko lewactwo przeciwko sobie, pseudo-patrioci sanacyjni, pps-owskie nasienie od chabad lubawicz za don!

 2. Jacek mówi

  Jak to nie wchodzimy w ten konflikt? A czym była organizacja i finansowanie anty-irańskiej konferencji w Warszawie?

  1. Tomasz mówi

   Dwa tylko państwa nawoływały do unicestwienia żydów. Kiedy pierwsze rozpoczęło rzeź – gineliśmy razem z nimi. Teraz do tego samego przygotowuje się drugie. Czemu teraz mielibyśmy tchórzowsko chować głowę w piasek?
   „… kto ich dotyka, dotyka źrenicy mego oka …”
   Już nawet sami irańczycy mają tego reżimu dosyć.

  2. Jarek mówi

   Dlaczego mielibyśmy ginąć za USA czy żydów?
   Walczyliśmy w Iraku i Afganistanie i coś zyskaliśmy na tych wojnach? Oprócz kilkudziesięciu zabitych polskich żołnierzy. Nawet pacyfistyczni Francuzi czy Niemcy lepiej na tym wyszli od Polaków i pozgarniali kontrakty na odbudowę Iraku. A Polacy – frajerzy za darmo pojechali na nieswoją wojnę.
   To porównanie z III Rzeszą jest żałosne bo Iran absolutnie nie ma żadnych wrogich interesów względem Polski.
   Jak chcesz to sam ruszaj walczyć za USA i Izrael jeśli jesteś taki chojrak. Jak zginiesz to „sojuszników” gówno będzie obchodzić Twoja śmierć. Jak wrócisz cało to może otrzymasz „podziękowanie” w postaci roszczeń żydowskich.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.