„Nie odpuszczę! Bydlaku przyjdź do mnie…” Pudzianowski odpowiada na pomówienia skazanego za oszustwa Rafała Gawła z OMZRiK!

Od lewej: Rafał Gaweł i Mariusz Pudzianowski / Fot. Facebook
10

Fundator Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Rafał Gaweł może mieć kolejne kłopoty. Kryminalista skazany na dwa lata pozbawienia wolności za oszustwa finansowe i ścigany listem gończym opublikował skandaliczny wpis pomawiający słynnego polskiego sportowca, obecnie zawodnika MMA, Mariusza Pudzianowskiego. Gaweł określił Pudzianowskiego mianem „bydlaka”, „troglodyty” i w oparciu o publikację mema, zarzucił mu publiczne zachęcanie do stosowania przemocy na dzieciach z ADHD (zrzut ekranu wpisu publikujemy poniżej). To żałosne, że wybitnego sportowca, a zarazem właściciela prężnie działających przedsiębiorstw, pomówił oszust finansowy, który z obawy przed odsiadką w więzieniu uciekł do Norwegii. Pudzianowski zapewnia, że sprawy „nie odpuści”.

Za: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=312398913583610&id=100044405115003
Za: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=312398913583610&id=100044405115003

Na odpowiedź Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba było długo czekać. W nagraniu opublikowanym na Facebook’u powiedział: – Odpowiem ci w ten sposób. Bydlaku, jak jesteś taki odważny, to przyjdź do mnie na trening i powiedz mi to w oczy – kontynuuje. – Za to porównanie mnie z jakimś czereśniakiem, który katuje dzieci, to zrób ze mną uczciwy trening i powiedz mi to w oczy. (…) Za wstawienie zdjęcia mojego obok takich zmaltretowanych dzieci, przyjdź do mnie bydlaku na trening, bo na razie to chyba brakuje ci j… – Mariusz Pudzianowski odpowiedział Rafałowi Gawłowi. Wskazał także, że od 25 lat pomaga dzieciom i fundacjom. W osobnym poście, pięciokrotny mistrz świata w zawodach Strongman wezwał Gawła do skasowania skandalicznego, znieważającego i pomawiającego wpisu, zapłaty 10 tysięcy złotych na cel społeczny związany z ochroną zdrowia psychicznego dzieci oraz opublikowanie przeprosin. Wszystkie żądania należy zrealizować w terminie 3 dni od dnia otrzymania niniejszego pisma pod rygorem skierowania sprawy na drogę sądową – czytamy w piśmie adwokata Roberta Kornalewicza, pełnomocnika Mariusza Pudzianowskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na samym Gawle internauci nie zostawili suchej nitki. – Rafał Gaweł, zwykły lewak który oszukał ludzi nią pieniądze i udaje geja w Norwegii zeby go nie oddali Polskiemu rządowi… – pisze jeden z internautów. – Gaweł vs. Pudzian czyli nierób, złodziej, krętacz kontra pracowity, porządny, uczciwy… trzymaj się Mariusz Pudzianowski – pisze inny użytkownik Facebook’a.

Rafał Gaweł Proszę to teraz mój ruch za pomówienia a to dopiero początek

ADWOKAT : Robert Kornalewicz

Opublikowany przez Mariusza Pudzianowskiego Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

List gończy za Rafałem gawłem.

Przypomnijmy, że Rafał Gaweł to fundator Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. W roku 2019 prawomocnym wyrokiem został skazany na dwa lata pozbawienia wolności za oszustwa finansowe w wysokości niemal 800 tysięcy złotych. W tym samym roku, o czym sam poinformował, prokuratura postawiła mu zarzuty za podrobienie weksla, za co może grozić nawet 25 lat pozbawienia wolności. Na tym nie koniec. Aby uniknąć odsiadki w więzieniu Gaweł  uciekł do Norwegii, gdzie otrzymał azyl polityczny w Norwegii. Czy Norwegowie mają świadomość komu udzielili schronienia? Nie mamy pojęcia. Wiemy za to, że Rafał Gaweł to mąż drugiej żony, ojciec kilkorga dzieci, a w 2014 roku jego zadłużenie z tytułu nie płacenia alimentów wyniosło ponad 400 tysięcy złotych (to informacja publiczna podana do wiadomości przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku). 5.03.2021 Izba Karna Sądu Najwyższego oddaliła kasację w sprawie wyroku 2 lat bezwzględnego więzienia za oszustwa i wyłudzenia dla Rafała Gawła, założyciela Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Gaweł nie przyznał się do winy i utrzymywał, że wyrok jest zemstą wymiaru sprawiedliwości za jego walkę ze „skrajną prawicą”.

Aby uniknąć wyroku skazującego Rafał Gaweł utrzymywał, że jest chory psychicznie. Po ucieczce z Polski wmówił Norwegom, że jest prześladowany z przyczyn politycznych. Ostatnio utrzymywał, że jest gejem zniesławionym przez Jacka Międlara. Czego jeszcze ten człowiek nie wymyśli?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Gawła, ani tego szkalującego Ośrodka, nie trzeba już nikomu przedstawiać. Wiemy jak jest. Radzę zapytać ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro co zamierza zrobić z nim, i z jego Ośrodkiem? Myślę, że nic. Michnika za mordowanie Polaków nie mogą ściągnąć ze Szwecji, to Gawła tym bardziej nie ściągną z Norwegii za kradzież paru groszy, alimenty, weksle, i za znęcanie się nad jakimiś marnymi Polakami.

  Ja uważam, że jeśli Gaweł wróci do Polski, to Wyborcza i całe lewactwo dadzą mu tak ciepłe przywitanie i zorganizują taką zbiórkę pieniędzy, że Gaweł wyjdzie po tygodniu za kaucją wpłaconą przez społeczeństwo, odłoży miliony na konto osobiste, a potem zostanie uznany za dobrego Samarytanina. Jeszcze zostanie prezydentem miasta, bo Polacy go wybiorą w demokratycznych wyborach. Wiem, jestem „teoretykiem konspiracyjnym”, ale ja w to wierzę.

  1. Hammurabi mówi

   Co do Michnika a właściwie Szechtera to już dawno powinien być sprowadzony do Polski dokładnie tak, jak Żydzi sprowadzili Adolfa Eichmanna.
   Bez prawnych korowodów, bez pytania Szwedów o zdanie, bez oglądania się na opinię świata, który o tym co się działo w Polsce wie wyłącznie to, co mu podano po przefiltrowaniu.
   A Gaweł?
   Toż to śmieć.
   Żenujące jest jedynie to, że ktokolwiek chce rozmawiać z Ośrodkiem Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Tylko tyle i aż tyle.

  2. anonim mówi

   Ten ośrodeczek założony przez tego knura pod egidą parcha sorosa, to lewaka szczujnia na prawych ludzi. Najbardziej szokujące jest to, że zachodniopomorska Policja korzystała z ,,usług” tego ośrodeczka, kiedy zasięgała opinii na temat kandydata ubiegającego się o broń do celów sportowych. Jaki ośrodek taka policja i na odwrót.

  3. Łukasz mówi

   Szwedzki zarząd okupacyjny szwecji nie wyda żyda bo od lat 50 siątych opanowali Szwecję i doją ją na potęgę i jeszcze się chwalą jak to głupi są szwedzi że można na nich interesy robić i że tak głupiego narodu to na całym świecie nie znajdą .

 2. Kresowianin. mówi

  Tymczasem Gaweł spokojnie jeździ sobie po Norwegii, robi zdjęcia i wysyła swoje donosy do prokuratury, a ta chętnie przychyla się do jego niszczenia Polaków. Nie ma chętnych do ściągnięcia i do osądzenia tego przestępcy. Pis nie ma jaj by takich karać, bo się boi. Wszystkich naszych wrogów się boi. Może Pudzian weźmie się za Gawła, Dulkowskiego i jego antifiarski kolektyw. Tylko ilu Polaków wyląduje w więzieniu, straci pracę, zostanie pobity przez komuchów do tego czasu?

  1. Rafał mówi

   Wielu. Nawet żołnierze w tym kraju nie mają jaj. Zmuszani do szczepień lecą z płaczem na skargę do posłów Konfederacji zamiast zrobić przewrót i komuchów powywieszać a dowódców zmuszających ich do szczepień rozstrzelać!!

 3. Wojciech mówi

  Co Ziobro z tym zrobi? Nic. „Ośrodek” musi być, bo to nowoczesność, demokracja i takie tam pierdoły, a tak wieprz jak gaweł to skarb dla pisuarów – czekaja tylko na jego akcje i pokazują że ONI tu przyjdą jak NAS nie wybierzecie. Gdy przekręty i kłamstwa wychodzą na jaw, dla dziadków, jak moi rodzice, ci ONI sa argumentem za pisem.

 4. Łukasz mówi

  Trochę za delikatnie sie obszedł Pan Pudzianowski z tym czymś co nazywa siebie transwestyta czy jakimś zhebem genetycznym i ukrywa się w Norwegi pod pozorem prześladowań na tle seksualnym .Panie Mariuszu namierzyć ,wymierzyć i odliczyć !

 5. W K mówi

  Kryminalista Gaweł jest symbolem bezradności tych, którzy powinni go zaprowadzić pod celę.

 6. Gorzowianin mówi

  Dajcie tetetkę a Gaweł się znajdzie 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.