„Nie mam raka, nie mogę pogwiazdorzyć jak ks. Kaczkowski”. Jezuita Kramer sięgnął dna [WIDEO]

Grzegorz Kramer
1

Jezuita Grzegorz Kramer, dziś proboszcz parafii w Opolu dał się poznać opinii publicznej z licznych skandalicznych i obcych Ewangelii wypowiedzi. Zachęcał by w Wielkim Poście spożywać „dużo wódki” i pochwalał samobójstwo cierpiącego na zaburzenia psychiczne, Piotra S. i nie kryje swojego pozytywnego stosunku do godnych potępienia postulatów opozycji. Do dnia dzisiejszego czuje się bezkarny i bez opamiętania nadaje w mediach społecznościowych.

W roku 2015 jezuita Kramer wygłosił konferencję w kaplicy Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Konferencja to może zbyt duże słowo. Niemal przez 40 minut lał wodę o tym, że „cierpienie nie ma sensu” i „poza tym, że jest melancholikiem to jest pozytywnym człowiekiem”. Zapewne słowa Kramera stały się dla wielu balsamem na zbolałe serca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kramer odniósł się także do sprawy ks. Jana Kaczkowskiego (+2016), popularnego kaznodziei z hospicjum w Pucku. Nie mam raka. Nie mogę pogwiazdorzyć jak ks. Kaczkowski, niestety – z szyderczym uśmiechem powiedział jezuita.

Przypomnijmy, że ks. Jan Kaczkowski od urodzenia miał lewostronny niedowład i dużą wadę wzroku. Zdiagnozowano u niego nowotwór nerki, który został wyleczony i glejaka mózgu. W wielkich cierpieniach odszedł do wieczności w marcu 2016 roku.

Bez względu na to, czy Kramer uważał się za „kolegę” ks. Kaczkowskiego czy też nie (jezuita chętnie lansuje się na plecach popularnych duchownych; przykładem może być Szustak), jego słowa są haniebne i świadczą o intelektualnym skarleniu bezkarnego mąciciela.

Około 12 minuty:

Przeczytaj:

Aborcjoniści Franciszka. „Można zabijać do 18. tygodnia”, „Łykajcie pigułki dzień po”, „Jezus maszerowałby w Marszu Kobiet”…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Rins mówi

    Nie ma raka ale może będzie miał…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.