„Siły i odwagi w głoszeniu prawdy!” Życzenia Wielkanocne [WIDEO]

Rafael Santi (1483 – 1520) Zmartwychwstanie Chrystusa. Olej na desce. Museu de Arte de São Paulo
56

Drodzy Czytelnicy portalu wPrawo.pl,
z okazji niezwykłych Świąt Wielkiej Nocy, najważniejszych uroczystości w życiu chrześcijan, życzymy Wam obfitości Bożych łask pochodzących od Odkupiciela Świata Jezusa Chrystusa, a zwłaszcza życzymy prawdziwego zmartwychwstania, wyzwolenia się z tchórzostwa i bierności w walce o wolność, prawdę i wartości chrześcijańskie w naszej Ojczyźnie. Niech nigdy nie braknie nam sił i odwagi w walki o prawdę!
Równocześnie dziękujemy Wam wszystkim za to, że doceniacie naszą pracę, cenicie sobie publikacje na naszym portalu i wspieracie nas finansowo, bez czego nie bylibyśmy w stanie prowadzić działalności, gdzie – na przekór establishmentu i głównego ścieku – zawsze znajdziecie przemilczaną prawdę.
Życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych. Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!
W imieniu redakcji
Jacek Międlar – red. naczelny wPrawo.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dar mówi

  Jestem wdzięczny za tak wspaniałe i pogodne słowa i życzenia TAK PRAWDĄ JEST CHRYSTUS ZMARTWYCH POWSTAŁ PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ … List do Hebrajczyków X 1 – 39 ; Xi 1 -40 ;XII 1-29 to jest moje podziękowanie dla Pana na okres Świąt Zmartwychstania Pańskiego.Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na statystyki Gus za rok 2019 ilu obywateli polskich zmarło na różne przyczyny wg zapisu jest to 35.000.osób , natomiast w U.S.A. 2.500.000.osób z różnych przyczyn .Wiąże to się z narracją wytwarzania w świecie paniki,a tu u nas w naszym kraju dalszej eskalacji zamordyzmu ,co uwidaczniane jest każdego dnia w każdych mediach nawet tych katolicko prawicowych które tak ochoczo i poddańczo kolaboruja z obecnym systemem pis.Można tylko współczuć i ubolewać nad tym bo nie zdają sobie sprawy z tego co czynią i co będzie z tymi mędrcami w przyszłości.Natomiast tematy zastępcze po Świętach to nadal wybory,nadal aborcja ,nadal 447 i nadal pedalstwo które nie jest żadną chorobą tylko zboczeniem.POZDRAWIAM BOŻYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY DLA PANA I PAŃSKIEJ RODZINY .

  1. Dar mówi

   15,04.2020 PISAŁEM jw.bo mam świadomość że tzw walka o prawdę w sejmie będzie tak wyglądać ZAMORDYZM ze strony Gosiewskiej do posła Brauna oraz okrągłe odpowiedzi posłów pis np Posła Mularczyka nic nie wnoszące do sprawy a jasno dające wskazówkę że ustawy idą do zamrazareek.Jedyna osoba oprócz posłow Konfederacji to Pan Paszyk który jasno określił swoje stanowisko dot 447.Natomiast ta reszta czyli Suchoń,Szejna,Joński,Szczerba,Goseek-Popiołek oraz wybitne indywiduum Konieczny powinni zostać zapamiętani i spocząć na śmietniku historii za te słowa które wypowiadali dziś 15.04.2020 r . POZDRAWIAM …

  2. Robert mówi

   Kazali ludziom wychodzić z polskiego kościoła. Oświadczenie policji.

 2. ROMAN mówi

  lwy, gilotyna, strzał w tył głowy, dyspensa…
  CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ

 3. Buran mówi

  CWPK. Szczęść Boże.
  Piękne dzięki za prześliczne życzenia. Ode mnie także, życzenia wszystkiego najlepszego i wszelakich łask Bożych oraz wytrwałości dla całego zespołu redakcyjnego.
  Jak mawiał nasz wielki papież Jan Paweł II ; ALLELUJA I DO PRZODU.
  Szakale niech sobie szczekają, karawana idzie dalej.

 4. RobertC mówi

  Jacku!
  Dla Ciebie, Twoich bliskich oraz osób współpracujących z Portalem – wszelkich błogosławieństw Bożych!

  P.S. Jeden z postów na stronie https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wielkanocne-nabozenstwa-z-wroclawskiego-kosciola-transmisje-live,wia5-3266-54365.html – jest b.ciekawy:
  Cytuję: „o najnowsze NAUKOWE artykuły analizujące śmierć Człowieka z Całunu Turyńskiego, a jak dobrze się wczytacie: zmartwychwstania! [https://www.peertechz.com/articles/FST-4-110.php
  Bevilacqua M., Concheri G., Concheri S., Fanti G., Rodella S., Rigor Mortis and News obtained by the Body’s Scientific Reconstruction of the Turin Shroud Man, Published On 26 Jan, 2018
  https://www.peertechz.com/articles/OJT-1-110.php
  Matteo Bevilacqua, Giulio Fanti, Michele D’Arienzo, New Light on the Sufferings and the Burial of the Turin Shroud Man, Published On 19 May, 2017
  https://www.peertechz.com/articles/OJT-1-109.php
  Matteo Bevilacqua, Giulio Fanti, Michele D’Arienzo, The Causes of Jesus’ Death in the Light of the Holy Bible and the Turin Shroud, Published On 11 Apr, 2017]
  Oto po 2 tys. lat NAUKA potwierdziła fakt śmierci oraz zmartwychwstania!
  Ciekawe jest to, że BRAK jakichkolwiek oznak duszpasterskiej ofensywy Kościoła!
  Niestety, KK moralnie od wewnątrz zgnił, dogmatycznie zbankrutował [vide: herezje „ostatniego” papieża] i jest [co można zaobserwować chociażby po Dniach Judaizmu, modłach za Judasza, etc.] na kroplówce banksterskiej yemioły.”

 5. Matka mówi

  „gdzie – na przekór establishmentu i głównego ścieku – zawsze znajdziecie przemilczaną prawdę.”

  Paradne.

  Ale że są Święta, to życzę, niech was prawda wyzwoli od tego fałszu, który tu publikujecie. I oby opuściła was nienawiść, która przesiąkniętych jest wiele waszych artykułów. A w czasie Świąt życzę refleksji nad losem dziesiątek tysięcy ludzi leżących w stanie krytycznym w szpitalach i umierających w ilościach 500-600 dziennie, na chorobę, której wg was nie ma. Pomyslcie, co czują ci ludzie umierający w samotności, jak będziecie miło rodzinnie świętować te Święta i jedynym waszym zmartwieniem będzie to, że maseczkę wam każą zakładać.

  1. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Trollu z Razem, znamy twoje zadania i pora byś zaczął meldować , ze jesteś ignorowany przez każdego z nas. Twoje kalki z okopress może Pierdonia wzrusza ,może tez westchnie Simon.
   Wielokrotnie już udowodniono twoja ignorancję w zakresie jakiejkolwiek wiedzy ( czy to o medycynie, czy statystyce). Jak każdy bolszewik , krzyczysz coś o nowoczesności , nauce, postępie etc . Im głośniej wyjesz , tym bardziej wiemy , iż wraz z towarzyszami , agitujecie za ciemnota, zamordyzmem i wstecznictwem. Daremny twój trud.

  2. Matka mówi

   Aruś, szczególnie ty mnie strasznie ignorujesz, ostatnio co chwila gdzieś pod moim wpisem skamląc o moją atencję.

   P.S. Ty jakiś ułomny szczególnie jesteś? W każdym wpisie w zasadzie jeden argument w kółko – Razem, Biedroń, bolszewicy. Masz problemy z wysławianiem się?

  3. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Maska na pysk i do budy, czerwoncu….a tam chiński test w tyłek.

  4. Matka mówi

   Masz, Arusiu, bardziej ubogi zasób słów i argumentów niż mój but. Jakby ci było mało nieszczęść, to jeszcze fiksacje analne, o których co chwila piszesz.

  5. Boguslaw mówi

   Kiedy cie pizdo wreszcie tak popierdoli, ze sie stad wyniesiesz, jebana jadowita chazarska ZMIJO! Tfu prosto w osyfialy, haniebny, parszywy zmijowy ryj!

  6. Matka mówi

   Nigdy, żałosny odpadku społeczeństwa. Za to ciebie już dawno temu popierdoliło na maxa.

   A teraz szybciutko, do kościółka udawać rozmodlonego katolika.

  7. *****kondompederastie mówi

   piekny jezyk prawdziwego patrioty,Polaka,katolika. braun w skowronkach,tfuuuuuuuuuuuuuuuu

  8. Zbigniew mówi

   „Matka sierot po Stalinie”.

   A mowilem jej aby nie podnosila glowy, bo na tym dworcu nie kopia lezacych kobiet, najwyzej jakis pies

   No i nie posluchala sie – moze ona glucha?

  9. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Ciebie w zasób słów wyposażył Wielki Językoznawca. Wystarczy tylko , ze coś napiszesz i już znamy patrona.

  10. Matka mówi

   Znaczy kto, Areczku, bo nie wiem w jakie bajki dzieci teraz wierzą (tudzież dziecinni mężczyźni o umysłowości gimnazjalisty)?

  11. Matka mówi

   Zbysiu, ty z Areczkiem to do kostek nie dacie rady mi doskoczyć, a co dopiero mnie kopnąć.

  12. Zbigniew mówi

   Spoko Trollu, tu nikt nie kopie lezacych

  13. Boguslaw mówi

   Sama sie wnet przewrocisz, ty nikczemna suko, nawet nie trzeba przy tobie palcem kiwnac!

  14. Matka mówi

   @Zbigniew

   Z ciebie się jednak śmieją, w tym czasem ja.

  15. Matka mówi

   @Bogusław

   Nie trzeba nic robić? Póki co biegasz wokół mojej nogi, jak zwykły pies i szczekasz bez efektu od miesięcy pod każdym wpisem. Zaraz kopa ci w zadek zasadzę i zaczniesz skomleć cieńszym skowytem.

  16. Zbigniew mówi

   „O trollach nie wspominam, jako że jest to podgatunek o ograniczonych horyzontach myślowych.”

   Podgatunek uha ha ha

  17. Matka mówi

   Śmiejesz się ze swoich niby żartów? Ale ty, Zbyszek, jesteś daremny.

  18. Rob mówi

   Droga Mamo. Ludzie w Polsce są nie leczenie. Przykład covida. Małżeństwo około 40 lat grypa, a według testu covid. Kwarantanna w domu bez żadnych przepisanych lekarstw. W piątym dniu zdecydowane pogorszenie stanu zdrowia. Teleporada i antybiotyk. Droga Mamo zadam pytanie, gdzie leczenie od pierwszej doby dostępnymi lekarstwami na wirusy? Czy takich nie mamy? Czy stan zdrowia ma się pogorszyć do zgonu by polepszyć statystyki i dalej straszyć ludzi. Mamo – basta

 6. W K mówi

  Ponieważ Christus resurrexit a mortuis, wkrótce Wielkanoc. Błogosławionej Wielkanocy wszystkim i kiedyś życia wiecznego, o ile się uda.

 7. Homo1979 mówi

  Szanowny Panie Jacku, życzę Panu oraz Rodzinie i Współtwórcom portalu wszystkiego, co najlepsze. Odrodzenia duchowego, cierpliwości, zdrowia i nieustannej opieki Pana Boga.

 8. . mówi

  Ciekawe u kogo jeszcze oparcie polityczne ma Gubernator Morawiecki?

 9. Zbigniew mówi

  Obudzilem sie i od razu dostalem jajkiem po glowie az mi sie jasno zrobilo. Jezeli Chrystus ma mi, nedznemu pylkowi cos do powiedzenia, to jednak moglby to robic delikatniej.

  Wydaje mi sie, ze rzady tego Gubernatora franka sa gorsze od komuny – dlaczego?

  – Gomolka po 56 w Poznaniu (ilu ludzi zginelo?) a tym zarzadzal bandyta Gierek pedziol tak:
  „Sam rzad tych mieszkan nie zbuduje, ludzie musza tez oszczedzac i od tego jest system spoldzielni”
  Efekt 400 tys darmowych mieszkan rocznie – do dzisiaj podstawa mieszkalnictwa i drobnych uslug w Republice.

  – Gubernator Frank buduje dla nas mieszkania po 500 tys PLN + kredyt nie do splacenia ale przy Covid, ktory od grypy rozni sie tylko zdolnosciami korupcyjnymi juz wolaja – Razem mosci panowie, bo rzad tego sam nie zrobi no i maja wiernych idiotow.

  To cale towarzystwo tak strasznie grozace covidem, to jest tylko ta strona wyludzajaca pieniadze tak jak za miestkania, to jet te same 7 % ludnosci Polskie majaca 60% dochodow tej ludnosci.

  Stad ta agresywnosc, grozenie selektywna smiercia zamiast leczenia.

  Ich nic nie powstrzyma. 60 tys zgonow dodatkowo dla nich jest jak kichniecie.

  1. Zbigniew mówi

   Rozwinalem tylko, to co ktos napisal:

   Stan Republiki zamienilismy na stan Guberni.

   Okazuje sie, ze w Guberni 60 tys ludzi to zawsze jest mniej niz ofiar I i II Europejskiej, zawsze mniej niz milion jak mawial Stalin i teraz Gubernator.

   Mam nadzieje, ze tak nie jest ale „Nadzieja jest zawsze ostatnia”, jak mawiali nasi przodkowie.

  2. Zbigniew mówi

   Ciekawe co to jest?

   Banka grzeje mi sie tak, ze w dymie cygaretowym widac jakies promienie a w oczetach ciemno, pomimo ze rozwarte jak zwieracze LPGB , jak 2×2 €?
   Jakas koszmarna pornografia czy tez radosne Swieta?

   I nad tym wszystkim Matka Nadzieja, ze mnie nic nie dosiegnie.

   Cos mi sie wydaje jednak, ze juz dawno dosieglo a Nadzieje sam sobie wymyslilem i wystepuje na tym Bozym Swiecie w roli niepozytecznego Idioty – niewielka roznica.

  3. Zbigniew mówi

   Nie ma radosnych Swiat – w 60 tys. rodzin jest zaloba.
   Dlatego zaloba dla wszystkich, gdyz konca tego biznesu nie widac.

   „Cywilizacja Smieci” juz nas dopadla i jutro znowu zobaczymy szeregi chinskich garniturow z Korporacji w otoczeniu Klonow w chelmach, wiec sniadanie trzeba zjesc w milczeniu, gdyz dla nastepnych 60 tys. „dodatkowych” bedzie to ostatnie, gdyz Korporacje nie beda nas leczyc wbrew swoim interesom.

   Gdzies byl poczatek – zero reakcji na Klony latajace z metalowymi palkami zamist uczyc sie polskiego.
   Znieczulica, jak gangrena gdzies sie zaczyna ……….. .

   Dlatego trzeba zachowywac dokumenty, pisac pamietniki, gdyz dzisiaj radosnie szczebioczace dzieciatka biegajace wokol radosnych sniadaniowiczow, narzekajacych na rozklad moralny koscielnikow za kilka lat czujac sie ofiarami chinskich korporacji w CIA beda grzebaly w glowach i kufrach dziadkow, co to bylo, gdzie sie zaczelo – z perspektywy lat bedzie te liczby lepiej widac.

   Beda pytac sie, co to za obrazki te Chinskie Garnitury i Klony wokol – co to jest? To bylo u nas w cywilizacji Lacinskiej?

  4. Zbigniew mówi

   …………………… lekajcie sie sami siebie.

   Wezcie sie troche ogarnijcie – zamiast jajek, dla ptakow lepsze sa male ptaszki a wy jajka, poczekajacie jak sie rozwina i kota mozna zjesc, taki tlusciutki a i skora zostanie na siedzenie w nowym samochodzie zamiast ogrzewania, bedzie taniej.

   No pomyslta ludziska, jak mozna zbawic pozytecznych idiotow?

   Glowa zrobila sie zimna a goraco w tylek az majtki mokre – to ze strachu czy z Covida?

   No i co dalej, przeciez nie pojde na ulice, bo klony zobacza Polak to mnie zamkna za stworzenie „zagrozenia epidemiologicznego”:

   Jedyne wyjscie to ofoliowac sie, aparat tlenowy do nurkowania i po drodze polewac sie samogonem od Matki i do lekarza pracujacego w Podziemiu, po cichu.

   Takie wyjscie, ze zamkna za protest i pozbawia zawodu slusarza maszynowego zabierajac legitymacje tow. SPD Generalnej Guberni, co i tak nie byloby zle, gdyz moga metalowa pala, skopac na ulicy a polski paszport zjesc z nienawisci a obok przejdzie radosna procesja bo ktos nas ma zbawic, sami mozemy oddawac sie rozpuscie, „bo i tak nic przeciez nie mozemy, nie te glowy” i „tak to juz jest panie”.

   Ale chyba tak to bylo a bedzie…….. .

   No jak mozna zabawic od glupoty?

   tez chcialbym to wiedziec

  5. Zbigniew mówi

   No i juz wiem, poce sie ze strachu, bo boje sie myslec.

   Jednak na ten lepszy swiat w ktorym nie mozna sie znecac nad moim cialem bo go nie ma, napewno lepij isc jako ofiara niz jako rzeznik.

   Tak widze chinskie garnitury – cale rzedy rownopouladane dla spatkobiercow a w kazdym biznes covid zwanym – kazdy biznes gdzies sie konczy.

 10. Zbigniew mówi

  No i na zakonczenie oczywiscie radosne i na jajo.

  O moim powodzeniu, sukcesie ble ble ble decyduje „Poziom cen na rynku wentylacji” – konkurencji juz niet, (wyczerpana jak Matka na dworcu pod semaforem).

  Jeszcze musze troche podreczyc publicznosc i bedzie sukces ble ble ble (tam gdzie tylko troche zasmierdza pieniadze, tam juz wczesniej sa piekne niemicckie auta i slowianskie panienki. – sukces w chinskim garniturku lezacych klonow rownopoukladanych)

  Zdaze jeszcze przed jajkiem nad Sekwana dopisac

  Okey, okej musze jeszcze znalezsc te skarpetki – no k……….. oczywiscie ze swieze, ale dawno ich nie widzialem Joe gdziek… moje skarpetki?

 11. Zbigniew mówi

  Oskarzono mnie anonimowo, bo pracuje za darmo, ze ble ble ble ale „zarty niewybredne”.

  Wiec: Co to jest „Wybredne zarty”?

  Ja widze wokol same Niewybredne jak w Italii majtki na sznurku nad uliczka, gdzie „Migajace swiatla gazowych latarnii na kocich lbach starych romantychnych zaulkow ………… ”

  Takie opisy to sa wybredne zarty?

  Ja mam w zyciu same niewybredne zarty:
  kilka dni w knajpie w Roterdamie, bo statek wbil sie w nabrzeze (oczywiscie ze nie z winy kapitana, bo byl pijany jak Durczok, lub Najsztub) a wychodze i widze kierunkowskaz Roterdam 60 km.

 12. Zbigniew mówi

  Szanowny Wielmozna Pani Mecenasie!

  Nie koncze, o szczegolach pozniej, bo znudzone dzieciaki czytaja…. a lubia najgorsze glupoty………. .

  Na marginesie, nadmienie, dodam, dodatkowo pytanie:

  A po sniadanku male radosne klonowanko ?, przecie cus trza robic

  1. Zbigniew mówi

   Szanowan Pani Mecenazko!

   Moja prosba, moj wniosek wlasciwie, o uniewinnienie jest uzasadniony, dobrze uzasadniony!

   Im bardziej sie boje, bardziej jestem przestraszony tym bardziej sie poce i gorsze glupoty pisze.
   Dodam, ze o antysemityzm prosze mnie nie oskarzac, gdyz pilnuja mnie koledzy Zydzi i zydzi, a wiec

   Zalaczam zdjecie i podanie o uniwinnienie a ze zdjecie Chrystusa Pana Naszego Polskiego torturowanego przez Zydow i zydow to przecie taki czas i ja nie moge byc winien temu

  2. Zbigniew mówi

   Pani Prokuratozko i Pani Sedzizko!
   Pani Prokurentozko i Panie Swiadkozko, Swiadkozkownie

   Tak na marginesie – maly wybredny zart.

 13. Zbigniew mówi

  Niewybredny zart.

  Czlowiek nie tak jak Chrystus rodzi sie z calkiem pustym mozgiem (taki maly pusty Klon) a okolo 60 procentow jest unikatowych i umiera tez z pustym mozgiem – tak jak sie urodzili, co widac, slychac i czuc.

  Maja puste lby, puste kieszenie a 7 % cosik ma ale bez rachunkow, kradzione i oni tak wlasnie rzadza tym swiatem, bo sa przekonani, ze sa tylko biologicznym Klonem i niczym wiecej.

  Ale tak naprawde, to rzadza tylko takimi samymi Klonami – wydmuszkami po jajkach.

  „Moze krwa tak nie jest?

 14. Alek mówi

  Ten troll kwestionuje, ze mozna umierac z powodu pandemii, ktorej nie ma.
  Przeziebiony zapisalem sie na teleporade.
  A tu mnie wyslali na wymaz.zadnej diagnozy, zadnego leczenia tylko wymaz.
  Jestem chory, stan podgoraczkowy. A tu dwie godziny na zimnie i wietrze mi aplikuje sanepid. Wprawdzie nie bylo mi tak zle, jak gosciowi przede mna, ktory zaslabl, ale po Powrocie do domu ze stanu podgoraczkowego zrobila sie prawdziwa goraczka.
  W ten sposob z powodu pandemii, ktorej nie ma, mozna i owszem zejsc z tego swiata.
  A czy pandemia jest czy nie winna wiedziec sluzba zdrowia. Obom kolejki do wymazu stali ratownicy medyczni i palili papierosy. Pytanue za 100 punktow, czy mieli maseczki.
  Nie, bo dobrze widocznie wiedza, jak sie to wszystko ma do rzeczywistosci.
  Moze kto przy okazji wie, jak ja mam sie leczyc, skoro sluzba zdrowia umyslnie szkodzi na zdrowie.

  1. Matka mówi

   Od przeziębienia, panikarzu, nie umrzesz. W przeciwieństwie do Covid. Ciesz się, że cię sprawdzili, bo jakby olali takie badanie i byś przypadkiem miał Covid, mógłbyś dopiero mieć przeżycia na krawędzi. Wtedy może by do pustego łba dotarło, że pandemia istnieje.

  2. Zbigniew mówi

   Masz matko racje pandemia istnieje, bo zablokowali sluzbe zdrowia i gospodarke, ale czy covid sam w siebie to powoduje, to chyba nie udowodnisz.

  3. Bald.tv mówi

   „”bajdurzenia współczesnego
   5 minut temu
   37.201.5.*
   Sabały. 100 tys. uśmierconych bo amantandyna zabroniona. Pieprzenie o pandemii a śmiertelność 2 promile. Chorzy zdrowieją w 99,5%. Zapaść gospodarcza nie do odrobienia.””

  4. Matka mówi

   A co Zbysiu? Na złość rząd zamknął? Inwazja kosmitów nastąpiła i mamy wielu rannych w szpitalach?

  5. Zbigniew mówi

   Matka – Gosiewska nie widzisz, ze to jest cytat, ze tak traktuja Gosiewskie

  6. Matka mówi

   Cytat, gamoniu, daje się w cudzysłów. I przestań chlać wreszcie, bo urojenia masz i klepiesz komentarze bez jakiegokolwiek sensu.

  7. Arek mówi

   @ matka sierot po Stalinie
   Rząd zamknął bo przejal się takimi niedojdami jak ty, ze umrą wśród gestwiny trupów niczym w Brazylii. A uferma losu, siedzi w piwnicy i straszy na tym forum, bez pojęcia co to statystyka , co to iloraz szans ( paple coś o skuteczności szczepień). Nikt tu się żadnego covida nie boi, żebyś się nawet osr…. od powtarzania złotych myśli Simonow, Grzesiowskich czy Horbanow. Potrzebują takich pożytecznych idiotów do szprycowania za publiczne pieniądze.

  8. Matka mówi

   @Arek

   Nie, kapuściany łbie, służba zdrowia się zapchała, bo masz kilkadziesiąt tysięcy ludzi w szpitalach w związku z Covid, brakuje im tlenu i umierają w ilości 600-650 dziennie. Bo karetki w większych miastach mają 200 wyjazdów dziennie do ludzi w ciężkim stanie.

   Nie ma żadnego znaczenia, ciężki idioto, czy się boisz, czy się nie boisz, przez swoją głupotę i brak odpowiedzialności innych możesz zarazić i zagrozić ich zyciu (tobie może nic się nie stanie, bo mniemam, żeś nie młody i głupi). A ja nie siedzę w żadnej piwnicy, ani się o sobie nie boję. Jestem po prostu odpowiedzialna w trosce o słabszych, których mogę zarazić. Postawa, która cię przyglupie, jak widzę, przerasta.

  9. Matka mówi

   Debilu zwany Matka sierot po stalinie, czy ty nigdy nie zrozumiesz niczego. postaraj sie tluku niemozebny, ze moze juz jestes chora (y) psychicznie, bo cie strasza i tluka kase.

  10. Zbigniew mówi

   Przeczytaj ta wypowiedz, moze bedziesz wiedziala, ze trzeba bac sie tych zbojow – przez rok ni uzbierali 7 mln zl bo mieli fuche na miliardy.

   „Podkreślił, że obecnie wysiłki koncentrują się na zapobieganiu ciężkiemu przebiegowi COVID-19. „Stąd moje badania z amantadyną, ukierunkowane na bardzo wczesną fazę choroby, aby blokować inwazję wirusa na jak najwcześniejszym etapie. Moja koncepcja opiera się na tym, że skoro lek wchłania się do ośrodkowego układu nerwowego to ma szansę blokować tę inwazję” – wyjaśnił ekspert.”

   Dr Bodnar w tym czasie wyleczl kilka tys. ludzi, bez wielkich wydatkow i powiklan.

   Temu co piszesz trolu sa winni tacy jak ty.

  11. Matka mówi

   @Zbigniew

   Zbysiu, jak chcesz być traktowany tu choćby delikatnie poważnie, to pisz pod swoim pseudonimem, a nie podszywaj się pode mnie. Naprawdę jesteś tak ograniczony, że nie zorientowałem się, że to widać, kto to?

   A co do Bodnara – tak on twierdzi, reklamując swoje usługi za które zarabia pieniądze. Nawet jednak, jeśli to prawda, a nie tylko jego marketing (zakładam, że coś w tym może być), to dotyczy to wyłącznie lekkich przypadkow. Żaden to więc lek na Covid.

 15. smiec sie chce z prawdziwych dziennikarzy mówi

  dziennikarstwo dziennikarstwem ale dalej nie wim ilu zydow bylo w synagogach na 1m2 a ilu muzulman w meczetach. za to wiem ilu w kosciolach. dzieki wielgus i spolce. a Braun czy Bosak milcza.

 16. Zbigniew mówi

  Jest nowy bald.tv, jak zwykle syntetyczny, konkretny.

  Ale przedtem trzeba obejrzec film KORPORACJA – osobowosc prawna bez sumienia i moralnosci – czysty ekstrakt tego co sie dzieje.

  https://www.youtube.com/watch?v=6faE9M-yjVs

  Jednak!

  To jest weksel i tylko jedna pesymistyczna strona a z drugiej musimy uczyc sie korzystac i Wielkanoc ma w ytm duze znaczenie.

 17. Kunegunda mówi

  Szanowny Panie Międlar , BOG zaplac za ciezka parce i walke o wolna Polske, Rycerzu Polski! CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA, MOCY, NADZIEI i WIARY! Niech P BOG ma Pana w szczególnej opiece!!

 18. Bronek mówi

  Na szczęście przyszli ukraincy w milionach i pandemii się skończyła a głupia Matka zostało ot co

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.