Nie dajmy się ogłupić! Rosja nie jest taka odporna na islamską inwazję. Tam muzułmanie rosną w siłę!

4

Od czasu do czasu pojawiają się w mediach informacje o „silnej Rosji”, która nie dopuszcza do rozrostu islamskiego fundamentalizmu w swoim kraju. Nic bardziej mylnego. Radykalizacja nastrojów muzułmańskich na całym świecie nie ominęła również Federacji Rosyjskiej, a tamtejszym włodarzom zaczyna dokuczać choroba politycznej ustępliwości.

Jednym z dowodów na to jest fakt, ustępując islamskim naciskom, w niektórych regionach Rosjanie przenieśli uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Tłumaczono to zejściem się 1 września z muzułmańskim świętem Kurban Bajran (święto ofiarowania obchodzone 70 dni po zakończeniu Ramadanu). Na przykład rozpoczęcie roku szkolnego zostało przeniesione w Regionie Mieszczańskim stolicy, gdzie znajduje się niedawno zbudowany wielki Meczet Soborowy. Zważywszy na na islamskie uroczystości, rosyjskie dzieci musiały się podporządkować islamistom i poszły do szkoły dopiero 4 września.

Podczas islamskiego święta muzułmanie zabijają rytualnie owcę lub kozę w specjalnie wyznaczonym miejscu. W tym roku w Moskwie wyznaczono do tego 18 miejsc na obrzeżach miasta.

Czy wyobrażacie sobie taką sytuację w obecnej Polsce? Polskie społeczeństwo i rządząca polską prawica nie układałaby inauguracji roku szkolnego pod dyktando islamistów, a tym bardziej nie wyznaczałaby publicznych miejsc do rytualnego mordu zwierząt. Jak mówi nasze stare przysłowie – cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie.

Źródło: sedmitza.ru

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  a i u nas też dzieci 4 września rok szkolny teraz wyjątkowo zaczeły. Mam nadzieję, że nie jest to element gry jude rządzących tym krajem – oto drogie goje macie teatrzyk dziś mówimy że nie wpuścimy, lewactwo z eurokołchozu obłoży Polskę karami które to Wy zapłacicie dla nich a w konsekwencji wpuścimy wam tę swołocz bo będzie kryzys bo wylecimy z brukselskiego kołchozu – i stadko baranków nawykłych do pincet plus przytaknie główkami i pujdzie na promocje do supermarketów czytając współczesne modlitewniki – gazetki promocyjne. Obym się mylił

 2. Ada mówi

  Teraz też pÓjdzie do marketów, bo musimy m.in. płacić naszym “braciom” renty i emerytury, bo nasz przemysł “wyparował” itd., itd.
  Słowem – jesteśmy byłym krajem miodem i mlekiem płynącym, albowiem zbyt wiele kosztuje nas ta unijna i nie tylko unijna przynależność.

 3. Dominik mówi

  może to kara na Rosję za komunizm. Tak czy inaczej w żadnym stopniu nie powinniśmy my się dać wepchnąć w wojnę z Rosją. Ani to Ameryki nie uratuje ani Rosji. Warto przypomnieć za Ameryka też wskazuje takie tendencje że stanie się islamska. Nie ma co narażać Polski na wojnę. Bo potem się okażę ze Polacy zostaną wybici na wojence obcych mocarstw i zastąpieni nowymi przybyszami. Wtedy Polska też się stanie Islamska.

 4. Apatryda mówi

  Nie ogłupiajcie nieświadomych ludzi, tylko piszcie prawdę. Pokazane zdjęcie przedstawia obchodzących jednocześnie na całym świecie święto Eid al-Fitr
  Muzułmanie na całym świecie świętują święto religijne Eid al-Fitr, które kończy się świętym miesiącem na czczo znanym jako Ramadan. Podczas święta dokonują darowizn dla biednych, aby każdy mógł sobie pozwolić na świętowanie, przed uczestnictwem w porannych modlitwach w meczecie lub na świeżym powietrzu. Pozostała część dnia mija na jedzeniu, wymianie prezentów, odwiedzaniu przyjaciół i rodziny. A zamieszczone zdjęcie pochodzi z dnia: 08 sierpnia 2013 roku zrobione podczas w/w święta. więcej tu: http://www.itv.com/…/in-pictures-muslims-around-the…/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.