Nergal uniewinniony! Zdaniem sądu nie znieważył godła polskiego. Czy ksiądz Boniecki strzeli sobie kolejną fotkę?

Ks. Adam Boniecki i Adam Nergal Darski
1

Adam „Nergal” Darski został uniewinniony przez Sąd Okręgowy w Gdańsku. Sprawa dotyczyła trasy koncertowej pt. „Rzeczpospolita Niewierna” (30 września do 10 października 2016), która była promowana plakatem z grafiką z godłem polskim, z którego usunięto koronę i zastąpiono ją diabelskimi rogami. Znajdowały się na niej także dwa węże, odwrócony krzyż i czaszki.

Plakat został zaprojektowany przez Rafała W. na zlecenie wokalisty zespołu Behemot. Za promocję odpowiadał Maciej G. Nergal i Maciej G. zostali oskarżeni o „publiczne znieważenie godła Rzeczypospolitej Polskiej” za co groził im nawet rok pozbawienia wolności, zaś grafika oskarżono o „udzielenie pomocy w popełnieniu tego przestępstwa”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Znalezione obrazy dla zapytania rzeczpospolita niewierna
Plakat, w którym Sąd Okręgowy w Gdańsku nie dopatrzył się zniewagi godła polskiego

Prokuratura żądała 10 miesięcy pozbawiania wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz 10 tys. zł grzywny. Pomimo opinii biegłych z zakresu heraldyki oraz ikonografii i historii, z których jasno wynikało, że Nergal popełnił przestępstwo, Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił satanistę. Wyrok nie jest prawomocny.

Nergal ma jakąś demoniczną ochronkę ze strony wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Nie poniósł konsekwencji za podarcie Biblii, nie został skazany za zniewagę godła polskiego i prawdopodobnie nie poniesie także kary za profanację krzyża, który w Dzień Kobiet 2018 przypiął do sztucznego penisa. Jak długo jeszcze, patologiczna III RP będzie tolerowała deptanie po świętych i narodowych symbolach?!

A może ksiądz Adam Boniecki, bożyszcze tzw. „Kościoła Otwartego” pobłogosławi sataniście i strzeli z nim sobie kolejną fotkę? Wcale by nas to nie zdziwiło. Przecież ex-redaktor naczelny Tygodnika Powszechnego nie pała miłością do Polski.

Za: gosc.pl

Posłuchaj:

Nergal śpiewa o Dniu Kobiet z Chrystusem na sztucznym penisie. MOCNY komentarz Jacka Międlara! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Zbulwersowany mówi

    No tak. Co Żydzi jeszcze zafunduja katolikom i Polakom. Jak długo jeszcze tej żydowskiej okupacji? Bo kolejnymi ofiarami tej antypolskiej wojny nie są Nergal czy inni antypolscy i antykatoliccy barbarzyńcy, ale Jacek Miedlar czy Piotr Rybak czy Robert Winnicki.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.