NASZ NEWS. Awantura przed Sejmem. Obywatele RP próbowali forsować barierki

fot. facebook
5

Obywatele RP, którzy zebrali się dziś przed Sejmem w proteście przeciw uchwaleniu ustaw dotyczących sądów, usiłowali siłą wedrzeć się na teren parlamentu. Dowodzeni przez Pawła Kasprzaka zadymiarze próbowali przeskakiwać przez barierki. Kasprzak biegał wzdłuż ogrodzenia i prowokował policję oraz Straż Marszałkowską krzycząc: „Teraz! Tu będę wchodził!”. Na miejscu jest też Mateusz Kijowski. Funkcjonariusze policji i Straży Marszałkowskiej odparli atak zadymiarzy, ale Obywatele RP zapowiedzieli, że zostaną przed Sejmem całą noc. Być może dojdzie do kolejnej próby wdarcia się na teren i do budynku Senatu.

Wg informacji zamieszczonej na stronie fb Obywateli RP, poseł Joanna Scheuring-Wielgus domagała się wpuszczenia zadymiarzy na dzisiejsze posiedzenie Senatu. Otrzymała odmowę, a rozwścieczeni zadymiarze ogłosili: „Kancelaria Sejmu zabrania obywatelom wchodzić, więc sami wejdziemy.” Jak widać, poseł Scheuring-Wielgus przygotowała grunt pod atak Obywateli RP na funkcjonariuszy pilnujących parlamentu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Baba Jaga mówi

  Uwaga! KOD przepoczwarza się w Obywateli RP!

 2. Jacek mówi

  Redakcjo poczułem się urażony Jestem Obywatelem RP moja haplogrupa DNA R1a1 tego dowodzi ,
  moi przodkowie tutaj żyli zanim powstały piramidy w Egipcie.
  Może należałoby przeczytać talmud zamieniając słowo zyd na Polak a słowo goj na żyd.
  Jakie czasy takie obyczaje, więc ci goje powinni być nazywani kacapami z kibucu i nie inaczej.

  KzK

 3. Stanislaw mówi

  Dla tych ludzi nie ma kary?Dokad bedziemy przesladowani przez zdrajcow i zlodzieji co chca nam dalej niszczyc co Polskie.Niech wreszcie prawo bedzie prawem dla wszystkich jednakowe.

 4. Waldemar mówi

  Wszystko zawdzięczamy grubej kresce Mazowieckiego. To co teraz dzieje to pokłosie minionych czasów.
  Cały wymiar sprawiedliwości, który służył komunie musi odejść.
  Wydziały prawa na polskich uczelniach pękają w szwach od studentów. Naprawdę jest z czego wybierać, chociaż kadra naukowa temu rządowi jest również nieprzychylna, ale to już sprawa ministra Gowina. Wiem, że nie tak łatwo jest odbudować kadrę profesorską na to potrzeba czasu, wykształcenia odpowiedniej ilości doktorów, a co za tym idzie nominacji profesorskich. Wiele jeszcze jest do zrobienia.
  Stanowiska sędziów powinny być ukoronowaniem zawodu prawniczego np. po 15 latach nie nagannej pracy. Żaden sędzia czy prokurator nie może się zasłaniać immunitetem wykonując te zawody.
  Musi być w naszej Polsce porządek, a to wyzwanie do przyszłych ministrów sprawiedliwości i rządów RP.
  TRUDNE WYZWANIE, BARDZO TRUDNE.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.