Nasila się terror LGBT! Kioskarz oblany nieznanym roztworem!

Terror LGBT przybiera coraz większe rozmiary. Zaatakowano kioskarza
9

Fundamentalizm środowisk LGBT przybiera na sile. Tym razem poznański kioskarz padł ofiarą ataku. Dziewczyna ubrana w koszulkę z tęczowym orłem oblała mężczyznę nieznanym roztworem.

Do kioskarza w czwartek przyszła dziewczyna ubrana w koszulkę z orłem na tęczowym tle. – Zapytała, czy mam coś przeciwko osobom LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Zarówno z lewa jak i prawa – relacjonuje kioskarz dla portalu gloswielkopolski.pl. W odpowiedzi na słowa mężczyzny kobieta wylała na niego nieznany, brązowy roztwór. Ciecz rozlała się także po samym kiosku i zniszczyła znajdujące się w lokalu gazety. Warto zaznaczyć, że wczoraj (25 lipca 2019) szczucie na kioskarza rozpoczęła administracja strony na Fecebook’u – Grupa Stonewell.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: LGBT kpi z Drogi Krzyżowej! Obrzydliwe sceny na tzw. paradzie równości [WIDEO]

Jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, to tak właśnie wygląda „szacunek”, „miłość” i „tolerancja” w wykonaniu zdemoralizowanych fundamentalistów. W ich mniemaniu Polacy mają obowiązek podzielać postulaty ideologii będącej w sprzeczności z personalizmem, zdrowym rozsądkiem i chrześcijaństwem.

Przeczytaj i obejrzyj:

„Codziennik feministyczny” nawołuje do przemocy wobec przeciwników ideologii LGBT

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Bezmyślność i ignorancja decydentów doprowadzi do tragedii…ciekawe co wtedy? Kto będzie winny a kto pokrzywdzony?

 2. michu mówi

  Władza sądownicza jest w kraju najważniejsza. To ona zadecyduje o dalszych losach napastniczki. W ten sposób da do zrozumienia co wg niej (tej władzy) ma znaczenie 😉

 3. lol mówi

  Promocja LGBTQ w przestrzeni publicznej z mocy prawa powinna być w Polsce ZAKAZANA!

 4. Hammurabi mówi

  Kioskarz zapewne jest starszym panem najpewniej z grupą inwalidzką i dlatego ta degeneratka zdołała uciec a – jak przypuszczam – dojdzie do poszukiwań, dziwnym trafem będzie awaria monitoringu.
  Szkoda, że kioskarz nie podniósł rabanu i ta degeneratka nie została schwytana przez ludzi. Mam już swoje lata, jednak na miejscu tego kioskarza goniłbym tą popapraną gówniarę do skutku bądź zawału.

 5. Hammurabi mówi

  PODOBNO
  Przemysław Witkowski został w czwartek dotkliwie pobity w okolicach Mostu Trzebnickiego we Wrocławiu. Policja ustala okoliczności zdarzenia i szuka sprawcy. Szefowa MSWiA Elżbieta Witek nazwała atak na Witkowskiego „wyjątkowo barbarzyńskim”
  Pomijając fakt, iż cała ta „sprawa” wygląda na dość nieudolnie sprokurowaną prowokację, można a nawet trzeba zadać głośno pytanie szefowej MASWiA tak oburzonej powyższym „faktem”, co ma do powiedzenia w sprawie wydarzenia poznańskiego.
  Gdyby stało się tak, że oblana zostałaby owa dziewczyna (?) co wówczas? Jakie podniesiono by larum, ilu funkcjonariuszy wyrabiałoby nadgodziny tropiąc „szowinistycznych bandziorów”? Pani Ela zapewne piałaby z oburzenia jak zarzynany kogut, a główny ściek uległby zagotowaniu.

  1. maskull mówi

   Ten (((Przemysław Witkowski))) ma oczywiście facjatę jak bolszewicy z obrazów Kossaka. Dziennikarz z pustyni…

 6. Aleksander mówi

  To już człowiek nie może spokojnie pospacerować wieczorową porą w takim pięknym Wrocławiu? Smutne. Wydawało się, że mądrzejemy i walczymy raczej na słowa niż pięści. Cóż, tak jest gdy „mała główka myśli zamiast dużej głowy”. ?

  1. Hammurabi mówi

   Człowiek? Zapewne może i to o każdej porze. Pamiętaj: CZŁOWIEK!

 7. ada mówi

  LGBT = ZBOCZENIE , DEWIACJA. To choroba i nalezaloby tego zakazac aby sie nie rozprzestrzenialo. Ludzi tylko szkoda bo chorzy nie wiedza jacy sa biedni. Dlatego dobrzeby bylo opracowac program walki z LGBT oraz dodatkowo program terapii dla ludzi uzaleznionych od LGBT

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.