Napisała: „Ku*wa ma boleć. Do twojego końca ty ch***”. Teraz skarży się na „nienawiść z prawej strony”.

3

Ruda z KOD-u to jedna z barwniejszych postawi pozbawionej zdrowego rozsądku tzw. „totalnej opozycji”. Dla środowisk lewicowych to prawdziwa gwiazda, która zasłynęła chamskimi, nienawistnymi i agresywnymi akcjami. Teraz znów przypomniała o sobie. Na Twitterze opublikowała zdjęcie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z kulami i grymasem na twarzy. Fotografię okrasiła komentarzem: Boli???? Ku_wa ma boleć!!! Niech boli jeszcze bardziej i jak najdłużej, Najlepiej do twojego końca ty ch…

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żeby było zabawnie po dwóch dniach piewca „miłości” skasowała swój wpis, by opublikować kolejny.
Skasowałam posta, w którym piszę, co myślę. Skasowała, bo zbyt wiele nienawiści ulewało się z prawej, ze wszech miar katolickiej strony. Niech mają święta, malują pierniczki i nie marnują czasu szukając epitetów pod moim adresem. I nie zapomną pójść trzeźwi na pasterkę – napisała.

Komentarzem do mądrości rudej z KOD-u nie będą słowa prof. Bogusława Wolniewicza: „Najwydatniejszą cechą lewactwa jest głupota”.

Przeczytaj także:

J. Międlar: „Rebbe” Cywiński z błogosławieństwem „rebbe” Glińskiego. Na czym polega „dobra zmiana”?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Rudy to nie kolor,rudy to charakter szukający zdrady,ale kiedy zdrada to ciocia duża dupa zła rada,z rudą sraką w gaciach od mowy nienawiści rejterada,zwłaszcza PO pijaku

 2. RedIsBad mówi

  Co za faszystowski tekst! To co ona mówi,to nie jest „mowa nienawiści”!Podam może definicję:
  „Mowa nienawiści” to wypowiedzi osób nie będących lewakami,na jakikolwiek temat,których treść nie odpowiada lewakom.
  Zgodnie z nią wypowiedz typu „zabić katolców” nie jest oczywiście „mową nienawiści”,a wypowiedź „poszukajcie sobie w internecie jakie adamowicz prowadził interesy” oczywiście jest!I taka definicja jest powszechnie uznawana i stosowana przez polskojęzyczne sądy.

 3. misiek mówi

  „Komentarzem do mądrości rudej z KOD-u nie będą słowa prof. Bogusława Wolniewicza: „Najwydatniejszą cechą lewactwa jest głupota”.”
  Dobre 😉
  Niestety głupota zaraża z prędkością eboli prymitywne, ogłupione umysły…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.