Napis „Wrogowie Allaha w Rosji” i Leo Messi na plakacie! ISIS zaatakuje podczas mundialu w Rosji?

Fot. SITE
4

Bojownicy ISIS opublikowali plakaty propagandowe przed mundialem w 2018 roku. Mogą wskazywać na to, że islamiści szykują ataki terrorystyczne podczas przyszłorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji, albo mają na celu zastraszenie społeczeństwa.

Powstały dwa plakaty. Na jednym umieszczono wizerunek ubranego w więzienne ubranie argentyńskiego piłkarza Leo Messiego, któremu z lewego oka wypływa krew. Drugi plakat przedstawia żołnierza spoglądającego na stadion, a obok niego umieszczona została bomba zegarowa. Na górze umieszczono m.in. napis „Wrogowie Allaha w Rosji”.

Wsparcie - darowizny

 

Na plakatach znajduje się logo i adres strony internetowej organizacji SITE, która dla niektórych może być myląca. Nie jest to żadna grupa terrorystyczna, ale organizacja zajmująca się monitorowaniem terrorystów w Internecie. To przedstawiciele SITE odnaleźli plakaty i uważają, że został wykonany przez bojowników ISIS. Twierdzą, że oba plakaty mogą wskazywać, iż islamiści szykują się do przeprowadzenia zamachów terrorystycznych w Rosji.

Źródło: SITE, wmeritum

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Rosja ma tradycyjnie wiele problemo z muzułmanami bo jest ich tam sporo po różnych republikach. Ale Rosjanie nie są mięczakami i sobie poradzą

 2. Marcin mówi

  Haha! Panie Jacku te Amerykańskie organizacje stworzyły ISIS a teraz nimi ludzi straszą. Nie ma żadnego terroryzmu oprócz państwowego!!!

  1. test24 mówi

   Ja śmiem twierdzić, że amerykańsko-rosyjskie. Oba kraje świetnie grają swoich niby przeciwników, a jednocześnie doją kasę z obywateli szerokim strumieniem. Tak samo było w czasach “zimnej wojny” – jak niby powiedzieć obywatelom, że potrzebujemy kasy na zbrojenie i zabawę w eksplorację kosmosu bez buntów? Ot, trzeba się dogadać, że niby się zbroi i rywalizuje z “wrogiem”. Potem podzielili się łupami na Bliskim Wschodzie. Takie tam granie złego i dobrego policjanta. Putin i amerykańscy prezydenci pewnie nie jedno piwko razem strzelili 😉

 3. arthur mówi

  No to czas zacząć wyłapywanie tych Al Łachów i używania jako worków treningowych dla SPECNAZ

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.