Namysłów: Egipcjanin usiłował zgwałcić dwie kobiety. Przyznał się i został wypuszczony z aresztu

fot. youtube
2

Funkcjonariusze policji z Namysłowa w woj. opolskim zatrzymali Egipcjanina podejrzanego o próbę gwałtu na dwóch kobietach. Egipcjanin jest pracownikiem jednego z barów z kebabem w centrum miasta. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i po przesłuchaniu został zwolniony z aresztu.

– Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, złożył wyjaśnienia. Był zatrzymany przez 48 godzin, został zwolniony. Wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Na tę chwilę nie było podstaw, żeby stosować wobec niego jakiekolwiek środki zapobiegawcze. Trwa postępowanie w tej sprawie – wskazała prok. Anita Dąbrowa-Derda z prokuratury okręgowej w Kluczborku.

Wsparcie - darowizny

Jedna z niedoszłych ofiar była klientką baru z kebabami. – Czekałam na znajomego, miał mnie odwieźć do domu. Miałam telefon rozładowany, postanowiłam, że się przejdę, bo wiedziałam, że będę musiała trochę na niego poczekać. Podszedł, złapał mnie za rękę, zaczął mną szarpać. Wyrwałam się, uderzyłam go w brzuch. Zamachnął się ręką, podrapał mi twarz. Uciekłam w drugą stronę – opowiadała ofiara zajścia.

Prokuratura w Kluczborku przedstawiła Egipcjaninowi zarzut doprowadzenia do poddania innej czynności seksualnej, tj. zachowania seksualnego niebędącego obcowaniem płciowym.

Źródło informacji i cytatu: tvp.info

Przeczytaj też:

Ubogacenie kulturowe w Warszawie: hinduski dostawca jedzenia usiłował zgwałcić kobietę

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. michu mówi

    Dekomunizacji w sądach nie było. A UE ma swoje priorytety (antykatolicka rewolucja, muzułmanie jako element socjalnie bliski) i potrafi chyba wywierać naciski (mają teczki itp.) na władze w Polsce :).

  2. Bolo mówi

    NIECH RAZ SZLAK TRAFI ZYDA ZA TAKIE UBOGACENIA W POLSCE itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.