Najgłupsza akcja samorządowa! W Gdańsku układają DYNIE na skrzyżowaniach

fot. twitter
2

Przed sądem toczy się proces prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, oskarżonego o zatajenie w oświadczeniach majątkowych dwóch mieszkań i ponad 700 tysięcy zł. Ale Adamowicz nie tylko ukrywał majątek. W zarządzanym przez niego mieście jeszcze niedawno jeździł tramwaj nazwany imieniem członka NSDAP, a Pocztę Polską przemianowano na Postamt. A oto kolejny pomysł gdańskich władz.

„W tym roku Gdański Zarząd Dróg i Zieleni postanowił udekorować dyniami skrzyżowanie na wysokości Galerii Bałtyckiej we Wrzeszczu oraz Park Oliwski. Do dekoracji użyjemy ok. 600 kg dyni o pomarańczowej, grubej skórce, wielkości piłki oraz wstążkę w tym kolorze, którą zwiążemy ozdobne trawy.” – informuje Urząd Miejski w Gdańsku na portalu gdansk.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Liczymy, że barwna, jesienna niespodzianka spodoba się mieszkańcom Gdańska – mówi Piotr Grzelak – zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki komunalnej. Dynie nie mają nam się kojarzyć wyłącznie z Halloween, które przecież nie każdy obchodzi. To symbol jesieni, która zawitała do Gdańska już 22 września. Chcemy tym działaniem zainspirować również  mieszkańców Gdańska do wykorzystania tej pięknej ozdoby na balkonach, tarasach i przegródkach.

Bardzo trafnie skomentował to jeden z internautów: „W dynie to oni powinni się popukać”. Nic ująć, nic dodać.

Źródło: gdansk.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jarek mówi

    takie newsy sprawiają że mam ogromny dylemat. Nie wiem czy szukać w necie nr do Lekarzy bez granic – niech przyslą do tego kraju kilka szwadronów psychiatrów, czy też na święta jak małe naiwne dziecko napisać list do pana Putina zamiast Mikołaja aby przysłał trochu czekistów którzy zajęliby się naszymi samorządowcami. Gdzie okiem nie sięgnąć w tym kraju samorząd to w dużej części katastrofa

  2. d. mówi

    na zdjęciu trzech prostaczków, którzy wykształcenie odebrali zapewne za rąbankę a ich ślepka tęsknią nieustannie za rozumem. niech wsród dyń połozy się ze swoją dynią adamowicz i niech sobie POleży. do towarzystwa niech sobie zaprosi ten, sowicie przez niemców opłacany, bezwstydny użyteczny idiota hajkę gronkowiec walcowany!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.