Naczelny rabin Polski o ustawie IPN: „Złe prawo”. Poseł Winnicki oburzony: „To absolutny brak lojalności wobec państwa polskiego”

rabin Michael Schudrich / fot. twitter
9

W sprawie nowelizacji ustawy o IPN penalizującej określenia „polskie obozy zagłady”, „polskie obozy zagłady” i „polskie obozy koncentracyjne” głos zabrał Naczelny Rabin Polski, Michael Schudrich. „Złe prawo” napisał na twitterze 28 stycznia. Prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki nie kryje oburzenia tymi słowami. „Absolutny brak lojalności wobec państwa polskiego w trudnym momencie”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Trudno nie zgodzić się ze słowami posła Winnickiego. Warto też pamiętać, że to nie pierwszy raz, gdy rabin Schudrich działa na niekorzyść Polski. To rabin Schudrich firmuje kłamliwą opinię o niemożliwości przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem, która to opinia wprowadziła w błąd ówczesnego ministra sprawiedliwości śp. Lecha Kaczyńskiego i stała się przyczyną przerwania ekshumacji.

Kłamstwo Rabina Schudricha zdemaskowali sami Żydzi dostarczając dr Ewie Kurek informacje, dzięki którym rozpoczęła się zbiórka podpisów pod petycją o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Niestety, obecny rząd RP chowa głowę w piasek, a petycja ponad 12 tysięcy Polaków nadal pozostaje nierozpatrzona.

O niechlubnej roli rabina Schudricha w zakłamywaniu sprawy Jedwabnego, o naciskach Światowego Kongresu Żydów i o strachu PiS przed wznowieniem ekshumacji mówiła dr Ewa Kurek podczas wywiadu w TVP Info w 2016r.

Źródło: twitter, youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Polacy ! Musimy się zjednoczyć wokół posła Roberta Winnickiego, Ruchu Narodowego, ONR, MW, środowisk Jacka Międlara, Stanisława Michalkiewicza, Grzegorza Brauna, dr Ewy Kurek, dr Stanisława Krajskiego, czytelników Henryka Pająka, profesora Kozłowskiego, profesora Jerzego Roberta Nowaka, Wojciecha Sumlińskiego, Leszka Żebrowskiego, czytelników Ireneusza Lisiaka, Mariana Miszalskiego, patriotycznych blogerów i internautów i wielu innych środowisk katolicko-patriotycznych, a oni powinni jak najszybciej przed wyborami stworzyć wspólną alternatywę dla gigatargowicy. Myślę, że jest nas kilka milionów i stać nas na ten wręcz egzystencjonalny obowiązek. To moment być albo nie być dla Polski !

  1. michu mówi

   SS (spec służ) do tego nie dopuszczą.

  2. tadeusz mówi

   Musimy sie zjednoczyc a nie zielic przez…POPIS!

 2. Normalny mówi

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 )

 3. Alfonsominet mówi

  Antysemityzm stworzyli sami żydzi swoim wrednym postępowaniem i cynizmem . Gdyby chcieli poznać prawdę sami zabiegaliby o ekshumacje. Pieprzą o tym holokauście bez przerwy jacy oni biedni, a kto okupuje Palestyne?

 4. zj mówi

  Powinno się OSZUSTA wygnać z Polski a nie słuchać kanalii.

 5. d. mówi

  panie rabin dokończymy EKSHUMACJĘ w Jedwabnem, bo to pan ja przerwał kłamiąc, ze wasza religia ….itp. Wasza religia mówi dokładnie odwrotnie!!! Druga sprawa żądamy mówienia przez was PRAWDY o morderstwie Bogu ducha winnej rodziny w Kielcach przez NKWD z UB, którą to zbrodnie wy nazywacie pogromem i przypisujecie ją Polakom! Biskup kielecki Kaczmarek dokładnie udokumentował tę zbrodnię w oparciu o zeznania ludzi, którzy widzieli kto zabił tych ludzi! Nie było wsród nich Polaków a jedynie polskojęzyczni zaledwie NKWDzisci z UBkami! Pan wie dobrze i my Polacy ez wiemy kto stanowił trzon NKWD i UB! A od Ustawy o IPN wara wam! My się do waszego prawodawstwa nie wtrącamy a pan jak chcesz mieszkać w Polsce to musisz szanować plskie prawo tak jak kazdy z nas. Nie jest pan i panscy rodacy wyłączony spod polskiej jurysdykcji!

  1. teth mówi

   ale sądu też są ich

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.