Na Żoliborzu znikają unijne flagi! Raport KODziarki z pierwszej linii frontu: „To jest przerażające”

fot. pixabay.com
8

Kolejny dramat KODziarzy. Tym razem sprawa dotyczy znikających flag unijnych. I to na Żoliborzu! Odbywa się to nocą i wywołuje u zwolenników Unii Europejskiej wielkie przerażenie. Najwyraźniej bez unijnych flag czują się zagubieni.

Miłość jednej z KODziarek do symbolu eurokołchozu jest tak wielka, że postanowiła przykręcić flagę śrubami. Ale i to nie pomogło. Flaga UE została zerwana. Jak twierdzi jej córka – stoją za tym „regularne polityczne bojówki”. Oczywiście, dzielni KODziarze nie poddają się i wywieszają nowe flagi, bo „Żoliborz jest Nasz. Polska jest Nasza.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak, oczywiście. Szpital w Tworkach też jest Wasz. Tamtejszy personel z pewnością będzie miał dla Was wielkie zrozumienie.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ciemiorek mówi

  To mógł być Rambo. Odmiana żoliborska. Uwaga, zjada staruszki!

 2. test24 mówi

  Moim zdaniem to jest jednak przesada. Rozumiem, gdyby te flagi ginęły z posesji sprawców, albo nawet miejsc publicznych, ale włamywanie się na cudze prywatne posesje jest już grubą przesadą – jeszcze byłoby OK, gdyby była to flaga Al-Ka’idy, ISIS, albo Związku Sowieckiego, czy III Rzeszy, ale flaga UE jest całkowicie legalna i mam prawo sobie ją powiesić w moim ogródku.

  1. sten mówi

   To jest IV Rzesza…. wersja soft , Jasne że masz prawo , powieś sobie do kompletu jeszcze dyby i bat
   Nawet murzyni mają więcej honoru

 3. Marek Nojszerwski mówi

  Prawda, jak się ślepy iskał.
  Ci to mają fantazję.

 4. Matka polka mówi

  Myślę,że usuwanie flag unijnych to wyraz sprzeciwu wobec biurokratów z Brukseli, którzy chcą rządzić i pomiatać Nami Polakami. Ciągłe nękanie przez nich Polski obrzydło Polakom, którzy
  nie chcą mieć więcej do czynienia z diabelskim tworem jakim jest
  ta żydowska unia. Nie ma co udawać- unia niszczy Polskę i Polaków.
  PRECZ Z UNIĄ.

 5. d. mówi

  wstydziłabym się powiesić na własnym domu jakąs unijną chorągiewkę! Polska flaga ZAWSZE na moim domu /cały rok/ wisi! Wymieniam tylko co jakiś czas na czystą ale unijnej NIGDy w życiu NIE zwiesiłabym! obrzydliwość, zamiast polskiej flagi powiesić sobie flagę unijnej komuny IV rzeszy niemieckiej ! brrrr!

 6. Piotr mówi

  Te unijne szmaty powinny być usunięte w całej Polsce.

 7. Logic mówi

  Flaga UE to to samo co flaga ZSRR symbolizuje podleglosc Polski od UE a raczej od Niemiec. No to sory albo chcemy Polski niepodległej albo niepodleglosc te utracimy do 2025

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.