„Na Okęciu pracują tajne żydowskie służby.” Nie tylko na Okęciu…

Agenci Mosadu / Fot. YouTube
12

Anonimowy internauta przedstawiający się jako pracownik Lotniska Chopina na Okęciu opublikował wpis, który być może dla niektórych będzie wielkim szokiem, dla mnie zaś potwierdzeniem tego, czego doświadczyłem w lutym 2017 roku lecąc do Wielkiej Brytanii na spotkanie z przeciwnikami islamizacji Europy oraz słów ś.p. prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Jestem pracownikiem Lotniska Chopina w Warszawie. Mało kto wie, ale żydzi mają na miejscu swoje służby. To tak jakby policja żydowska. Mają oznakowane auta na sygnałach – czytamy we wpisie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie wiem czy rzeczony internauta rzeczywiście jest pracownikiem Lotniska Chopina w Warszawie. Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Wiem jednak, że gdy w lutym 2017 roku agenci służb specjalnych, którzy nie chcieli się wylegitymować, a którzy jak potem dowiedziałem się na londyńskim lotnisku, reprezentują Żydów, pojmali mnie i mojego kolegę oraz kilka godzin przesłuchiwali nas z „antysemityzmu” oraz kpili z Chrystusa i polskich barw narodowych. To nie był żart czy historia podkoloryzowana na potrzeby felietonu. To czego doświadczyłem w Wielkiej Brytanii, na co ignorancją zareagował Witold Waszczykowski i resort spraw zagranicznych, tym samom sytuując się po stronie służb a nie polskich obywateli nie pozostawia żadnych złudzeń, że współpraca polskiej władzy z izraelskimi służbami jest bardzo silna. Poza tym, o fakcie współpracy polskich i żydowskich służb wiele lat temu informował prezydent RP Lech Kaczyński: Odpowiednie służby współpracują na licznych odcinkach z waszymi (izraelskimi – przyp. JM). Tak jest i mogę państwa zapewnić, że rządy w Polsce się zmieniają (…) to polityka wobec Izraela się nie zmieni 11 września 2006 roku na spotkaniu z prezydentem okupantów Palestyny Mosze Kacawem, mówił Lech Kaczyński.

Nie jestem w stanie powiedzieć czy żydowskie służby są obecne właśnie na Okęciu. Z tego co pisze anonimowy internauta, to tak. Jestem w stanie za to stwierdzić, że współpraca polskich władz z żydowskimi służbami jest ogromne, o czym świadczą moje osobiste doświadczenia oraz chociażby wypowiedź Kaczyńskiego.

OBEJRZYJ: Judeopolonia albo śmierć! – J. Międlar

Co jeszcze istotne, gdy w lutym ubiegłego roku śmiałem poinformować opinię publiczną o tym jak postąpili ze mną żydowscy agenci w garniturach, ci dla których publikowane przeze mnie fakty nie „mieszczą się w żadna rubryka” próbowali zrobić ze mnie wariata. Tymczasem, dziś mamy kolejny dowód/poszlakę na to, że to o czym informuję Polaków to szczera wszak niewygodna prawda, która nie mieści się w rozumach ograniczonych potężną manipulacją demoliberalnych mediów.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  To że polskie służby współpracują z Mosadem to wiadomo nie od dziś. Współpracują też z Angolami. Ciebie Jacek do Anglii nie wpuściło nasze polskie MSWiA, a nie MI5. Ziemkiewicz też był zszokowany, że jakaś posłanka, muzułmanka brytyjska pani Rupa Huq z Partii Pracy uniemożliwiła mu wziąć udział w spotkaniach autorskich w Bristolu i Cambridge. Śmiech na sali. Od kiedy Brytyjscy parlamentarzyści interesują się prawicową publicystyką, bez urazy panie Ziemkiewicz, jakiegos mało znanego felietonisty z mało znanego prawicowego magazynu w Polsce? Prawda jest bardziej szokująca, bo Królowa ani jej psy nie mają z tym nic wspólnego. Pana Ziemkiewicza nie wpuściło do Anglii polskie MSWiA. Dlaczego? A to trzeba zapytać kogoś kto wie. Dlaczego.

  1. Arek mówi

   Ano pewnie dlatego, by nie otwierać oczu tym wypchnietym z Polski wszak ich już szabesgoje na usługach Tel-awiwu mają poza granicami Polin więc po co im mącic w głowach, jeszcze nie daj Boże by zrozumieli i postanowili wrócić gdzie ich miejsce.
   Współorganizowałem kampanie prezydencką Mariana Kowalskiego i Grzegorza Brauna w Irlandii. To czego wtedy doświadczyłem przeszło moje najsmielsze oczekiwania, protesty, groźby wreszcie kamień rzucony w okno hotelu, który w ostatniej chwili wynajął nam sale na spotkanie…
   Nas ma nie być ale talmudysci widocznie nie znają słów naszego hymnu „Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy…”
   Czołem Wielkiej Polsce!

  2. Rabin mówi

   Nie tylko na lotniskach Polin szarogęszą się eskimośki – przyjrzyjcie się…ochronie Andrzeja Judy i bodyguardom I Prezesa IIIRP: jeden w jednego smagłolice, wielu garbonosych, Synowie Przymierza… Poza tym ABW i ich szef o jakże polskim nazwisku Dariusz Łuczak o rażąco żydowskim szlagworcie… Więcej o szarogęszeniu się „Mosadu na polskich paszportach” na https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj5j5r_r7TiAhX7isMKHVCcARwQFjAAegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fgrypa666.wordpress.com%2F2010%2F02%2F11%2Flista-mosadu%2F&usg=AOvVaw0RN_bd9ypqT7fqmn1Btlry

 2. Robert mówi

  To prawda,służyłem na Balicach.Latają z bronią w powietrzu,latają z bronią po lotnisku,,pilnują swoich,,sami dokonują odprawy bagażowej na sortowni,,taśmie,,.Polskim służbom,zarówno cywilnym, jak i mundurowym,w przypadku statków przewożących ludzi z narodu wybranego…nic wam do tego,tylko na statyste.Mam nadzieję,że zdradzam tajemnice narodu,co pozostałym mówi,nic wam do tego

 3. Wolna Polska mówi

  Czéść delegacji smoleńskiej już na Okęciu została zlikwidowana przez mosad, samolot sie nie rozbił to tylko inscnizacja GRU , wylądowali na innym lotnisku bez podwozia(robota mosadu dla GRU) tam ich przejęto.

 4. krys mówi

  w 2017 roku mialem skladac skarge do Air Canada .zanim podeszlem zeby oddac bagaz dwoch panow sprawdzalo paszporty jeden z nich wygladal jak Zyd przewracal moj kanadyjski paszport na rozne strony nawet patrzyl pod katem jak przez lornetke -patrzylem na niego jak na idiote na koncu mi powiedzial zebym nie mowil ze mam polskie obywatelstwo bo mnie nie wpuszcza do Kanady jak zwykle zakladam sobie zamek na usta na przejsciach granicznych i nic mu nie powiedzialem .Jestem obywatelem Kanady juz 31 lat jego chyba posralo ale chyba zadzwonie do air Canada i sobie porozmawiam na ten temat tego idioty a Zyd napewno.

  1. Wszech POLAK mówi

   CWP Tylko Ruch Narodowy Konfederacja Bóg CHONOR i OJCZYZNA Pozdrawiam Serdecznie z KRAKOWA Syn Akowca

 5. Bogusław Maśliński mówi

  Pisałem o szwadronach śmierci, panach w białych rękawiczkach którzy przychodzą pomóc w samobójstwie. Przedstawiam jedna z wielu artykułów na temat MOSAD także na Lotnisku Okęciu. Pytanie, czy te towarzystwo nie służy do wyeliminowania ludzi przeciwnych rozkradania Polski. Te samobójstwa wręcz masowe rozpoczęły się od przejęcia ( teoretycznie, to umowa w Magdalence) rządu przez Mazowieckiego. Już w artykule z 2005-03-09
  „Wielki Elektryk „Wałęsa” o tym towarzystwie pisałem. Czyżby Polacy mają tak poważną amnezję, nie byłem pierwszy ani ostatni który zwracał uwagę na rozpoczynający się bandytyzm. Kim był wielki bohater Mazowiecki: Tadeusz Mazowiecki – Icek Dikman – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, stalinowiec, agent NKWD, razem z Piaseckim kolaborował z NKWD okupacyjną żydobolszewicką władzą w latach stalinowskich, współpracował z szefem NKWD na Polskę, generałem Sierowem przy organizowaniu PAX; współzałożyciel żydo-katolewackich organizacji PAX, Więź i KIK [Klub Inteligencji Katolickiej – „zydokatolewica”]; 24 sierpnia 1989 sejm, na wniosek prezydenta gen. Wojciecha Jaruzelskiego powołał Tadeusza Mazowieckiego na stanowisko premiera; współzałożyciel i przewodniczący rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”; odznaczony Orderem Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny

 6. 99hhvvyv66cci/.imn87btv77gxxwwrtyplm986 mówi

  ,,Matriks”-to już bł-pora na wolność!!!A co?-Polaków,zabrakło,że nam , ,,cudaków” sprowadzili do pilnowania,na nie swoim terenie?Są gośćmi,niechaj zachowują ,się jak goście!!!,a jak nie odpowiada?-granica-otwarta!!!

 7. Marek Edelman mówi

  Proszę podszkolić polski, bo ciężko się czyta. Weryfikacja tej informacji zajmuje kilka minut. Izraelskie linie lotnicze El Al mają takie wymagania na wszystkich lotniskach na świecie, więc w tym wpisie nie ma niczego sensacyjnego.

 8. Tapczan mówi

  Osobiście widziałem na Okęciu patrol powolny 150kg żyda w nocy wzdłuż terminala

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.