Muzeum Auschwitz usuwa literę „P” z pasiaka na fladze przed byłym obozem

flaga przed Muzeum Auschwitz/ fot. twitter
17

Trwa sukcesywne rugowanie Polaków, jako ofiar niemieckiego obozu w Auschwitz, z pamięci świata i świadomości opinii publicznej. Kolejny krok na tej drodze został uczyniony przed rocznicą pierwszego transportu Polaków do Auschwitz, która przypada 14 czerwca. Z flagi przed muzeum zniknęła litera „P” oznaczająca więźniów-Polaków. O sprawie informuje Joanna Płotnicka z fundacji „Przypomnijmy o Rotmistrzu”.

– Dostałam dziś to zdjęcie z zapytaniem – co to za flaga? Może Państwo odpowiedzą? – pisze Płotnicka na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Odpowiem – bo to trudne pytanie. ta flaga została wczoraj zawieszona – przed Muzeum KL Auschwitz. Budząc zdumienie pracowników. Wcześniej była flaga z materiału jak pasiaki więźniarskie na niej był trójkąt więźniarski z literą P w środku – informuje Płotnicka.

– Kto widział taką flagę obozową- od razu wiedział i rozumiał. Same pasy, ogołocone z czerwonego trójkąta z literą P – nic nie mówią – tylko prowokują do pytania – czyja jest ta flaga? Grecka? Izraelska? – pisze Płotnicka.

– Smutne to wszystko. Kto za tym stoi? Komu tak bardzo zależy aby polska martyrologia KL Auschwitz-Birkenau powoli zanikała.  Dzisiaj jeszcze żyją ostatni świadkowie tego co się działo w tej diabolicznej maszynie ludobójstwa. A jutro, kiedy już nie będzie ani świadków ani spadkobierców – co zostanie przekazane przyszłym pokoleniom Polakom, członkom Unii Europejskiej, światu???? Już dzisiaj zdarzają się głosy, że „po co nam rocznica 14 czerwca, rocznica pierwszego transportu Polaków do KL Auschwitz. My mamy nasze święto 27 stycznia, które jest dla nas symbolem wyzwolenia i Holocaustu”- komentuje Barbara Wojnarowska-Gautier (b. więzień KL A-B, nr 83638)

Źródło informacji: Twitter, tysol.pl

Przeczytaj też:

„Nie-Żydzi” na tablicach w Auschwitz. Szokujące oświadczenie dyrekcji muzeum

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Hitlerowcy won z Polski!Natychmiast usunąć hitlerowską swołocz i zmienić dyrekcję muzeum!

  1. Piotr mówi

   Tyle że dyrekcja jest żydowska

 2. Marianna mówi

  Pamietacie „Medaliony” z.Nalkowskiej tam bylo takie motto na poczatku cyt.”Ludzie ludziom zgotowali ten los” teraz trzeba troche zmienic i napisac „Polacy Polakom zgotowali ten los” – nawet za komuny takich swinstw nie robiono, tfu. Ale PIS PO sie wybralo do PE, nie? Robcie tak dalej a nas juz nie bedzie niedlugo nie tylko na mapie ale w zadnym napisanym na podstawie podreczniku do historii. No coz, pozdrawiam prawdziwych Polakow i Czolem ielkiej Polsce ktora, moze kiedys nadejdzie jak mlodzi wezma rzady w swoje rece.

  1. Marina mówi

   Witaj Marianna! Nie wiem ile Ty masz lat ale przypuszczam, ze jesteś napewno po 40-tce albo więcej, jeżeli powołujesz się na M.Dąbrowską. Czytam Twój komentarz i nie wierzę, że osoba dorosła jeszcze dzisiaj nie wie kto ponosi winę za te wszystkie świństwa i zdrady, które mają miejsce w ostatnich 30-tu latach! Ty jeszcze nie wiesz, że za tą zmową przeciwko Polsce stoją Żydzi? Że ludzie głosowali na zdrajców PO czy PIS-owskich wynika stąd, że do tej pory nie mamy przyzwoitej alternatywy? Nie mamy człowieka z prawdziwym polskim nazwiskiem i polskim pochodzeniem, któryby przemówił do Narodu i przekonał go, że trzeba walczyć o Ojczyznę razem i odsunąć wszystkich Żydów od władzy i wpływowych pozycji w kraju! Inaczej Polska najpierw upadnie a potem zniknie jako kraj! Żydzi się o to postarają! A Ty Marianna musisz poprawić swój blog odnośnie ostatnich 30 lat, jeżeli chcesz aby mądrzy ludzie traktowali Cię po partnersku – on ma brzmieć tak: Żydzi Polakom ten los zgotowali!
   Pozdrawiam,

  2. Sybilla mówi

   Jeżeli pouczasz to powinnaś być sama w porządku. Po polsku powinno być: Witaj Marianno… A Ty Marianno musisz…
   Cześć, czołem

 3. Gość mówi

  Za oficyną Niezawisłej Polski Warszawa 11.09.2000 r.: „Usłysz Narodzie Polski”.

  Obóz zagłady w Auschwitz (Oświęcimiu) zbudowali nie hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenia koncernów, niemieckiego IG FARBEN oraz amerykańskiego Standard Oil Company (SOC). Współudziałowcem SOC był żyd Dawid Rockefeler – założyciel powojennej Komisji Trójstronnej (Trilaterale) – obok tak zwanego Klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej struktury żydo-masońskiego „rządu światowego”. (Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów z USA komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy SOC (z USA). (Martin BORTNHER i „Stowarzyszenie Ofiar Wojny”.

  1. stahu mówi

   W wolnej Polsce Stosowna tablica będzie stała i przypominała fundatorów !

  2. google.com/search?q=kundel+PO+kaszubsku mówi

   aha, a Hitler nawet nie wiedział o swoich obozach zagłady:
   youtube.com/results?search_query=krUL+korwin+HITLER

 4. ikss67 mówi

  Przecież PiS to żydowska, a właściwie judeo banksterska przybudówka udająca „zatroskana prawicę”. Krótko mówiąc pomysł semickiej międzynarodówki jest taki, że należy wmówić Polakom, że PiS to partia prawicy. Robią to w ten sposób, że jak są rocznice to robią teatrzyki i przemowy, żołnierze wyklęci, itp, aby ciemny lud sobie zakodował, do tego posmarują 500zł, dadzą emeryto, to nic, że to na kredyt i przez to obsługa odsetek od długu ju całkowicie pożera polski wzrost produkcji gospodarki. To nic. Ważne, że partia „żydów” w Polsce, czyli PiS ogłupia skutecznie. Przez co mogą swoim oddawać polski majątek. Do wyborów będą się krygować, mówić, że guzika nie oddadzą. Ale moi Państwo, wierzycie banksterowi Morawieckiemu, który w imieniu banksterskiej międzynarodówki pilnuje aby Polska się zadłużała i aby Polacy oddawali swój wzrost gospodarczy bankom, które w istocie „pożyczyły” pieniądze, których nigdy nie miały. Po prostu wyjęły je ze swojej banksterskiej d.py. Ostatnia nadzieja jest w tym , że zydo banksterka rzuci się na Ukraine i tam będzie zajęta, dzięki temu kupimy sobie trochę czasu aby wzmocnić polską prawicę.

 5. Pro Patria mówi

  Kolejny skandal! Nie można tego zostawić! Należy protestować. Kolejna próba przejęcia Auschwitz przez Izrael i jego sługi…

  1. Daria mówi

   Jesli czegos nie zrobimy polska bedzie stracona! to józ za daleko zaszło musimy sie zorganizować i isc wspolnie po wolnosc walczyć o nią nie o taką polske walczylismy

 6. Janusz I mówi

  Za Auschswitz odpowiada Gliński. Podziękujmy PiSowi w wyborach.

 7. Theodore K. mówi

  Numery, które jeszcze wbrew wam żyją, zapierdolą was wszawe gnidy, rozgniotą was! Przez 2 lata (1940-1942) SZKOPY W Auschwitz EKSTERMINOWAŁY TYLKO POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!!! Dociera to do waszych zawszonych łbów parchy??? Eksterminacja Żydów rozpoczęła się w 1942 2 Birkenau!!! Czytajcie szkopskie akty prawne, regulacje i beekanmachtungi, w 1940 NIE było mowy o jakichkolwiek Żydach!!! Zapytajcie Heydricha, autora ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej…

 8. Kasia 1246 mówi

  A może by tak im pomuc skoro tylko oni!! #Jewish Death Camp

 9. Paulina mówi

  Drodzy Państwo każdy z nas wie jaka ma być nowa narracja. Czy w takim razie znajdą się tutaj osoby z który mi wspolnie można przeciwstawić się takim skandalom? Przecież jest to niedopuszczalne

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.