Multikulti zabija Szwecję. Czy PiS zafunduje Polsce ten sam scenariusz?

Muzułmańscy imigranci w Szwecji / Fot. parezja.pl
7

W czwartek (28.09.2023) premier Szwecji Ulf Kristersson wygłosił orędzie, w którym zapowiedział, że wojsko zostanie wykorzystane do walki z gangami imigrantów terroryzującymi kraj. – Do sytuacji, w jakiej jesteśmy, doprowadziła nas polityczna naiwność i brak wiedzy, nieodpowiedzialna polityka migracyjna oraz nieudana integracja – powiedział.

Według szacunkowych danych ok. 30 tysięcy osób jest związanych z grupami przestępczymi działającymi w Szwecji. Dla poznania pełnego obrazu sytuacji rząd zlecił policji przedstawienie statystyk o narodowości członków gangu. Policja wyodrębniła 60 specjalnych stref, w których częściej dochodzi do przestępstw, jest wysokie bezrobocie oraz mniej uczniów kończy szkoły. Dzielnice te zamieszkane są przez imigrantów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Szwecja jest doskonałym laboratorium do testowania skutków ideologii multikulti – pisze autor analizy pt. „Przestępczość imigrantów w Szwecji” zamieszczonej na blogu hoplofobia.info. Autor zamieszcza dane pokazujące, jak multikulti zabija ten kraj.

– W latach 2013-17 ponad 70 proc. wyroków skazujących i podejrzeń o popełnienie zabójstwa lub morderstwa (w tym usiłowań) dotyczyło ludności napływowej, względnie jej potomstwa. Wskaźnik morderstw u imigrantów w Szwecji zwiększył się w ostatnim czasie czterokrotnie w stosunku do tubylczej populacji – alarmuje zacytowany w opracowaniu socjolog Göran Adamson. – Znajdujemy się w stanie wojny. Sytuacja jest dramatyczna. Uzbrojeni po zęby kryminaliści walczą o dominację w przestępczym podziemiu niczym oddziały paramilitarne; są niezwykle niebezpieczni. Nigdy wcześniej nie było tu zbrodni tego rodzaju: ataki z użyciem granatów, strzelaniny na ulicach – mówi zacytowana w raporcie Jale Poljarevius, rzecznik policji w Uppsali.

W Polsce trwa obecnie przedwyborcza awantura o przyjmowanie imigrantów, przy czym Polakom wmawia się, że zagrożenie stanowią wyłącznie nielegalni imigranci, których w liczbie kilku tysięcy chce nam podesłać Komisja Europejska. Natomiast legalna migracja ma być ratunkiem dla polskiej ekonomii i demografii. Szwedom też opowiadano takie bajki, aż obudzili się w kraju, w którym kobiety nie mogą wyjść po zmroku na ulicę w obawie przed gwałtem, a imigranckie gangi terroryzują spokojne niegdyś miasta i miasteczka.

W Polsce będzie tak samo, jeśli do władzy nie dojdzie partia, która zatrzyma trwający pod rządami Prawa i Sprawiedliwości proceder sprowadzania migrantów na niespotykaną dotąd skalę. Po dojściu PiS do władzy w 2016 roku po raz pierwszy liczba przyznanych pozwoleń na pracę dla obcokrajowców przekroczyła 100 tysięcy rocznie. W 2021 roku wydano ponad 500 tysięcy takich zezwoleń! Według statystyk Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Polsce pracuje już około 2 mln cudzoziemców.

Prawo i Sprawiedliwość pręży muskuły i zapowiada, że nie wpuści do Polski ani jednego nielegalnego imigranta. Jednocześnie ten sam PiS legalnie wpuścił więcej imigrantów niż jakakolwiek inna partia rządząca Polską. Warto o tym pamiętać, gdy premier Mateusz Morawiecki po raz kolejny będzie zapewniał Polaków, że PiS obroni ich przed zabójczym multikulti. Otóż nie obroni! Wprost przeciwnie. PiS funduje Polsce multikulti i będzie to robić nadal. Zapewnienia Morawieckiego to przedwyborcze obiecanki cacanki. A głupiemu radość.

Źródło informacji: TVP Info, money.pl, hoplofobia.info

Zobacz też:

Katarzyna TS: Uchodźcza armia Zełenskiego

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wladca mówi

  Od razu widac ,ze popluczyny spermy dawnych europejczykow daja efekt przezroczystosci ciala i Brak mozgu.Efekt ten nazywa sie „sperma light“.
  Ad rem: Dlaczego nie sprzedac tych murzynow Ukrainie i Rosji Jako miesa armatniego?Wystarczy, aby wzieli ze soba noze i maczety.
  Rzucic ich Tak na Pola minowe i zasieki,niech szturmuja a bron ktora zdobeda tez sie Przyda.
  Panie Blaszczak,wez se pan zolniezy,oni wszyscy i Tak brali udzial w jakiejs wojnie,to i przeszkolenia im nie trzeba.Tylko poglowkowac ,nu…
  P.S. Tutaj to i mozesz pan oddac ich nawet za darmo!!!

 2. Wladca mówi

  Jedyna inwestycja,to dyby drewniane, powiazane linka i duzo,duzo batogow a la „Korzenie“
  To i kazdy murzyn bedzie „Tobi“

 3. Kunegunda mówi

  PIS/PO juz nam ufundowała taka sytuacje w POLSCE;
  Pocigami Pendolino I innymi zwozi sie grupy czarnych, arbow i hindusow do Polski!
  W Krakowie Ubecki-UBer walcza o klienta z POLAKAMI–murzyny, araby,hindusi i okraincy wlacza o klienta z POLSKA TAXI tz z POLAKAMI!!
  Pelno obcych „przykurzonych „chołoty bez pracy na PL ulicach a w nocy strach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Do tego doprowadza wrogi NIErzad zyd-bandder od 1989 roku dzierzacy wladze w POLSCE!!

 4. zagłoba sum mówi

  Nie „zabija Szwecję” (oraz wiele innych krajów ale ZABIŁO!

 5. Flex mówi

  Rosyjski Generał Jewgienij Messner w 1971 wydał ” Wsiemirnaja Miatieżewojna” („Światowa wojna buntownicza”). Opisał tam to wszystko z czym mamy do czynienia w ostatnich latach. Sterowanie masami ludzkimi jest dziś bajecznie łatwe przy pomocy internetu i mediów społecznościowych. Do tego zrealizowana „w imię demokracji” „arabska wiosna” zaowocowała bajzlem w krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, i rozszczelnieniem ich granic pozwalającym na niekontrolowaną emigrację z tych krajów. A co do ostatniej eskalacji problemów Szwecji, ich źródeł szukałbym na Łubiance czy w GRU! Akcesji do NATO Rosja nie mogła pozostawić bez odpowiedzi. Nasi lewaccy entuzjaści egzotycznych gości powinni sobie zdać sprawę, że istota zagrożenia to nie tylko cnota podlaskich dziewic płci obojga czy jałówek, a wykorzystanie imigrantów przez wroga jako buntowniczej, terrorystyczno – partyzanckiej armii!

 6. Marcin Malik mówi

  Proponuję ponowną publikację mojego artykułu: 'Gwałt na Szwecji’.
  (Długo mnie tu nie było ale trafiliście w mój temat)
  MM

 7. FlexPS mówi

  Europa powinna przygotować się już na tysiące prawdziwych uchodźców wojennych ze strefy Gazy wygonionych przez Rosję wojną Hamas – Izrael. Wśród nich dziesiątki wyszkolonych, gotowych do użycia terrorystów. W sumie dziwiło mnie, że tak długi czas Rosja nie uruchomiała tego konfliktu, a zawsze to robiła by odwracać uwagę. Teraz w strachu przed palestyńską falą migracji NATO i USA muszą być bardziej „elastyczni” w kwestii Ukrainy i zamrożenia tej proxy war. A jeśli chodzi o pomoc militarną to wiadomo jaki obsadzona przez Żydów administracja Bidena będzie mieć priorytet. 2 WŚ zostawiła Polskę zrujnowaną i w obcych łapach. Ale etnicznie jednorodną, w 1947 „uporządkowaną”, a w 1968 dodatkowo „oczyszczoną”. Od 2014 ta jednorodność jest niszczona. Głupcy chcą odpierać natarcie rosyjskie tylko od wschodu, gdy ta może tymczasem uruchomić tysiące „żołnierzy” i dywersantów już u nas będących. W rządzie PIS sami PRLowscy. niedouczeni historycy! Jak zachowała się większość ludności ukraińskiej i żydowskiej na Kresach po wkroczeniu Armii Czerwonej?! Żadna masowa imigracja nie będzie się integrowała z miejscowymi, Będzie się adaptować i integrować w swojej grupie narodowościowej i powolnie „kolonizować”. To, że niemieckie firmy na „ziemiach odzyskanych” potrzebują taniej siły roboczej nie powinno być powodem robienia z nich neoKresów. W POlsce są jeszcze regiony z bezrobociem kilkunastoprocentowym i tym ludziom powinno się pomóc, a nie iść na łatwiznę, sprzeczną z naszym narodowym interesem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.