„Motłoch, który uważa się za elitę”. Dr Ewa Kurek o ataku KOD na Magdalenę Ogórek [WIDEO]

dr Ewa Kurek/ fot. screen
5

Dr Ewa Kurek była w niedzielę gościem Marcina Roli w telewizji wrealu24. Podczas rozmowy odniosła się do ataku KOD na Magdalenę Ogórek, podczas którego dziennikarka była wyzywana, a jej auto zostało porysowane i oklejone wlepkami. Dr Kurek nazwała agresorów motłochem, który uważa się za elitę. Podkreśliła, że w 1944 roku bolszewicy oddali władzę w Polsce motłochowi, który dziś jest rozwścieczony tym, że tę władzę utracił. „To wszystko sięgnęło już dna” – powiedziała dr Kurek odnosząc się do agresji KOD wobec red. Ogórek. „Motłoch jest nieobliczalny” – dodała.

Dr Kurek mówiła też o sprawie Jedwabnego i podkreśliła, że blokując ekshumację Prawo i Sprawiedliwość jest odpowiedzialne za to, że Polacy nadal są opluwani i szkalowani jako rzekomi sprawcy tej masakry. Dr Kurek po raz kolejny zaapelowała o wznowienie ekshumacji, co zapewne nie przyniesie żadnych efektów, ponieważ od 1,5 roku nie otrzymała odpowiedzi z Ministerstwa Sprawiedliwości na swoje pismo w tej sprawie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warto z uwagą wysłuchać tego, co dr Kurek mówi na temat zachowania polityków PiS wobec Żydów. Dobrze byłoby, gdyby wysłuchał tego Prezydent Duda, premier Morawiecki i prezes Kaczyński. Dr Kurek powiedziała bardzo ważną rzecz: im ktoś bardziej nadskakuje Żydom, tym jest dla nich bardziej podejrzany. Znajomi z Izraela powiedzieli dr Kurek, ze ich zdaniem PiS to antysemici właśnie dlatego, że tak nachalnie starają się przypodobać Żydom, co oznacza, że chcą ukryć swój antysemityzm. Niezły cyrk, prawda? Antysemitą jest ten, kto krytykuje Żydów i ten, kto ich chwali. Po raz kolejny okazuje się, że pałka antysemityzmu służy do bicia każdego bez wyjątku i żadne umizgi tego nie zmienią.

Zobacz też:

Dwużydzian Polaka, czyli dlaczego Polacy tak się skundlili? – wywiad z dr Ewą Kurek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  pani Kurek to fantastyczna osobowość, uwielbiam ją słuchać…

 2. Hammurabi mówi

  „Facetów nie atakują, bo mogliby dostać w zęby”. W tym zdaniu pani Kurek zawarła receptę na tych „farmazonopodobnych”. Wszelkie cywilizowane sposoby w przypadku takich ludzi z góry skazane są na porażkę. Sądy, dochodzenia i okazja do kolejnych manifestacji… Nie tędy droga, podobnie jak ślepym zaułkiem okazała się ta, polegająca na pełnym pietyzmu wynoszeniu wierzgających kreatur wrzeszczących coś o „demokracji”.
  Odnoszę wrażenie, że te „osoby”, których gęby są już znane atakowanym przez nich ludziom są zapewniane o bezkarności i wynagradzane. A delikatność organów porządkowych które gdzie indziej wykazywały się brutalnością jest co najmniej zastanawiająca.

 3. WALDEMAR mówi

  kto jest bandytom… czy nie ta celebrytka co okradała okrada Polskie dzieci z oszczędności rodziców w całości według klucza Kiszczaka …

 4. MichaŁ mówi

  Chwila chwila, bolszewicy to był motłoch. Skoro motłoch rządzi, to najwyraźniej bolszewicy odzyskali w Polsce władzę. Tyle teorii. Z mądrych książek wiemy, że tak właśnie było.

 5. Michał mówi

  Czy ktokolwiek oddaje dobrowolnie władzę? Bolszewicy oddali władzę w ręce motłochu, czy może raczej przekazali ją swoim pobratymcom którzy w ramach obowiązków religijnych mają wyznaczoną misję niszczenia narodów?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.