Mocny spot wyborczy Ruchu Narodowego: Żądamy ekshumacji w Jedwabnem! [WIDEO]

spot wyborczy Ruchu Narodowego/ fot. youtube
14

Prof. Jerzy Robert Nowak kandyduje w wyborach samorządowych z listy Ruchu Narodowego. W spocie wyborczym prof. Nowak mówi: „Rząd PiS w sprawie ustawy o IPN padł na kolana. Ekshumacji w Jedwabnem jak nie było, tak nie ma. PiS zawiódł nadzieje patriotycznych wyborców”.

To prawda! Głosowałam na Andrzeja Dudę oraz Prawo i Sprawiedliwość m.in. dlatego, że  wierzyłam, iż po latach upokorzeń w końcu wybieram władzę, która przywróci Polsce godność. Miałam nadzieję, że prezydent Duda pójdzie w Marszu Niepodległości. To miał być nasz prezydent i nasz rząd. A wyszło na to, że mamy prezydenta i rząd, którego główną troską jest „walka z antysemityzmem”. Plucie na Polskę i Polaków trwa w najlepsze, a jedwabieńska hagada jest jednym z filarów antypolskiej nagonki. Dość tego!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Tylko Ruch Narodowy daje szanse na wyrwanie się że szpon internacjonalistycznych Żydów. Duet profesor Jerzy Robert Nowak i poseł Robert Winnicki jak też ich wybrańcy powinien być kategorycznie poparty przez wszystkich Polaków.

 2. Ania mówi

  RN to jedyna antyimigrancka partia. Jeśli nie chcemy obudzić się już za kilka lat jako mniejszość polska wśród hord obcokrajowców to wybór RN jest zwykłym aktem samoobrony.

 3. Adam mówi

  Jak prof. Jerzy Nowak będzie się zajmował w samorządzie sprawą ekshumacji w Jedwabnem to zaniedba gminne drogi, ulice, mosty i place; lokalny transport i ochronę zdrowia; pomoc społeczna i budownictwo mieszkaniowe; itd…

  1. Janusz I mówi

   Inni się tym zajmą a profesor niech drąży sprawę Jedwabnego aż do skutku.

  2. Ada mówi

   Od tego są specjaliści w poszczególnych wydziałach urzędów czy gmin, Adamie. Siedzą niewzruszalnie na swoich stołkach przez dziesięciolecia. Żadne wybory ich się nie imają, a przydałoby się przewietrzenie atmosfery i jakości pracy, stosunku do petenta, prawdziwego zaangażowania w lokalne i ogólnokrajowe sprawy. Między innymi. Wypada się w tym momencie zastanowić, czy nie mieliśmy i nie mamy wielu przykładów arogancji, buty i byle odfajkowywania czasu na dobrze płatnych etatach urzędniczych? Ekshumacja – jako jeden z głównych punktów programu – jest i powinna być priorytetem dla nas Polaków! Czyżbyś tego nie popierał?
   Z drugiej strony – czymże wyróżnili się dotychczas ci inni historycy w szeregach naszych zarządów i rządów? Prof. Nowak jest niewątpliwym patriotą, pracowitym i odpowiedzialnym człowiekiem i sądzę, że jedynie dobro i troska płynęłyby z jego pracy.
   Nie można, moim zdaniem, dyskredytować tak poważanej kandydatury w punkcie zerowym.
   A w terenie…z politowaniem można popatrzeć na niektóre kandydatury.

  3. Normalny mówi

   Wprost przeciwnie. Ujawnienie prawdy o Jedwabnem uwolni Polskę od uroszczeń żydowskich, a tym samym uratuje kieszenie Polaków i budżety wszystkich gmin w Polsce na dziesiątki miliardów złotych, co pozwoli na wybiorą nie tylko mostów, dróg, żłobków, przedszkoli, szkół, kościołów, ale także wmontowanie drzwi ze złotymi klamkami. A jest jeszcze druga strona medalu – Żydzi muszą Polsce zapłacić wielobilionowe odszkodowania i reparacje wojenne i rozbiorowe.

  4. Normalny mówi

   Zamiast : na wybiorą winno być : na wybudowanie.

 4. PolakMały mówi

  Popierajmy ruch narodowy – jak nie, to znajdziemy się w sytuacji podobnej, jaką mają Palestyńczycy!

 5. Marianna mówi

  Nie mieszkam w Polsce i jestem juz stara ale mam jeszcze polska encyklopedie wydana przez komune i tam wyraznie jest napisane ze, to Niemcy zabili ludzi w Jedwabnem. Niestety pookraglostolowe barany ( i to wszystkie) robia z nas Polakow mordercow a zaczal to profesorek L.Kaczynski tym ze, nie pozwolil zrobic ekshumacji. Mam nadzieje ze, smarzy sie teraz w piekle.

 6. ZbulwersowanyL mówi

  Czy Polacy się obudzą czy to już śmiertelna śpiączka ? Musimy wreszcie pokazać, że stawiamy na polskość. Na Marszu niepodległości będą nas prawdopodobnie setki tysięcy w tym roku, a ilu poprze współorganizatora tego Marszu – Ruch Narodowy ?

 7. Spostrzegawczy mówi

  Znamienne, że Ruchu Narodowego w żaden sposób nie promują ani media żydowskie typu GW, onet, interia , TVN, Polsat ani media żydowskie typu publiczne, ani media judeochrześcijańskie ( nie mylić z katolickimi ! ) typu media toruńskie czy Radio Warszawa. To uwiarygadnia Ruch Narodowy.

 8. jacek mówi

  nie ma innej alternatywy niż Ruch Narodowy, pozostałe partie nie nadają się do niczego…

 9. Przebiśnieg mówi

  Poprę Ruch Narodowy, bo stoją za nim katolicko-narodowe ONR i MW.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.