Mocny komentarz Jacka Międlara nt. żenującego ataku prawicy po wywiadzie z prof. Szwagrzykiem [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
10

Po wywiadzie, który Jacek Miedlar przeprowadził z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem na temat m.in. żydokomuny (WYWIAD TUTAJ), do ataku ruszyła „Gazeta Wyborcza” publikując propagandowy, kłamliwy gniot autorstwa Estery Flieger. Analizę tego gniota znajdziecie w poniższym linku.

ZOBACZ: „Wyborcza” szaleje po wywiadzie Międlara z prof. Szwagrzykiem i wybiela żydowskich zbrodniarzy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ale nie tylko „Wyborcza” rzuciła się na Międlara. Rzuciła się na niego również grupa osób określających się jako prawica, w tym prof. Sławomir Cenckiewicz, Agnieszka Romaszewska, Andrzej Pawluszek (były sekretarz premiera Morawieckiego) i Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych. Co napisali na Twitterze? Ich przekaz był taki, że prof. Szwagrzyk w ogóle nie powinien rozmawiać z Jackiem Międlarem, bo – wicie, rozumicie – Międlar to żydożerca, który szkodzi sprawie. I tak oto „Gazeta Wyborcza” oraz prawicowy płomienni patrioci spotkali się i padli sobie w objęcia. Wzruszające, prawda?

ZOBACZ: TYLKO U NAS! Co z ekshumacją ofiar KL Warschau, które spoczywają pod Muzeum POLIN? Mocna odpowiedź prof. Szwagrzyka [WIDEO]

Jacek Międlar odniósł się do żenującego ataku prof. Cenckiewicza, Romaszewskiej, Pawluszka i Cimocha nagrywając krótki, ale mocny komentarz, który znajdziecie poniżej. Posłuchajcie i zastanówcie się, czy niektóre tuzy prawicy nie są przypadkiem zastraszonymi, koniunkturalnymi tchórzami powielającymi narrację „Gazety Wyborczej”.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Karina mówi

  A Cimochowi to o co chodzi? Bo reszta to wiadomo

  1. Jacek Międlar mówi

   Proszę zobaczyć na Twitterze. Maska opadła.

  2. Hammurabi mówi

   Stare polskie porzekadło wskazuje, że „bliższa koszula ciału”. O siebie dodam jedynie, że podkoszulek bliższy.

 2. anonim mówi

  Przykro mi to pisać, ale poziom ogłupienia Narodu Polskiego propagandą kryptożydów jest przerażający.

 3. Czesław mówi

  Dawni naziści służyli w bezpiece i milicji ramię w ramię z żydowskimi komunistami, w tym z niedobitkami czasu Zagłady. W latach 1944-1954 (to jest w najkrwawszym okresie Polski Ludowej) spośród 450 ubeków zajmujących najważniejsze stanowiska w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego (od naczelnika wydziału wzwyż) aż 167 osób (tj. ponad 37 proc.) deklarowało narodowość żydowską. Była to gigantyczna „nadreprezentacja”, jeśli pamiętać, że tuż po wojnie Żydzi stanowili około 1 procent obywateli. Nawet I sekretarz PPR Władysław Gomułka raczył stwierdzić:

  „Byłem w tym czasie jedyną osobą w Biurze Politycznym, która miała odwagę i konsekwentnie dążyła do tego, aby zmienić skład osobowy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. W resorcie tym bowiem na stanowiskach wszystkich dyrektorów departamentów i naczelników wydziałów byli towarzysze pochodzenia żydowskiego. Wszyscy aresztowani Polacy przechodzą przez ich ręce i w ten sposób wytwarza się antysemityzm”.
  Read more: http://www.pch24.pl/filary-czerwonej-wladzy,71290,i.html#ixzz61jW8dExu

 4. Janusz I mówi

  Szanowny prof. Szwagrzyk nie dostanie już orderu od Dudy. Zawiodłem się na Cenckiewiczu, nie zawiodłem na Romaszewskich.

 5. mamastarsza mówi

  Ten portal niby patriotyczny, prawicowy. A jeszcze na żadnym portalu nie miałam tylu usuwanych wpisów. Pierwsze miejsce. Nawet na wp.pl nie usuwają tak często, jak tu. Czy można się dowiedzieć, o co chodzi z tą cenzurą?

 6. szalom mówi

  Pan Cimoch, z całym szacunkiem, może już nie kojarzy….. Nie wiem kto to Pawłuszek, Cenckiewicz zbyt dobrze wie od kogo i od czego zależy jego kariera uczonego….a reszta……to nawet nie warto wspominać

 7. Historyk mówi

  Panie Międlar.Dziękuję,że ma Pan odwagę walczyć o prawdę i również za wypełnianie słów z ewangelii.Pozdrawiam.
  Ale wasza mowa niech będzie: Tak, tak, nie, nie; a co nadto więcej, jest od Złego.” (Mt 5,33-37)

 8. Łowca Pejsów mówi

  dobrze mówi, polać mu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.