Mocne przemówienie posła Winnickiego podczas pikiety przed ambasadą USA: “Nie zapłacimy ani złotówki!” [WIDEO]

pikieta przed ambasadą USA/ fot. twitter
11

W środę odbyła się pikieta przed ambasadą USA w Warszawie. Pikieta to odpowiedź narodowców na przyjęcie przez Kongres ustawy JUST Act wspierającej żydowskie roszczenia do tzw. mienia bezspadkowego. Organizatorami pikiety był Ruch Narodowy, ONR i Młodzież Wszechpolska.

„Nie zapłacimy ani złotówki! To musi być jasna deklaracja wszystkich Polaków. To musi być jasna deklaracja, która popłynie od rządu, od prezydenta. Nie będziemy płacić hochsztaplerom, wyłudzaczom i złodziejom. Taki musi być nasz przekaz ” – powiedział przewodniczący Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki. W swoim przemówieniu zaznaczył, że jest to wyłącznie polską kwestią, jak załatwimy sprawę roszczeń reprywatyzacyjnych. Zwłaszcza, że te roszczenia są w Stanach Zjednoczonych artykułowane głównie przez organizacje, nie przez konkretnych ludzi. Winnicki wskazał też, że sprawa roszczeń to test na siłę polityczna polskiego państwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: youtube

Globkurier [CPS] PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Przebiśnieg mówi

  Rośnie nowe pokolenie Polaków, które mam nadzieję, że zmiecie już wkrótce starych komuchów i okrągłostołowców doszczętnie ze sceny politycznej i ich pomioty a także bardzo precyzyjnie rozliczy i ukarze. Na takie osoby jak Robert Winnicki, Robert Bąkiewicz, Jacek Międlar, Tomasz Kalinowski, Katarzyna TS, Justyna Helcyk, Marcin Rola i im podobni, Polacy chcą głosować już teraz. I to coraz więcej Polaków. Już nie ma miejsca na scenie politycznej Polski na ludzi reprezentujących zgniliznę moralną, zaprzaństwo, zdradę, złodziejstwo, dzieciobójstwo , sodomię i gomorę, faryzeizm, talmudyzm, obcą agenturalność i inne grzechy tego świata.

  1. Tom mówi

   Masz racje, ludzie chca glosowac na porzadnych obywateli. Problem polega na tym ze oni maja forse, stolki i uklady. (Patrz prawnicy w Polsce, a nastepnie system edukacji medycznej)
   Polecam ostatni komentarz Gadowskiego o bagnie MSZ….

  2. Normalny mówi

   Nie szkodzi. Oni mają forsę, my mamy cywilizację, przebicie i argumenty. Kampanię reklamową da się zrobić za ok. 300 zł. Wydrukować np. 10 tysięcy kolorowych folderków czy ulotek z paroma słowami o sobie, swoim zdjęciem i o programie politycznym np. RN czy ONR. Poroznosić je po klatkach schodowych samemu lub grupowo, jak się da pogadać z ludźmi, wynieść stolik wyborczy np. w pobliżu kościoła czy marketu, zachęcić do oddania głosu i głosy lecą same. Naprawdę to nietrudne.

  3. Hammurabi mówi

   Oj “gorące głowy”…
   Ale dobrze. Tak trzymać.
   Jednak “starych komuchów” i okrągłostołowców wymieść się nie da. Są sprytni i mają wsparcie w betonowej “trzeciej władzy”, która przypomina hydrę, takiego wielogłowego potwora, któremu w miejsce odciętej głowy odrastają dwie kolejne, i w rajach podatkowych (a może w szwajcarskich bankach – kto to wie?) gdzie ulokowali to, co od lat ginęło w gąszczu afer, korupcji, ustawionych kontraktów i matactw. Do tego dochodzi “układ z diabłem”. Nie muszę dodawać, że ów diabeł na co dzień nosi jarmułkę.
   Herkules użył ognia i przypalał hydrze rany po odciętych głowach a tę nieśmiertelną, jeszcze syczącą zakopał w polu i przywalił ogromnym głazem.
   Wy młodzi musicie zrozumieć, że nic Was nie różni. Poróżnić Was próbują wrogowie. Wasza jedność to siła, to ogień którym przypalicie miejsca po odciętych łbach tej dzisiejszej hydry. Dopiero po tej walce, po odcięciu tej “nieśmiertelnej” głowy przyjdzie czas na czyszczenie “okrągłostołowej stajni Augiasza” i pogonienie “diabła”.

 2. Zbulwersowany mówi

  Mamy więc jednego z niewielu posłów Polaków w Knesejmie – Roberta Winnickiego, który jak Rejtan broni interesów Polski i Polaków. Podzielam prawie w pełni argumentację Pana Posła. Miałbym jednak zasadniczą uwagę. Otóż uważam wbrew temu co wybrzmiewa z wypowiedzi Pana Posła, że oficjalne pisma państwowe, urzędowe tak samo jak pisma prywatne sądowe mają swoją moc prawną i należy je pisać, jest to wręcz nieodzowne, gdyż rodzą skutki prawne. To nic, że Goliat jest w tej chwili silny i teoretycznie Polska nie ma szans z nim wygrać, ale co sądy to sądy. Po pierwsze Polska broni swoich stanowisk co do bezzasadności uroszczeń żydowskich i zasadności roszczeń Polski wobec Niemiec w procedowaniu prawnym, a po drugie ma to wydźwięk zarówno moralny jak i dyplomatyczny. Bez takich pism “procesowych” sprawy są z góry przegrane, a strony przeciwne dominują. A więc Polska nie może w tych dwóch tematach milczeć. Poza tym w sprawach żydowskich absolutnie należy podnieść zarzut, konkretne roszczenia prawne, a zarazem temat, że to nie Polacy Żydom, ale Żydzi Polakom są winni gigantyczne pieniądze . Dlaczego jest to temat tabu już dla wszystkich, bez wyjątku posłów i znaczących polityków ?! Więc na obecnym rządzie ciąży obowiązek formułowania oficjalnych stanowisk w tych fundamentalnych dla naszego bytu sprawach. Jeśli takich kategorycznych stanowisk wkrótce nie będzie, to będą podstawy prawne, aby ten rząd oskarżyć o zdradę narodową, postawić przed Trybunałem Stanu i surowo osądzić.
  A tu najnowsza wypowiedź Posła Winnickiego :
  https://medianarodowe.com/winnicki-ta-ustawa-to-nacisk-administracji-amerykanskiej-na-panstwo-polskie-wideo/

  1. Ania mówi

   Wpis internauty idący we właściwym kierunku co do faktów, kto komu jest winien pieniądze. ( A odszkodowania za wytraconych Polaków przez plemię Kainowe ? – W ubiegłym wieku ponad 10 milionów wytraconych Polaków ! A straty materialne i terytorialne Polski i Polaków ?!)

   Kazimierz Krzemień To już bezczelność i oni chcą być traktowani po ludzku ,jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.Za każdego uratowanego żyda podczas okupacji należy się odszkodowanie za stres i ukrywanie narażając życie -100 tyś $. Za każdy odbudowany ze zniszczeń dom czy własność i jego utrzymanie 150 Tyś $, Za moją prace którą włożyłem w odzyskaniu materiałów budowlanych 50 tyś $. Za moje składki które płaciłem w dobrach konsumpcyjnych na rzecz odbudowy ich nieruchomości ,a które uszczupliły mój budżet i nie pozwoliły się lepiej urządzić 120 tyś $. TO RAZEM=420 tyś $.Z dniem dzisiejszym za takie poniżające traktowanie ludzi tracę do nich reszte szacunku które miałem.Nie na darmo ich mottem jest by “goje służyli żydom” O Q-WA TO TO NIE.
   DO RACHUNKU NALEŻY DOLICZYĆ 200 TYŚ $ za tych którzy wyjechali z kraju a przecież koszty to myśmy ponosili by sie uczyli i kształcili

 3. julie mówi

  A jesli nie jestem w stanie to zrobic przez fb ( nie ma mnie tam i nigdy nie bedzie ) . Czy moj obecny wpis tez moze byc zaluczony jako forma protestu tego Aktu S 447 ? Obejzalam ta spontaniczna akcje . Panie Marcinku Rola jest Pan Wielki ! ! ! Obejzalam sekundka po sekundce o czym byla mowa ! ! ! Nie zaplacimy ani grosza , ani zlamanego grosza za ten rozboj na oczach swiata ! ! ! Ciekawam o czym tak sobie rozmawiali Trump i makrela ? !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.