Młodzież Wszechpolska poparła protest rezydentów. Internauci krytyczni wobec deklaracji MW

fot. youtube
8

Rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Pławski oświadczył na twitterze: „Popieramy protest rezydentów (i ogólnie zawodów med.) Praca lekarza wymaga godnych warunków a służba zdrowia odpowiednich nakładów!”

Internauci bardzo krytycznie przyjęli tę deklarację: „No to zaproście ich na MN. Takie piękne hasło w tym roku i takie rozczarowanie!’; „Strajk motywowany jest politycznie, w celu obalenia Rządu RP przez obce agentury, typu Razem, Kramki i inne. Więc wspieranie takiego działania jest na szkodę RP, a nie za rezydentami”; „Sam protest potrafię zrozumieć ale jego formę już niestety nie. nie da rady poprzeć tego jako całość”; „Giertychowe POciechy”; „Rezydenci z miejsca powinni przegonić Kopacz czy Arłukowicza. To przez nich mają teraz ciężko. Jak myślisz dlaczego tak się nie stało?”; „To im odpalcie coś z własnej kieszeni, bo kodziarstwu brakuje już kasy na sponsoring. Zawiodłeś mnie bracie, na MN z daleka ode mnie!”; „Popierać sztuczny protest wybrańców KODomitów i innych POpaprańców? Wystarczy na zdjęcia spojrzeć i fałsz wychodzi z miejsca na jaw”; „Pytanie „jak godne” mają być warunki. Teraz chodzi się do lekarza na NFZ a odsyła do siebie prywatnie. Kiedy inni zasłużą na godne zarobki?”; „Serio nie widzisz, że to nie jest protest medyków, a inspirowana politycznie (dyplomatycznie mówiąc) kolejna akcja osłabiania władz?”.

A tu chyba najmocniejszy komentarz, który powinien Młodzieży Wszechpolskiej dać do myślenia.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Ojoj, usunął ich kanał ze subskrybowanych… Co ich obchodzi jakaś subskrypcja na Twitterze, skoro zaczęli subskrybować pieniążki agentury?

 2. Ada mówi

  Wyrazili swoje….stanowisko dopiero DZISIAJ? Czy zawsze tak długo myślą???
  Ten strajk ma już przecież brodę!

 3. jacek1 mówi

  To jest bardzo smutna wiadomosc, moze MW powinna ich poprzec dopiero po udziale rezydentow w Marszu Niepodległości 2017 I skandujacych tam: „Bog, Honor I Ojczyzna”. Dlaczego taki pospiech?

 4. LucyLucenta mówi

  Szczerze mówiąc nie widzę sensu w wypowiadaniu się MW na temat rezydentów, mimo że to temat polityczny. Najlepiej byłoby zachować milczenie, bo Pikulanka i jej chłopo-baby są napędzani pieniędzmi Sorosa. Wasze akcje solidarnościowe zdają się psu na budę, a honor możecie stracić, zadając się z parszywymi owcami. System ochrony zdrowia może uleczyć tylko znaczące zwiększenie ilości składek czyli znacząca ilość nowych płatników, a to można osiągnąć przez zwiększanie atrakcyjności naszego kraju jako katolickiego bastionu białego człowieka. Tę wypowiedź Mateusza porównałabym do wypowiedzi jednego z bohaterów Lalki – hrabiego Krzeszowskiego o pojedynkach z ludźmi niskiego /wtedy nieodpowiedniego/ stanu. Konkluzją tego była myśl, że……” jak zwyciężę, to jakbym ustrzelił krowę na pastwisku, a jak zostanę trafiony, to jakby mnie stangret batem obił……”

 5. Jarek mówi

  To daje do myślenia czy nie są sterowani przez służby. Mają potencjał który marnują i trawia na głupoty. Dlatego jestem zwolennikiem pana Jablonowskiego. Zgadzam się z nim bo ma rację

 6. GrzesiuBe_89 mówi

  Dzieci z dobrych domów, co w zdecydowanej większości nie miały żadnej styczności z polską „służbą” zdrowia. Ex działacz tej organizacji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.