SKLEP-WPRAWO.PL

Minister z PO do polskich patriotów: „Wypie**alać z UK”

Bartłomiej Sienkiewicz / Fot. Twitter-BSsienkiewicz3
7

Bartłomiej Sienkiewicz, w latach 2013-2014 minister spraw wewnętrznych (za rządów PO-PSL) nie daje o sobie zapomnieć. Polityk, który kilka lat temu zasłynął skandalicznymi wypowiedziami w nieistniejącej już restauracji „Sowa i Przyjaciele”, wypowiedział skandaliczne słowa w kierunku polskich patriotów przebywających na emigracji. Mainstream przemilczał sprawę.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Przeczytałem program PO. To broszura bezwstydu i hipokryzji [WIDEO]

To no teraz ONR Brygada Zagranica: wyp… z UK! – do polskich patriotów z brygady ONR w Wielkiej Brytanii napisał Bartłomiej Sienkiewicz. Wypowiedź ministra z PO padła w lipcu bieżącego roku, ale została przemilczana przez media głównego nurtu. Słowa Sienkiewicza były odpowiedzią na komentarz Pawła Lisiewicza, działacza lewicowej Fundacji Obywatelskiego Rozwoju o rzekomym „przyzwoleniu Polski na nagonkę na społeczność LGBT”. Lisiewicz postawił irracjonalną tezę, że wyimaginowana nagonka doprowadzi do sytuacji, że „Polska nie będzie miała na Zachodzie żadnych przyjaciół”.

– Cóż za kultura osobista i erudycja. Godna współczesnego polityka, który chciałby sobie uzurpować prawo do decydowania o losie innych. Pan liczy na głosy ludzi? Może najpierw nauczy się Pan manier – odpowiedziała brygada ONR.

Gdyby podobne słowa wypowiedział któryś z prawicowych polityków np. w kierunku organizacji LGBT, o sprawie zapewne pisałyby wszystkie media i perorowano by o narastającej homofobii w „polskim ciemnogrodzie”. Jak widać, zdaniem głównego ścieku na szacunek zasługuje tylko „rasa marksistowskich panów”, a chamidła, które winny być skazane na polityczny niebyt, lansowane są w mediach na mecenasów tolerancji i pokoju. Oto jak działa demoliberalna propaganda.

Przeczytaj:

ONZ domaga się delegalizacji Ruchu Narodowego, ONR i Młodzieży Wszechpolskiej. Członkostwo w tych organizacjach ma być traktowane jak przestępstwo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. michu mówi

  To stwierdzenie oznacza, że ONR jest bardzo potrzebne ;).

  1. Piotr mówi

   Pewno, że jest. Wspaniała organizacja, bezkompromisowa i naprawdę patriotyczna i narodowa. Nie jakaś pipi-plawicowa.

 3. Buran mówi

  No i znowu zagadka: jak ktoś taki mógł być ministrem spraw wewnętrznych???
  Jedyne wytłumaczenie to: jaki rząd taki minister.

 4. Krzysztof mówi

  Czy temu chamowi nie ma kto dać w ryj ? Zasłużył sobie nie jeden raz.

 5. marju73 mówi

  Jakoś za rządów dobrej żydozmiany koleś który kazał podpalić budkę przed rosyjską ambasadą z rzuceniem podejrzeń na narodowców nie siedzi.

  1. michu mówi

   A kto go ma zamknąć?? Przecież Konfederacja nie rządzi a reformy sądów nie było 😉

   1. marju73 mówi

    Wszystko wskazuje że układ „My nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych” będzie trwał. Naszym zadaniem jest włożyć kij w szprychy systemowi. Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.