Michnik Lisowi łzy ociera: „Opór nie ustał, jest zimno”

fot. twitter
5

Nadredaktor Michnik udał się do naddziennikarza Lisa i wyjaśnił mu, dlaczego na ulicach nie ma milionów „obrońców demokracji”. Otóż przyczyną jest niesprzyjająca aura, ale Lis ma się nie martwić, bo „opór nie ustał”. Jak rozumiemy, ze względu na warunki pogodowe protesty odbywają się w domach, a ich skala jest tak ogromna, że już za chwileczkę, już za momencik dyktatura upadnie i znowu będzie „tak jak było”.

Czy naddzienikarz Lis nie rozumie, że w ramach walki z dyktaturą miliony „obrońców demokracji” urządzają protestacyjne marsze między kuchnią, a salonem, z krótką przerwą na protest siedzący w toalecie? Jest to działanie bardzo przebiegłe, ponieważ wprowadza w błąd rządzącą dyktaturę, która nawet nie zdaje sobie sprawy z gigantycznej skali oporu, którego w związku z tym nie może spacyfikować, gdyż o nim nie wie. Natomiast nadredator Michnik wie, ale ponieważ wygadał się u Lisa, więc teraz wie o tym dyktatura i tylko patrzeć jak rozpocznie okrutne represje wobec „obrońców demokracji” protestujących na kanapie, a nawet przez sen. I po co było chlapać jęzorem?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Co tu komentować? Obaj panowie są… No właśnie! Kim, lub bardziej czym oni są? Obaj powinni modlić się o cierpliwość dla Polaków, by przypadkiem do konfrontacji nie doszło.

 2. voodoo mówi

  Są przegrani społecznie i politycznie. Było trzeba nie robić w karolka Polaków teraz pozostała już dla was tylko pogarda.

 3. goj mówi

  „Wyrzuca nas z Europy” 😀 Nie doceniałem Kaczora, on jest tak potężnym dyktatorem, że Polska nawet kontynent zmienia 😀

 4. Pan Kracy mówi

  Teraz Aaadaś mówi, że protesty są, tylko to zimno… Warto tę temperaturową absencję mu przypomnieć wiosną, jak będzie ciepło i „tłumy” KOD-omitów sięgną w porywach 100 osób.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.