Mentzen kontra „banda czworga” w TVN24 [WIDEO]

Sławomir Mentzen/fot. screen
2

Sławomir Mentzen, prezes partii Nowa Nadzieja (dawniej KORWiN), a zarazem jeden z liderów Konfederacji, niemal codziennie udziela wywiadów w mediach mainstreamowych oraz publikuje nagrania w mediach społecznościowych. Fachowy i czytelny przekaz sprawia, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce, mimo iż jeszcze nie zasiadł w Sejmie w roli parlamentarzysty. Mentzen jest sondażowym liderem poparcia wśród osób w wieku 18-39 lat. Według szacunkowego badania Instytutu Badań Spraw Publicznych wykonanego dla portalu stanpolityki.pl, Mentzena popiera ponad 30 proc. młodych wyborców.

Bez wątpienia jednym z wielkich atutów polityka jest łatwość w komunikacji oraz umiejętność odpierania ataków. A te w ostatnich dniach są zmasowane, ze względu na najnowsze sondaże poparcia dla partii politycznych, w których Konfederacja zdobywa kilkanaście procent.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Za przykład niech posłuży ostatni występ Sławomira Mentzena w programie TVN24, podczas którego odpiera ataki „bandy czworga”. I tym razem czyni to efektownie i skutecznie.

Przeczytaj także:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. tak dobrze, że aż podejrzane.. mówi

    Tak idzie jak koń trojański..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.