Medialna prowokacja czy realna instalacja? „Niezniszczalna” tęcza symbolizująca LGBT ma wrócić na Plac Zbawiciela

tęcza na Placu Zbawiciela/ fot. twitter
5

„Tęcza wraca na Plac Zbawiciela. Tym razem niezniszczalna. Tak jak miłość” – piszą tajemniczo organizatorzy wydarzenia, na którym oficjalnie powitamy z powrotem symbol ruchu LGBT. O szczegółach sprawy dowiemy się już 7 czerwca” – informuje portal warszawa.naszemiasto.pl.

Czy tęcza ma faktycznie znowu stanąć przed kościołem Najświętszego Zbawiciela w Warszawie? I co to znaczy, że ma być „niezniszczalna”? Zrobią ją z betonu? A może wcale nie chodzi o ponowne postawienie symbolu LGBT na warszawskim placu, ale o medialną prowokację? Może ta „niezniszczalna tęcza” będzie np. happeningiem z udziałem ubranych na tęczowo „niezniszczalnych” aktywistów LGBT? Może zapowiedź wydarzenia ma wywołać negatywne komentarze w Internecie i posłużyć jako dowód na polską nietolerancję i homofobię?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Ale Świętości nie szargać, bo trza, żeby święte były”. Symbol nawołujący do akceptacji praktyk homoseksualnych ustawiony przed kościołem jest szarganiem świętości. A o to właśnie chodzi marksistom kulturowym. O szarganie świętości, którego dopuszczają się pod płaszczykiem sztuki i tolerancji. Czy zatem instalacja po raz kolejny stanie na Placu Zbawiciela, czy też informacja jest prowokacją obliczona na wywołanie szumu medialnego?

Przeczytaj też:

Trybunał Sprawiedliwości UE zdefiniował „małżonków” również jako osoby tej samej płci

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  Właśnie przeczytałem sobie felieton Michalkiewicza o kreowaniu wręcz medialnych wydarzeń gwoli ekscytacji nimi Polaków. Tzw. dziennikarze już nie informują, pracują „w służbie ciszy” – g…noburze i makaron na uszy, byle nie informacje. Co powiedział / zrobił ten, co na to inny, tego typu rzeczy. A np. Act 447 – cisza całkowita – rządzących i opozycji. Jak już nie dało się o tym milczeć, pojawił się „nagle” żydowski szczur pt. Pomnik Katyński i waadza mogła pokazać jak „ofiarnie walczy” i tak dalej…
  Sprawa Tęczy to też taki szczur; ciekawe co chcą nim zakryć?

  Stanisław Michalkiewicz
  Pojedynek na miny
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4233

  1. Heilizeusz mówi

   Tęcza powinna zostać zbudowana z betonu, ale bez schodów, żeby trudniej było na nią wyjść. Co myślisz Pan Kracy o dziewczynach ze szczurem w majtach czyli penisem. Czy mogą poddać się operacji, czy nie? Czy „poprawianie Pana Boga” to nie brzmi bluznierczo? Czy nie jest to „szarganie świętości”?

 2. rychu mówi

  To jest pokazywanie kto tu rzadzi w Polin

 3. ZbulwersowanyL mówi

  Żydzi chcą za wszelką cenę zarazić i zakazic ludzi swoimi chorobami genetycznymi. Wygląda na to, że należą do nich przede wszystkim homoseksualizm i pedofilia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.