Media na całym świecie wstrzymały oddech! Gdy opozycja bełkotała z mównicy, prezes PiS przeglądał… atlas kotów

5

Jarosław Kaczyński wie jak pokazać totalnej opozycji jaki jest jego stosunek do bredni, które wygaduje. Podczas piątkowych obrad w Sejmie zrobił to po mistrzowsku. Gdy posłowie opozycji przemawiali z mównicy, prezes Prawa i Sprawiedliwości wziął do ręki „Atlas kotów: Dzikie i domowe” i nie zważając na pokrzykiwanie posłów PO i Nowoczesnej spokojnie wertował kartki.

Zachowanie Kaczyńskiego zelektryzowało media nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Washington Post wstrzymał oddech: „Najpotężniejszy polityk Polski otwarcie przeczytał książkę o kotach podczas piątkowej sesji parlamentu!”. W podobnym, dramatycznym tonie sprawę relacjonował FoxNews: „Jarosław Kaczyński, przywódca partii rządzącej, wydawał się w pełni pochłonięty małym podręcznikiem „Atlas kotów” podczas sesji postrzeganej jako kluczowy sprawdzian polskiej, młodej demokracji.” Jeszcze inne media pisały o „najważniejszym polskim polityku, który lekceważy demokratyczną debatę”…

To żałosne pokrzykiwanie mediów z całego świata i lamentowanie opozycji właściwie skwitowała rzecznik PiS Beata Mazurek: „Niech przedświąteczna lektura prezesa Jarosława Kaczyńskiego zachęci nas do wsparcia schronisk i osób pomagającym zwierzętom”.

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  Mógłby przestać przeglądać atlas, gdy sprawy idą o kopalnie, przemysł futrzarski, czczenie Bandery i plucie Polakom w twarz przez żmijowe plemię.

  Dyktator na miarę swojego wzrostu!

 2. Zbulwersowany mówi

  Kaczyński czyta o kotach, ale czy czyta o ofiarach aborcji, o antypolononizmie i antykatolicyzmie szalejącym w Polsce, o więźniach politycznych i ich losie jak Piotr Rybak, o sabotażu polskiej gospodarki choćby w przemyśle wydobywczym, o masowej emigracji Polaków z Polski i o inwazji obcych do Polski, o blokowaniu miejsc pracy dla młodych Polaków przez ekipy z poprzednich antypolskich reżimów, o braku rozliczeń zdrajców, złodziei, hochsztaplerów i szwindlarzy, o braku konfiskaty ich mienia, o bezkarnej działalności antypolskich i antykatolickich szczujni i innych ośrodkó dywersyjnych i o całej serii innych patologii, z którymi to miała walczyć jego ekipa ?! Oto głos zaszczuwanego non stop więźnia politycznego IV ( ? ) RP – z więzienia :

  https://www.youtube.com/watch?v=N8fh5WCZSa0

 3. Waldemar mówi

  Brak szacunku do Sejmu RP nie tylko przez prezesa PiS-u. Jest to zachowanie powszechne przez posłów.
  Komórki, gazety i tablety brakuje jeszcze popcornu i cyrk w całej okazałości. Czekam na kolejne odcinki Ucha prezesa.

 4. Robert mówi

  Najwyraźniej ujadanie owczarków niemieckich mu się znudziło…

 5. Jarek mówi

  co by o Kaczyńskim nie mówić co by nie krytykować i nie wytykać trza mu pryznać jedno – jest jedynym konkretnym graczem na polskiej scenie politycznej a cała reszta to statyści i amatorzy z teatrzyków podwórkowych. Co do stylu gry politycznej to profesjonalista

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.