Mazguła do dziennikarza: „Won śmieciu, won psie” [WIDEO]

fot. twitter
2

10 kwietnia br., w ósma rocznicę Katastrofy Smoleńskiej, na placu Piłsudskiego został odsłonięty pomnik poświęcony jej ofiarom. Garstka Obywateli RP bezskutecznie próbowała zakłócić uroczystość wykrzykując hasła „Samowolna budowlana musi zostać rozebrana!” i „Plac Piłsudskiego, a nie Kaczyńskiego!”. Pokrzyczeli w Ogrodzie Saskim i tyle. Pomnik stoi.

Odbyła się też 96. miesięcznica, która – według zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego z sierpnia 2017 r.  – ma być ostatnią. Obywatele RP ogłosili, że zakończenie miesięcznic to ich sukces i pojawili się na kontrmiesięcznicy z kartkami z napisem „Wygraliśmy”. Czyżby?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziennikarz Dariusz Matecki (Prawicowy Internet) udał się na kontrmiesięcznicę, żeby obserwować „sukces” zadymiarzy od Kasprzaka. Nie wyglądali na ludzi, którym udało się cokolwiek wygrać. Frustracja i agresja, łapanie za mikrofon i wyzwiska. Oto obraz tego „sukcesu”.

Pułkownik Mazguła popisał się chamskimi wyzwiskami pod adresem dziennikarza. „Won śmieciu, won psie” – krzyczał. „To jest właśnie kultura wasza – ubecka” – skwitował Matecki.

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. respect mówi

    bezkarność ich rozzuchwala, tak samo jak i aferzystów platformianych. Juz długo przed wyborami 2015 wiedziałem, ze największa barykadą do zdobycia aby zbudować wolne, sprawiedliwe państwo będą sądy, tu jest jądro zniewolenia państwa, bezpieczniki dla aferzystów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.