Matrix! Obywatele RP uhonorowani nagrodą za „szczególne zaangażowanie w ochronę praw człowieka”

fot. facebook
0

W sobotę 16 grudnia w Lublinie Obywatele RP odbiorą, wspólnie z prof. Adamem Strzemboszem, Nagrodę im. Profesora Zbigniewa Hołdy. Nagroda przyznawana jest od 2012 roku osobom szczególnie zaangażowanym w ochronę praw człowieka i działania na rzecz osób wykluczonych. Przyznaje ją stowarzyszenie imienia profesora.

„Obywatele RP, bez wątpienia w 2017 r. aktywnie i odważnie stawali w obronie zasad praworządności i praw człowieka. (…) Nagroda dla Obywateli RP oznacza, że po raz pierwszy tak wyraźnie dostrzeżono etos i zaangażowanie tej grupy w czynne przeciwstawianie się łamaniu praw obywatelskich przez rządzący PiS” – ekscytuje się postkomunistyczna „Polityka”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak widzicie Matrix III RP trwa i nie odpuszcza. Legitymizowanie najbardziej agresywnej grupy zadymiarzy szalejącej przy barierkach wokół Sejmu to kolejny krok w nakręcaniu agresji i przemocy skierowanej nie tylko w stronę partii, która wygrała demokratyczne wybory, ale również w kierunku tych Polaków, których napiętnowano jako „faszystów”, w tym uczestników Marszu Niepodległości i miesięcznic smoleńskich.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, do czego zdolni są Obywatele RP, obejrzyjcie film nakręcony przez policjantów, który pokazuje prawdziwe oblicze zadymiarzy „szczególnie zaangażowanych w ochronę praw człowieka”.

Źródło: obywateleorg.pl, polityka.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.