Mateusz Morawiecki będzie premierem. To dobra wiadomość dla…

Beata Szydło i Mateusz Morawiecki
18

Sprawdziły się medialne doniesienia o rezygnacji Beaty Szydło z funkcji premiera. W czwartek, w późnych godzinach wieczornych ta informacja została potwierdzona przez rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Beatę Mazurek. Premierem ma został Mateusz Morawiecki, a Beata Szydło być może zostanie Marszałkiem Sejmu.

Premier Beata Szydło na ręce kierownictwa PiS złożyła rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji. Ta rezygnacja została przez komitet polityczny przyjęta – oznajmiła Mazurek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Potwierdziła również spekulacje, że komitet polityczny PiS wysunął na stanowisko premiera kandydaturę obecnego ministra finansów Mateusza Morawieckiego. W środowisku polityków PiS wiele się mówi o tym, że Beata Szydło nie zostanie schowana w cieniu. Sugeruje się, że albo zostanie Marszałkiem Sejmu, albo obejmie „odpowiedzialną funkcję” w rządzie. Informacja o nowym premierze mocno zelektryzowała polską prawicę, spośród której wielu Polaków zarzuca Morawieckiemu irracjonalny filosemityzm i filoamerykanizm. Takich komentarzy jak ten poniżej, jest na portalach społecznościowych tysiące. Oznacza to, że teraz PiS będzie musiał przekonać swoich wyborców, że zmiana w polskim rządzie to przemyślana, roztropna, a zwłaszcza pro-polska decyzja. To będzie trudne zadanie.

 

W podobnym tonie roszady w rządzie skomentował red. naczelny wPrawo.pl, Jacek Międlar. Roszady w rządzie skomentował również w felietonie pt. „PiS zamierza przejąć Marsz Niepodległości. AJC i Jonny Daniels maczają w tym paluchy”.

– Mateusz Morawiecki jako premier jest idealnym rezonatorem dla bełkotu Magdaleny Gawin, AJC, Danielsa czy loży B’nai B’rith, którzy domagają się penalizacji polskiego nacjonalizmu. Zmiana na stanowisku premiera to zła wiadomość dla Polski.

Zła wiadomość dla Polski, a dobra dla… no właśnie dla kogo? Odpowiedź na to pytanie daje specjalista od manipulacji, człowiek który prawdopodobnie brał odpowiedzialność w roszadach w rządzie, Jonny Daniels.

Fenomelana wiadomość dla Polski i z Polski – napisał. Zasada polityki międzynarodowej mówiąca o tym, że obcokrajowiec zawsze będzie starał się ugrać najwięcej dla swojego kraju oraz fakt, że Daniels jest specjalistą od manipulacji podpowiada, że Morawiecki na stanowisku premiera to dobra wiadomość dla żydo-amerykańskiej gospodarki, a nie dla naszej ojczyzny.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Wielka szkoda, że Beata Szydło złożyła rezygnację ze stanowiska RP. Czekam na argumenty odsunięcia pani premier ze strony PiS – u. Kto za tym stoi ?

 2. POLAK KRESOWY mówi

  Morawiecki to koniec PiS-u.Były doradca Tuska i pelowiec..To wilk w owczej skórze.Agent mosadu.PiS przez niego przegra wybory tak jak pelo jak im doradzał.To nie ideowiec a karerowicz bankowy.Wyborcy i Polacy odczują jak będą podwyżki za podwyzkami.Zakon PC został odsunięty od Pana Kaczyńskiego.Morawiecki w KGHM zmienił Zarząd PiS na swoich ludzi od pelo.Ta zmiana wyjdzie Polakom bokiem.Pani Premier Szydło dziękujemy,nikt już Panią nie zastąpi.Polska umiera.Osu

 3. Chrzescijanin mówi

  Morawiecki to to człowiek który nie ma ideałów.Jego ideałem jest banksterstwo.Daniels ten wilk w owczej skórze krok po kroku demontuje Polskę i Polaków.To cwany bestia,nawet Rydzyka zbalamucil.Kto go wpuszcza na salony Polskie i Sejmu.Ktoś bo tu wsadził? Pytanie kto.Polsko i Polacy uważajcie ZLO wpelzlo do naszego kraju naszej Ojczyzny.PiS dało się omotac i podejść morawieckiemu.To koniec PiS i Polski.Długo ktoś nad tym pracował.Odpowiedź w aneksie do WSI.Opublikować bo w całości Naród Polski na to zasługuje!!!!Co by tam nie było.TAK TAK,NIE NIE a co innego od złego pochodzi.OSU

 4. Kris mówi

  Polska nie umiera poki my zyjemy. Trzeba po prostu pogonic ta zydokomune z Polski. Jesli my tego nie zrobimy to nikt tego za nad nie zrobi.

 5. Robert B. mówi

  To jasne. Budowanie Polin (Żyd siedzi i żre – goj zapierdala na żydowskiego pana) wkracza w następny etap realizacji.

 6. Robert mówi

  Niemcy robią interesy z Rosją,Chinami,Ameryka , Chinami,Rosją,tylko nam wolno robić miejcse dla interesów zydomasonerii jako jedyna opcja gospodarcza,to sie nazywa dywersyfikaja gospodarki

 7. goj mówi

  Katolicka premier z synem księdzem była bardzo niewygodna w Judeopolonii. Za wysokie stanowisko dla goja w żydowskim kraju.

  1. Robert B. mówi

   To fakt. Oni się tak wszędzie zachowują. Zawsze zachowywali. Myślisz, że w latach międzywojennych w Niemczech było inaczej? Że tam nie ryli pod Niemcami, nie próbowali mafijnymi metodami przechwycić państwa niemieckiego? I co? Jak to się dla nich skończyło?

 8. andzia mówi

  Polecam fragment książki dr-a Krajskiego opublikowany na stronie prof. Dakowskiego, a dotyczący Morawieckiego, m.in. jego wypowiedzi z nagranych rozmów u Sowy.

  1. Pan Kracy mówi

   @Andzia: dobry tekst – w „Sowa & Przyjaciele” Morawiecki „pozytywnie ocenia posunięcia gospodarcze ekipy Tuska”. A naiwni nadal myślą, że PO i PiS to przeciwnicy, a nie gracze „okrągłostołowi” grający znakomicie przeciwników.

 9. Zbulwersowany mówi

  Morawiecki junior kojarzy mi się nawet samym wyglądem z fartuszkowym wysokiego stopnia. Poza tym wygląda niestety na to, że będzie to Balcerowicz -bis i wyczyści całkowicie resztki polskiej gospodarki a konkretnie nasze przebogate zasoby naturalne. Absolutnie nie wzbudza zaufania. Jeszcze raz Kaczyński udowodnił, że służy przede wszystkim sanhedrynowi – nie mały, ale wielki krętacz. Nie na darmo zjeżdżali ostatnio do „polskich” władz Żydzi z całego świata i wspólnie naradzali się jak ogołocić Polaków.Wprawdzie z ostrożnością, bo to Newsweek, ale publikuje nagrania Morawieckiego u Sowy.
  http://www.newsweek.pl/polska/tasmy-mateusza-morawieckiego-co-mowil-w-restauracji-u-sowy-,artykuly,420139,1.html

 10. jacek mówi

  Beata Szydło to mądra kobieta,dobra Polka i wzorowa katoliczka,Świetnie się sprawowała jako premier.

 11. Reytan mówi

  Znowu zalamanie na cale pokolenie.Trzeba bedzie budowac od nowa z gruzow.

 12. d. mówi

  Myślalam, ze przed smiercią doczekam wolnej, pięknej Polski! WOLNEJ od tych szubrawcow z niemiec, od tych jarmułkowych manipulatorow i kłamców jak Michnik, Gross, Hartmann teraz ten Daniels i ten Rubin, wolna od wszystkich innych pasożytow, od banderowców i rodzimej V kolumny! A tu manipulator Daniels u …. o. Rydzyka na kolacji, niemalze (ten Daniels) za rękę chodzi z Morawieckim, z Dudą-Kornhauserem się wszędzie fotografuje! Dwa lata nadziei na wolną Polskę były, kiedy stery rządu, funkcję premiera dzierżyła Polka! Teraz juz KONIEC! Na drugi rok o tej porze PiS będzie miało 17% poparcia. Szalom zydki w PiSie!

 13. Tomasz Dydak mówi

  Jak dla kogo?. A to nie ten co chwali się, że jest nadwyżka budżetowa (kosztem polskich przedsiębiorców) którą można przekazać komunistycznym chinom? I już wiadomo kto się cieszy

  Kiedy powołanie nowego rządu? Czy PAD będzie chciał się przy tej okazji pozbyć A.Macierewicza? Czy to było głównym powodem nagonki na p. Szydło? #Ruch11Listopada prowadzi akcję #MuremZaMacierewiczem. Dołącz do nas na http://tomka.tv/r11l

 14. HG mówi

  Same Zydy. Nalezy oglosic ogolnopolska krucjate rozancowa o uwolnienie Polski od Zydow.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.