Marta L. stanie przed sądem! Prokuratura zarzuca jej naruszenie ustawy o rachunkowości i kodeksu spółek handlowych

Marta L./fot. screen
10

W piątek (14.04.2023) portal TVP.Info poinformował, że Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Marcie L., liderce Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Prokuratura zarzuca jej naruszenie ustawy o rachunkowości i kodeksu spółek handlowych.

Rzeczniczka prokuratury Anna Placzek-Grzelak potwierdziła, że akt oskarżenia został skierowany 23 marca 2023 roku do Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieście. Marcie L. postawiono pięć zarzutów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarzuty dotyczą m.in. nieskładania sprawozdania finansowego i niezgłoszenia wniosku o upadłość spółki handlowej. Grozi za to grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Źródło informacji: TVP.Info

Zobacz też:

Za bezcen kupiła wrocławską kamienicę i szuka szczęścia w polityce. Kim jest awanturnica Marta Lempart?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Lot do Norwegii w jedną stronę. To ostatnio modny kierunek dla lewackich oszustów i złodziei. Ciekawe czy dostanie obywatelstwo?

 2. W K mówi

  Z upływem czasu pogubiłem się, jeśli chodzi o zaimki. To jest ona, czy on.

 3. AntyPO✡PiS mówi

  Bądźmy realistami! Przecież 👹 Lemparta to tłusta żydowska 🔯 lesba. Będzie „skazana” tak, jak 🔯 żyd Najsztub.

  PiSrael nie przeprowadził dekomunizacji sądów w Polsce, chociaż mógł to już zrobić w 2015 roku, kiedy miał większość w sejmie i senacie oraz swojego prezydenta.

  Dlatego pomiędzy PiS a PO nie ma żadnej różnicy, to ta sama zdradziecka postkomunistyczna swołocz z „Madalenki” od tow. Kiszczaka.

 4. AntyPO✡PiS mówi

  AntyPO✡PiS Mówi emu
  Bądźmy realistami! Przecież 👹 Lempart to tłusta żydowska ✡ lesba. Będzie “skazana” tak, jak 🔯 żyd Najsztub.

  PiSrael nie przeprowadził dekomunizacji sądów w Polsce, chociaż mógł to już zrobić w 2015 roku, kiedy miał większość w sejmie i senacie oraz swojego prezydenta.

  Dlatego pomiędzy PiS a PO nie ma żadnej różnicy, to ta sama zdradziecka postkomunistyczna swołocz z „Madalenki” od tow. Kiszczaka.

 5. Rebih mówi

  Nic jej nie zrobią, bo jest swoja, kaściana.

 6. anonim mówi

  Nic tej zydowskiej lesbijskiej maciorze nie zrobia. W panstwie gdzie rzadzi Partia intreresu Syjonistycznego takie antypolskie babska o innej orientacji seksualnej moga robic co chca.

 7. Hammurabi mówi

  Pięć, dziesięć, piętnaście… Postawione zarzuty to jedno a „wola” sądu to drugie. Ona nie jest przecież patriotką polską i nie jest zaangażowana w niewygodne dla włodarzy Wrocławia i jakże wielu innych miast w Polsce działania. Przeciwnie jest ich pupilką a z tego wynika, że odpowiednie sygnały zapewne już zostały wysłane a sama podejrzana na pewno da popis swoich możliwości wraz z towarzyszącą jej grupą płatnych dewiantów.
  Przecież niejaka Senyszyn określiła Lempart „kobiecą Wałęsą naszych czasów” naiwnie licząc na podniesienie jej wartości w oczach skrzywionego marginesu a jej podobne „wykształciuchy” z kostką sera zamiast mózgów ochoczo wspierały ją w dewiacyjnych manifestach.
  Bez zmian na tzw. „prowincji”, bez odsunięcia od władzy dzisiejszych prezydentów, burmistrzów, wójtów i ich kolesi z sejmików, rad miejskich, wiejskich i nijakich nic się nie zmieni. To właśnie w ich gabinetach schodzą się sznurki animujące lokalną policję, prokuratury i sądy. A organizacje typu OMZRiK są ich harcownikami cieszącymi się wsparciem i nietykalnością.
  Podobnie bez ostracyzmu społecznego podobne do tej kobiety(?) osobniki głęboko gdzieś będą miały społeczną niechęć.
  12 listopada 2023 mija kadencja obecnego sejmu. Jest szansa na pozbycie się skompromitowanych posłów z tzw. „opozycji”.
  Duda podpisał ustawę o przedłużeniu kadencji organów jednostek samorządu terytorialnego do 30 kwietnia 2024 . Oznacza to, że wybory samorządowe które planowo miały być przeprowadzone jesienią 2023 roku, odbędą się wiosną 2024 roku.
  To jedyna okazja, by dzisiejsi „nietykalni” poczuli w końcu zimny pot na plecach! A ich działania zakulisowe mające na celu gnębienie polskich patriotów, promowanie kosmopolityzmu i deptanie tradycji scalającej naród, ujrzały dzienne światło i doczekały się sprawiedliwej oceny.

 8. M.K. mówi

  Gnembiom polskich przedsiembiorców! Mentzen ratuj!

 9. Dumny Polak mówi

  Niech z niej zrobia osobista zastepczynie prazydenta dudy!
  Wtedy wszyscy sie od niej odczepia, bo lesby ponoc dobrze i cierpliwie potrafia ciagnac d…a!

  Ta jego inna zydowka w piatki po poludniu ma przerwe sabatowa, az do niedzieli bo jest baaaaardzo religijna!

 10. Metzitzah b'peh mówi

  Żydomasońskie sądy ją uniewinnią

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.