Maria Nurowska do Borysa Budki: „potężny Woland namaścił Pana na premiera nowego rządu”

fot. youtube
4

Histeria zwolenników totalnej opozycji pogłębia się coraz bardziej. Nic dziwnego, że wariują, skoro codzienna porcja medialnej propagandy utwierdza ich w przekonaniu, że demokracja umiera, świat się kończy, a PiS jest dziki, PiS jest zły, PiS ma bardzo ostre kły. Zobaczcie, do jakiego stanu doprowadzona został pisarka Maria Nurowska, która w ramach walki o demokrację napisała list otwarty do Borysa Budki.

Panie Budka, gratulujemy psychofanki. Tylko niech Pan uważa, żeby jej nie rozdrażnić, bo jak już diabła zaprzęgła do załatwienia Pańskiej nominacji na premiera, to nie wiadomo, co jeszcze może jej strzelić do głowy. Jak Panu urządzi czarną mszę przed domem, niech Pan lepiej nie wychodzi, żeby Woland nie wysłał Pana dla żartu na Krym.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Karol mówi

  BUDCE NAMAŚCIĆ TEN PUSTY LEWACKI ŁEB TO NAPEWNO ZAŚWIECI JAK NA WIELKĄ ŻARÓWĘ PRZYSTAŁO. 🙂

 2. test24 mówi

  Eee, ale po co nowy rząd? Jeden nie wystarczy? I nie wiem, kto jest rodakiem tej kobiety, ale napewno nie Polacy.

  Oczywiście, gdy PO miało swojego premiera, prezydenta, sędziów w TK, marszałka sejmu, samorządy i TVP, to była pełnia demokracji i wolności, nie to co teraz 😀

 3. janek mówi

  To nie żaden Woland tylko zwykły sanhedryn żydokomuny warszawskiej napędza łysego kurdupla z Platformy Obrzezanych…. Przyszedł czas ,,odwdzięczenia” się kahałowi za karierę pisareczki…..

 4. Jarek mówi

  eeeeeeeeeeeee są 2 rozwiązania patologii w naszej polityce – albo wprowadzi się przynależność etniczną na listach wyborczych albo zmienić konstrukcję obywatelstwa na te z czasów Rzeczypospolitej Obojga Narodów – niech dziala dla kraju niech walczy niech sie stara aby mógł być obywatelem . To wyeliminuje z czasem różne typy spod ciemnej gwiazdy. Problem pozostanie z korupcją

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.