Mamy to czarno na białym: LGBT to ruch marksistowski

kalendarz dla austriackich uczniów/ fot. twitter
3

– Wiedeń. 10-letni syn jednego z naszych sympatyków dziś przyniósł ze szkoły roczny kalendarz dla uczniów przygotowany przez młodzieżówkę socjalistów. W środku komuchy, LGBT, antifa, lewactwo i szczucie na prawicową koalicję rządzącą w Austrii – informuje Krzysztof Bosak na Twitterze i zamieszcza zdjęcia z marksistowskiego kalendarza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bosak wylicza też zamieszczone w kalendarzu „10 rzeczy, które możesz zrobić przeciw rządowi”: Pokaż odwagę cywilną; Stop prawicowym podżegaczom; Rozmawiaj ze znajomymi; Wychodź na ulicę; Rozlepiaj opozycyjne wlepki; Zamów ulotki; Uświadamiaj w szkole; Organizuj sam akcje; Bądź uparty; Mobilizuj się. Końcowy apel skierowany do 10-latków brzmi: „Zostań częścią ruchu oporu”.

Nasz komentarz: A więc w końcu mamy to czarno na białym: Marks i tęcza LGBT w jednym szeregu. Nie chodzi zatem o żadną tolerancję i akceptację odmiennej orientacji seksualnej. „Sport, zdrowie, homoseksualizm” to po prostu marksistowskie hasełko, którym zwolennicy komunistycznego totalitaryzmu uderzają w podstawy europejskiego systemu społecznego, czyli w tradycyjną rodzinę. Profanacja symboli religijnych przez środowiska LGBT to również działanie według komunistycznego scenariusza zohydzania religii. Postulowana przez LGBT seksualizacja dzieci poprzez tzw. edukację seksualną i antydyskryminacyjną to kolejny element niszczenia tradycyjnego społeczeństwa i sposób na jego ogłupienie.

Marksiści spod znaku tęczy LGBT chcą zniszczyć cywilizację europejską. Robią to szermując hasłami o „prawach człowieka” i „społeczeństwie otwartym”. Warto zadać pytanie: komu zależy na wprowadzeniu chaosu w państwach Europy Zachodniej i Środkowej? Oczywiście, zależy na tym Rosji rządzonej przez oficera KBG, który oświadczył, że rozpad Związku Radzieckiego to największa katastrofa w dziejach Rosji. Władimir Putin nie jest kimś, kogo można określić neutralnym słowem „polityk”. To jest człowiek sowiecki realizujący cele wyznaczone przez imperium sowieckie. Jednym z tych celów była i jest destabilizacja „zgniłego Zachodu”, a do tego marksiści z LGBT nadają się wprost idealnie. To nie jest żadna spiskowa teoria dziejów, ale oczywista oczywistość. Kalendarz dla austriackich uczniów wyprodukowali pożyteczni idioci Kremla.

Przeczytaj też:

Post-modernizm: LGBTTQQIAAP & reszta społeczeństwa (5)

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. goj mówi

    Na słabej Europie zależy chyba wszystkim, nie tylko Rosji. Czy USA, Chiny i Izrael nie chciałyby chaosu w Europie, by poszerzać swoje wpływy i zwiększać zyski? Dla mnie Putin to tylko jedna z kukiełek w teatrzyku i nie widzę żaden różnicy między USA, a Rosją pod tym względem. Mogę się mylić, ale na dzień dzisiejszy, tak właśnie myślę.

  2. The indoraptor mówi

    Ruch oporu to trzeba tworzyć ale przeciwko tym komunistom z LGBT! Albo my albo oni! Wybór jest prosty….!

  3. Maciej mówi

    Wejdźcie na nowo powstałą stronę walki z okupantem żydowskim, PiS’owskim i ukraińskim: jackcaleib.com

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.