„Mam cię zabić? Śmieciu pie**olony!” Dziś „walczy o tolerancję” i jest stałym gościem mediów publicznych [WIDEO]

Piotr Ikonowicz
6
SKLEP-WPRAWO.PL

Piotr Ikonowicz, działacz lewicowy, to walczący o „równość i tolerancję” hipokryta, a zarazem stały gość programów publicystycznych TVP Info, telewizji w której na próżno można spotkać przedstawicieli środowisk narodowych, którym niesłusznie zarzuca się agresję i ostrą retorykę.

Prawdziwa agresja nie przeszkadza jednak producentom mediów głównego nurtu, którzy nie widzą realnych gróźb pozbawienia życia, które niczym potok wypływają z ust środowisk lewicowych. Zamiast skazać ich na społeczny margines, ich reprezentantów, którzy mają sporo za skórą lansuje się w mediach i to za pieniądze polskich podatników.

Kilka lat temu, podczas demonstracji Piotr Ikonowicz groził śmiercią mężczyźnie, który rzekomo przeszkadzał w zorganizowanej przez niego lewackiej demonstracji.
Mam cię zabić? Mam cię, ku*wo, usunąć? Śmieciu pie*dolony?! Już wypie*dalaj! – wykrzyczał gwiazdor lewicy. Za swoje zachowanie Ikonowicz nigdy nie przeprosił i nie poniósł konsekwencji.

Przecież gdyby podobne słowa padły z ust reprezentanta środowiska polskich narodowców, sprawa byłaby wałkowana przez najbliższe dziesięciolecia i wykorzystywano by ją do „pałkowania” polskich patriotów. Kto jeszcze nie dostrzega hipokryzji mainstreamu i establishmentu III RP?

Przeczytaj także:

J. Międlar: Jedwabne – kto boi się prawdy? Polacy pomordowani na Wołyniu skazani na zapomnienie? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zulu-Tango-Tango mówi

  To żyd, brat Gesslerowej. Robi zamieszanie, niszczy system wartości oraz struktury społeczeństwa. To, co robi i mówi do gojów – (zapewne) nijak ma się do tego, co myśli i chce osiągnąć.

  1. janek mówi

   Gratuluję, w punkt:))))

  2. marju73 mówi

   Nie inaczej.

 2. nieniec mówi

  Kto wie czy ten koleś nie jest wtyczką lub ucholem antagonistów tych, których deklaratywnie broni. Stawiając się głośno i aktywnie policjantom lub innym urzędnikom, automatycznie zyskuje zaufanie poszkodowanych. Przecież w ten sposób może uzyskiwać różną wiedzę i różnie ją wykorzystywać.

 3. Janusz I mówi

  Kiedyś uwielbiałem program Maronia. Teraz gdy zobaczę jego „jedziemy” w YVP Info, to zbiera mi się na wymioty.

 4. Teresa mówi

  Towarzysz Ikonowicz,towarzysz Kaczyński,towarzysz Wałęsa,towarzysz Schetyna i inni towarzysze-żydokomuna ma się w Polsce wyśmienicie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.