Mądrości Frasyniuka: „Partia rządząca przesyła sygnał, że z Żydami trzeba skończyć”

Władysław Frasyniuk/ fot. screen
10

Władysław Frasyniuk, znany też jako Jan Józef Grzyb, wygłosił zestaw swoich mądrości na antenie TVN24. Wszystko wskazuje na to, że Frasyniuk ostatecznie pożegnał się z rozumem i od tej pory może śmiało twierdzić, że nazywa się Filemon Głąb albo Zyzio Tuman. Od razu będzie wiadomo, że to Frasyniuk.

Co takiego powiedział Frasyniuk w rozmowie z Moniką Olejnik? Oświadczył, że zabójca prezydenta Adamowicza to „niewątpliwie emocjonalny człowiek, który miał poczucie krzywdy jak każdy człowiek, który siedzi w więzieniu”. – Ja też siedziałem w więzieniu. Natomiast do tego doszła TVP, która wzmacniała poczucie krzywdy. Jestem przekonany, że ten morderca miał przekonanie, że jest kolejnym Żołnierzem Wyklętym, który ma do wykonania ostatnią misję – dowodził Frasyniuk.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Frasyniuk stwierdził też, że „partia rządząca przesyła sygnał, że z Żydami i złodziejami z Platformy trzeba skończyć”. Poproszony przez Olejnik o wyjaśnienie, gdzie słyszał taki przekaz, Frasyniuk oświadczył: „Słyszałem w Telewizji Publicznej, kiedy pokazywano ten słynny program „Plastusie”. Ten język pogardy, odwetu, on jest słyszalny”.

Oczywiście nie obyło się bez nawoływania do obrony demokracji i deklaracji, że „po naszej stronie nie ma strachu”. Była też pompatyczne nawiązanie do WOŚP.  – O godz. 20 (Stefan W. – przyp. red.) nożem przebija serce nie tylko Pawłowi Adamowiczowi, ale także Jurkowi Owsiakowi i nas wszystkich, którzy uczestniczyliśmy w zbiórce na rzecz WOŚP – egzaltował się Frasyniuk.

Tak wygląda przekaz w telewizji dla lemingów: napluć na Żołnierzy Wyklętych, przypisać TVP odpowiedzialność za zabójstwo Adamowicza, usprawiedliwić faktycznego zabójcę nazywając go „emocjonalnym człowiekiem z poczuciem krzywdy”, a do kompletu oświadczyć, że Prawo i Sprawiedliwość szczuje na Żydów. Paranoja!

Cytaty za: wpolityce.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Przychodzi wdowa do TVN i broni mordercy męża! Dlaczego?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Józek chyba upadł na głowę. Przecież PiS to jest najbardziej żydolubna partia w 1000-letniej „wspólnej historii”.

 2. janusz mówi

  Patrzę na to zdjęcie i nie mogę się doszukać na tej twarzy choć cienia inteligencji 🙂

  1. Janusz I mówi

   Tego o twarzy Frasyniuka ja nie pisałem, ktoś podszywa się pode mnie. Proszę to wyjaśnić.

 3. Lech mówi

  Co ten żyd gada bo w iDisk nie rozumiem

 4. endecka nienawistna morda mówi

  To żywy dowód na to żydzi i złodzieje opływają niesłusznie w dostatki. Ponadto oni chcą więcej – 30mld dolców, 65mld dolców. 330 mld dolców i to nie koniec, bo oni tak naprawdę chcą wszystkiego i zawłaszczyć sobie Polskę. Jak pozwala się mniejszościom bez ziemi panoszyć, to nic dziwnego że knują przeciw gospodarzom, bo cel jest jasny – Ukraść cudzą ziemię bo sami swojej ni mają

 5. narodowiec mówi

  Frasyniuk, POpieram twój wniosek „z z Żydami i złodziejami z Platformy trzeba skończyć” !!! Masz u mnie PLUS + !!!

 6. Lech mówi

  To ten co stryjewskiego pobił jak mòwił andrzej lepper

 7. ANGELUS mówi

  z żydami, jak z żydami, ale z frasyniukiem napewno…

 8. Olek mówi

  Unia wolności to partia żydowska kto tam byl jest albo zydem albo jego żona

 9. zyz mówi

  Władysław Frasyniuk to ponoć Rotenschwanz [=‘Czerwony Ch..j’]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.