Maciej Maciak: “Wiem jak rozwiązać kwestię ukraińską” [WYWIAD]

Ukrainizacja w Polsce cały czas postępuje
6

Wybory samorządowe już niebawem. 21 października 2018 roku podejmiemy decyzję, kto będzie rządził w naszych miastach, powiatach i gminach. Kandydatów jest wielu. Większość z nich to kandydaci z partyjnym namaszczeniem. Jednak są też tacy, którym z partyjniactwem nie po drodze. Jednym z nich jest Maciej Maciak, kandydat na prezydenta Włocławka, twórca i redaktor telewizji CW24.

Z Maciejem Maciakiem, który we Włocławku znany jest jako niezwykle dociekliwy, inteligenty i skuteczny dziennikarz, dziś kandydat na prezydenta, przeprowadziłem wywiad, w którym ten wyjaśnia wiele istotnych kwestii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dlaczego zdecydował się kandydować oraz czy liczy na poparcie ze strony metropolity bp. Wiesława Meringa? Jaki ma pomysł na rewitalizację miasta? Padło także istotne pytanie, w kwestii ukrainizacji Włocławka. Jak tłumaczy, wie jak w pokojowy sposób rozwiązać kwestię ukraińską w Polsce. Ponadto Maciak wyjawia sekret w sprawie Łukasza Zbonikowski z PiS, nazywanego „seksposłem”, który kilka miesięcy temu był bohaterem głośnego skandalu obyczajowego.

Specjalnie dla wPrawo.pl mówi Maciej Maciak. Zachęcam do dyskusji i proszę o udostępniania w mediach społecznościowych.

Adnotacja: Ponieważ jeszcze 10 dni, będę mieć blokadę na prywatnym kanale na YouTube, film wrzucam na kanał zastępczy. Proszę o subskrypcję.

Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
Flak Jonny’ego Danielsa | J. Międlar [WIDEO] – https://wprawo.pl/2018/09/27/flak-jon…
WAŻNE! Prokuratura umarza śledztwo ws. irracjonalnej rewitalizacji we Włocławku. Zatem czekamy na realizację „projektu” – https://wprawo.pl/2018/10/05/prokurat…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  Śmieszny trochę jest Maciej Maciak w tej chęci do prezydentowania. Naprawdę chce zostać prezydentem Włocławka! Jest jak trybun ludowy, rozbije klikę urzędu miasta Włocławka. Jego doba będzie miała 48 godzin, dzień pracy 25 godzin! Daj mu Boże zdrowie:-) Bardzo ciekawy człowiek, warto dać mu szansę.

 2. inowl mówi

  Niech mu Wszechmocny błogosławi – niech wreszczie jako gospodarz Miasta zadba o ludzi tam mieszkających!

 3. mieszkaniec Elbląga mówi

  Jestem całym sercem za Wami . Poradźcie na kogo głosować w Elblągu ?? Obawiam się że nie ma na kogo…

 4. Dan mówi

  Macicak pokazał swój niski poziom w debacie z Panem Patlewiczem. Kreuje się na inteligenta i eksperta ekonomii, a tym czasem słoma z butów wystaje. Włocławek zasługuje z pewnością na kogoś lepszego niż cały ten Maciak od sześciu boleści.

 5. Bolek i Lolek mówi

  Ojcze Niebieski daj siłe takim ludziom jak Maciej Maciak aby zmienili Polskę! Módlmy się za takich ludzi ale również musimy sami działać,każdy ile może musi dać z siebie coś .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.