Łukaszenko o białoruskiej opozycji: finansują ją Niemcy i Amerykanie!

Fot. ceapp.info
6

Finansowanie białoruskiej opozycji leży w interesie Niemiec oraz Amerykanów. I przeznaczają na to niemałe
pieniądze – oznajmił w poniedziałek prezydent Białorusi, Aleksander Łukaszenko.

Stwierdził, iż fakt niedostania się kandydatów opozycji do parlamentu świadczy o tym, iż “ludzie ich nie popierają”. Zaprzeczył tym samym jakiejkolwiek ingerencji w wybory. Podczas wyborów 17 listopada do parlamentu nie dostali się ludzie opozycji. Tę sytuację skwitował z uśmiechem:
– Jeśli ludzie ich nie popierają, to co ja mogę zrobić?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzucił za to podejrzenie, iż to kraje zachodu sponsorują opozycjonistów.
– Powiedziałem (ministrom Szwecji i Finlandii w Mińsku): nie dawajcie im pieniędzy – mówił polityk. – Oni dają pieniądze, a ci kupują samochody, budują domy. Idą niemałe pieniądze. My to wszystko widzimy. A czego nie widzimy, Rosjanie nam powiedzą, skąd są te pieniądze. Zazwyczaj przez Litwę i Polskę. Finansują Amerykanie i Niemcy – stwierdził z powagą.

Źródło: nczas.com

przeczytaj również:

„Powrót do Jedwabnego”: Kłamstwa Grossa zdemaskowane! Relacja live z premiery książki [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  A wśród tych “Amerykanów” na pewno aż roi się od beznapletkowców, którzy na obrabowaniu Polski przecież nie poprzestaną. Nie po to tyyyyyleeee pszeeeeciehpieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliiiiiii… A potem? A potem po kolejnym przegięciu pały i otwarciu puszki Pandory trzeba ich raaatoooooowaaaać. Ja palcem w bucie nie kiwnę.

 2. z-k mówi

  Ktoś też każe Polsce toto finansować. Za własne pieniądze nakazano nam zbudować i utrzymywać antybiałoruską gadzinówkę a nawet, co było draństwem niebywałym użyto do tych działań związek Kresowych Rodaków. W czyim to interesie? Ani Polaków ani Białorusinów?

  1. Robert B. mówi

   Coś było kiedyś w prasie o powiązaniach tej antybiałoruskiej gadzinówki z Fundacją Batorego, czyli zwyczajną dywersyjną żydowską agenturą wpływu.

 3. Robert mówi

  No to docieramy do źródła kim są bigbosowie.Eskimoscy Rothschildowie niemieckiego pochodzenia,srają wszędzie na swoim podwórku,bo czy w Izraelu,bankier w Nowym Jorku,po babci bundeswera,bigbos sra gdzie popadnie,dupę dolarem podciera,ma się za Adama,rolnika całej ziemi.W Europie(Niemcach)walczy ze smogiem ,sprzedaje wiatraki,elektryki na kołach,w usraelu póki ropa,pikapy na sześciu wołach pod maską.Wszyscy z Bożą łaską i tych zwyroli żyć możemy,póki pan pozwoli a potem pomrzemy ku chwale 5G

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.