List otwarty do Fransa Timmermansa: „Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać!”

fot. youtube
116

Szanowny Panie Timmermans,

Po wysłuchani Pańskiej dzisiejszej przemowy, w której postawił Pan Polakom ultimatum w sprawie reformy sądownictwa, odnoszę wrażenie, że do reszty już Panu odbiło. Czy sądzi Pan, iż Pańskie połajanki sprawią, że będzie tak jak było, gdy Polską rządziła Platforma Obywatelska zbudowana za niemieckie pieniądze? Uprzejmie wyjaśniam Panu, że to se ne wrati.

Oczywiście, uradował Pan polityków totalnej opozycji, którzy cieszą się, że unijny komisarz, a właściwie unijny politruk, pluje na prawo Polaków do samostanowienia. Informuję Pana, że totalni są tak głupi, iż naprawdę myślą, że „ulica i zagranica” pozwoli im obalić rząd. Uprzejmie wyjaśniam, że to się nie uda.

Na tym kończą się moje uprzejmości i przechodzę do meritum.

Ponieważ jestem osobą kulturalną i unikam używania słów powszechnie określanych jako obelżywe, pozwolę sobie powiedzieć Panu, co o Panu myślę, przy pomocy dokumentu, którego przez szacunek dla historii cenzurować się nie godzi. Nie ma znaczenia, czy ów dokument naprawdę pochodzi z XVII wieku, czy też powstał później, jak sugerują to niektórzy historycy. Najważniejsza jest jego treść, a ta doskonale oddaje to, co chciałabym dziś Panu powiedzieć.

SKLEP-WPRAWO.PL

Ten dokument to list Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV. On też postawił ultimatum, a brzmiało ono tak: „Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, Kozakom zaporoskim, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować. Sułtan turecki Mehmed IV.”

A oto odpowiedź, którą otrzymał, i która idealnie oddaje to, co nie tylko ja, ale większość Polaków ma Panu dziś do powiedzenia.

Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować! Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.”

Panie Timmermans, jak już dotrze do Pana ta prosta prawda, że „nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać”, będzie Panu łatwiej zrozumieć, że ani Pan, ani podobne Panu pohukujące unijne politruki nic z Polską nie ugrają. To już nie te czasy, gdy platfusy kiwały główkami i robiły przysiady na niemiecko-unijny gwizdek. Niech więc Pan zmieni ton i oczekiwania. A  najlepiej niech Pan zajmie się czymś pożytecznym, np. obroną europejskich kobiet przed ubogacającymi je islamskimi „uchodźcami”.

A od Polski wara!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Seb mówi

  Gdzie ten list otwarty? wysylamy go ?

  1. Katarzyna TS mówi

   Jak to gdzie? Cały felieton jest listem otwartym do tego dziada, ze szczególnym uwzględnieniem zacytowanego listu Kozaków zaporoskich i określeń tam użytych.

   1. Gosia mówi

    Ale żeby to przeczytał!, powinno być wywsłane do rak włąsnych!

   2. kk mówi

    nooo….i wporzo…a gdzieś wczoraj czytałam o jadzie ziejącym….haha , nie czytali listu do sułtana

   3. JOLA mówi

    KATARZYNO CHYBA BYLAS RAZEM Z PAWLOWICZ W SZKOLE ! !
    MOZE RAZEM POJDZIECIE DO SANATORIUM PSYCHIATRYCZNEGO
    RYDZYK BUDUJE WODY TERMALNE
    DLA CALEGO PISu MIEJSCE SIE ZNADZIE !
    ALE TO CHOROBA NIEULECZALNA !

    1. Wiesław mówi

     Jola ty czerwony pomiocie lepiej zamilcz, bo my Polacy w końcu wyjdziemy na ulice i was rozdepczemy jak robactwo.

     1. Gorszy Sort mówi

      Ty głupi kmiocie śmiesz nazywać się Polakiem? Ty nie jesteś nawet psem… Może Szczurek, o ile szczury się nie obrazą. Kto tu jest fiucie czerwony? Kto frajerze ciągnie do komuny? Jakoś nie widać żadnego pisdzielca na ulicy… A jeśli nawet się któryś odważy to tylko w psim kordonie. Zamknij więc japę i siedź pod tym mocherowym beretem. Czekaj na rozkaz kaczego kmiota. On tchórz i wy cioty dokładnie takie same. Brzydzę się wami…

     2. tere fere mówi

      chyba komus obcieli emeryture 😀 pozdrow michnika

     3. DAREK mówi

      TAK JEST !!!

     4. DANA mówi

      BRAWO

     5. janusz mówi

      do GORSZEGO SORTU MOWI powiem krotko dzieki panu KACZYNSKIEMU i rzadowi POLSKI , nazywanemu czeto Rzadowi Pis mamy spokojne zycie a to dlatego ze nie ma zgody na wpuszczenie terorystow takzwanych imigrantow , dlatego ja brzydze sie zdrajcami z PO I Nowoczsnej , nie bede ich wymienial po nazwiskach lista by byla zadluga ale pan BONI ,do nich sie zalicza po ostanim wystopieniu mozna wnioskowac

     6. przemo mówi

      dobrze prawisz tak się stanie

    2. AGA- JULA mówi

     JOLA, JOLA COŚ W TEJ PUSTEJ GŁÓWCE CI SIĘ POPRZEWRACAŁO – SAMA SIĘ LECZ JESTEŚ LEWACKIM POMIOTEM I KTO ZAPRASZAŁ CIĘ TU DO DYSKUSJI?

     1. Pawel jebac "obywateli PRL" mówi

      Do gorszy sort jestes popierdolonym cwokiem niech tylko platfuskie agentury niemieckie sponsorowane przez sorosa wyjda na ulice robic dym zobaczysz frajerze lewacki bedziecie spierdalali az milo dostaniecie wpierdol i tyle jestescie kmiotami upierdolonymi w szambie i zaszczanymi cwelami lewackie scierwa

    3. asd mówi

     IDŹ SIĘ GZIĆ Z KONIEM ALBO MUSLIMEM JOLU, w sumie tobie to wszystko jedno jak każdej …. A bardziej po europejsku (jeszcze na razie, bo tych arabskich zawijasów które niedługo zastąpią m.in. niemiecki nie znam – wyglądają jakby pies lał) WYPI..RZAJ DO WATERLANDU – RAUS !!!

    4. Ala mówi

     Jola a właściwie to jakiś homoniewiadomo, co kopytami w balustradę walił, bo mu Kramek dał za to wypłatę 100 lub 200 zł. Kramka opłacają Niemcy, Holendrzy i Rasija. Zawsze u nas byli zdrajcy, a Jolek nim jest. Zdrajca i prostytutka za kasę wszystko zrobią. A Timmermans wkrótcer przestanie rozmawiać z Budkami, Schetynami, Petruwami a nawet z Tuskiem /nikt nie lubi zgwałconej kurwy – jak napisał Bloger/ a zacznie rozmawiać z legalnym, demokratycznie wybranym rządem polskim. To PO, Nowoczesna chcą aby Polskę zawieszono, to ich zemsta, bo widzą, że już są na straconej pozyzcji. Polacy olejcie tych zdrajców i prostytuty sprzedajne, które przekupione nosiły w zębach kwiat smierci a w łapach znicz.

    5. Sara mówi

     Typowa bardzo inteligentna i elokwentna polemika elektoratu PO badz N, bo w sumie nie widac roznicy, tu osly i tam osly. Wszyscy ktorym tak zle w Polsce, powinni z Polski wyjechac. Kazdy kto nawoluje do przyjmowania imigrantow, wstrzymania reform i zaprzestania sledztw w waznych dla POLAKOW spraw powinien sie spakowac i wyjechac. Gdziekolwiek byle dalej od Polski. Taka postawa jak szanownej p.Joli pokazuje jak bardzo zidiocialy mamy narod. Przez populism i agresywny PR PO/N podrywa ludzi do protestow w obronie wlsanych interesow. Skoro jest pani tak zle, nienawidzi pani PiSu i Polakow to radze sie spakowac i jechac do Niemiec. Tam na ulicach Monachium czy Dusseldorfu bedzie miala pani okazje z bliska pomagac IMIGRANTOM i wesprzec Bruksele w swoich szczytnych planach.

    6. Roman mówi

     To ciekawe, że większość kretynów pisze wielką literą.
     Takie pisanie oznacza w internecie krzyk, ale osoby nieobyte nie mają o tym pojęcia. Krzyk zaś oznacza zwykle brak argumentów…

    7. Miska mówi

     Pani Jolu. pani intelekt godny mozgu wrobelka. Zapewne Pani IQ rowne jest zeru. Pozdrawiam

    8. patriota mówi

     Popieram Jole, pozostali, nie wiedza i nie rozumieja o czym mowia im wstarczy pelna micha i butelka. Jezyk, ktorym sie posluguja jest rowny p.Pawlowicz. Pamietam Polske zasciankowa, gdzie konskie wozy wraz z odpadami mozna bylo spotkac na ulicach mniejszych miast. Ci ktorzy tak krzycza byc moze urodzili sie po zmianach dzieki Uni, ktorej finanse pomogly odbudowac kraj. Teraz plujecie, wasza wola obyscie nie obudzili sie z reka w nocniku. Powodzenia

    9. d. mówi

     prymitywna jolko, caluj nas Polaków w nasze polskie d..y!

   4. eryk mówi

    Ten wściekły pies to twoja podobizna ??????? Piszesz podobnie.

   5. ania mówi

    Super pomysł z tym listem, gratuluję.

  2. wkrytek mówi

   „Polacy do Timmermansa! Ty, diable niemiecki, przeklętego czorta bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła mąż stanu, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Świński pastuchu baranów Angeli, świnio hitlerowska, podolski złodziejaszku, i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Polacy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możesz nas w dupę pocałować!

   1. Czarek mówi

    O jakich „Polakach” jest mowa? Chyba tych z Krymu!

   2. POLAK mówi

    Mów za siebie a nie za Polaków. Do Polaków to masz daleką drogę.

    1. .... mówi

     popraw jarmułkę bo ci znowu na gębę zleciała! Od Polaków ci wara!

   3. Huhumorysta mówi

    Wkrytku, żeby tekst nie był obrażliwy należy słowo ” zagięty” zamienić na „zwinięty” . To nie będzie takie obrażliwie a właściwiej odda realia .

   4. Janusz I mówi

    Nie porównuj polskiego, podolskiego złodziejaszka z tym bydlakiem z wielką, odstajacą dupą!!!

   1. Buran mówi

    Brawo Pani Katarzyno!!! Super tekst. Treść adekwatna do adresata.

  3. stani_44 mówi

   TY BYDLAKU!!MASZ CZELNIŚC PISAC,A BOISZ SIĘ PODPISAC!!!!!TCHURZU!!!!!!

   1. Michał mówi

    Napisał Stani 44…
    Poza tym – tchórzu jak już 🙂

    1. Buran mówi

     Zamienić zwinięty na przycięty.

  4. Hen mówi

   Fajny list dobra robota wypowiedż godna do tych z UE niech się nie wcinają w Polskę i Polaków.

 2. test24 mówi

  Dziś dowiedziałem się, że afrofrancuzi i bliskowschodniofrancuzi poskarżyli się na francuską policję, że ta łamie prawa człowieka. Czekam na wysokie kary finansowe i sankcje nałożone przez UE / KE / RE / DUPA-E na Francję za łamanie praw człowieka!

 3. Piotr mówi

  Panie Frans Timmermans gdyby był Pan facetem to bym coś Panu powiedział, a że jest Pan tylko „wydmuszką” oszczędzę sobie słów, bo na takiego Euro-DUPKA szkoda słów ! WARA OD POLSKI !!! Polski SZLACHCIC, nie zatrudnił bym Pana nawet aby mi Pan buty czyścił !

  1. wiesław mówi

   Piszesz Euro-DUPEK apotem- „Pan” ?

  2. jacek mówi

   Nie rozumiem użycia zaimka zarezerwowanego dla nas polaków aż 6 razy, żaden szwab w życiu nie ma prawa używać tytułu PAN, wiec co to jest ?.

 4. Joanna mówi

  Fantastycznie napisany tekst ! Brawo . Swietny pomysl ! Sluze pomoca : moge przetlumaczyc na holenderski 🙂
  Pozdrawiam

  1. Janusz mówi

   Joasiu byłoby to super i puścić to w Niemczech Holandii i Francji

  2. fajera mówi

   chyba na”mogę” te tłumaczenie się skończyło?

 5. Claire mówi

  Dobry tekst! :))) Joanna ma rację, warto przetłumaczyć na holenderski lub angielski i rozesłać do wszystkich w eurokołchozie – to by był ubaw! Najlepiej gościa ośmieszyć.

  1. Katarzyna TS mówi

   Jeśli ktoś ma chęć to przetłumaczyć, to super. Bardzo chciałabym wiedzieć, jak po holendersku brzmi „szatańskiego węża potomku i chuju zagięty, świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie”. :)))

   1. Claire mówi

    Hahaha 🙂 Ja też chciałabym wiedzieć. Może się przydać w przyszłości.., bo widzę, że do tych pustych holenderskich łbów z grubej rury trzeba walnąć, bo alkohol zeżarł już wszystkie szare komórki, jak na przykład u tego pana, o którym mowa, z czerwonym nosem.

 6. andrzej mówi

  powinno być na końcu raz jeszcze ” ty chuju zagięty”

 7. andrzej mówi

  Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować! Podpisali: Prawie wszyscy Polacy z wyjątkiem POjebów, folksdojczów i innych świń antypolskich np. nowoczesnych

 8. Anna mówi

  „PO było grupą przestępczą!”
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

 9. rasch sylwia mówi

  Fransie rob sobie porządek w ramach swoich kompetencji i praw. Do wpierdalania się w Polskie sprawy nie masz ZADNEGO PRAWA!!!!!. W GLOWIE SIE POPRZEWRACALO, czy może udar od upalow ?.
  JESTESMY SUWERENNYM NIEPODLEGLYM PANSTWEM.I NIKT nie będzie nam mowil co ,jak i w jakim czasie mamy robic..

  1. stani_44 mówi

   POWIEM TYLE:IDZ I PIERDOLNIJ SIĘ GŁOWĄ O MUR!!!!!!TYLE CI ZOSTAŁO,TĘPA BABO!!!

   1. Claire mówi

    Trolu ile ci płacą za twoje wypociny? 2 zł brutto za 1 wpis dostaniesz chociaż?

   2. Wara od Polski mówi

    Wypierdalaj do muzułmańskich Niemiec platfusie bez mózgu!!!

   3. iwa mówi

    do mamusi tak się odzywasz , fe ,nieładnie

  2. Janusz I mówi

   Niepodległym państwem to byliśmy przed traktatem lizbońskim. Dzisiaj możemy tylko to, do czego nie przyczepi się timmermanss.

 10. Anna B mówi

  Świetny tekst, całkowicie popieram, musimy sprzeciwstawić się tej unijnej nagonce na Polskę. To niedopuszczalne żeby nas alkoholicy z unijnych stynków pouczali.

  1. stani_44 mówi

   JAK BY NIE UNIA,TO BYŚ CHAMKO ODWAŻNA CIENKO ,,,SRAŁA!!!!

   1. koniec PoPiSu mówi

    Stani44 Judaszu sprzedałeś to o co waczuli nasi przedkowie za kilka eurosrebrników

    1. Claire mówi

     Stani_44 brak ci elementarnej wiedzy na temat miejsca Polski w Unii. Zacznij czytać o dotacjach, podatkach, rozwoju przedsiębiorstw w Polsce w porównaniu z krajami zachodnimi, potem przejdź do Traktatu Lizbońskiego, a jak to wszystko w twojej główce się poukłada, to wtedy zabieraj głos. A jeśli nie zrozumiesz, czytaj do skutku. Zwykle bywa tak, że ktoś, kto nie ma nic do powiedzenia, obraża innych.

 11. Lilianna mówi

  Świetny tekst.Przetłumaczyć i porozsylac do europosłów i unijnych twardoglowych.

 12. Dusza Polaka mówi

  niejeden połamał sobie zęby na Polsce, wkrótce kolejna rocznica napaści Niemiec na Polskę, rocznica ich ludobójstwa i grabieży Polski. To Holandię wyzwoliły miedzy innymi wojska polskie, gdy wy siedzieliście za piecem, bojąc sie podjąć walki z Niemcami. Na tą okoliczność przypomnę panu, ze podczas II WŚ był taki Niemiec Franz Kutschera, łapał ludzi na ulicach Warszawy i ich zabijał pod budynkami, to były masowe egzekucje. Mam ten zaszczyt, że tego drania zabił jeden z moich stryjów ps Kruszynka. Ojciec i 4 jego braci byli w AK. Nie boimy sie takich upasionych mędrców na służbie ciotki Angeli ! Nawet nie próbujcie nas pouczać !

  1. Janusz I mówi

   Jak można było zabić tego szlachetnego alianta, za jakich niemców uznała królowa Elżbieta II???

 13. Waldemar mówi

  Łapy precz od Polski. Do Holandii tulipany chodować

 14. kaska mówi

  Super !. Koniecznie wysłac za potwierdzeniem odbioru!

 15. Greg mówi

  No chyba wam się popierd…. o w tych łbach tepych na amen. Szlachtą polską się mianują chłopki panszczyźniane. Jak wy wogole śmiecie powoływać się na mężów którym wasi przodkowie świnie pasali. Co wy kur… a zrobicie bez wsparcia Unii Europejskiej tepaki pierd… e. Do kogo się zwróćcie co wy macie do zaoferowania pochukiwania swiniopasów. Idź se chłopku do biedronki za rogiem kup se żubra i wypij na balkonie bo pod blokiem to tylko koksy piją. Ot i cała twoja gówn… a dola.

  1. stani_44 mówi

   SŁUSZNIE 100%RACJI…POPIERAM!!!!!

  2. KRZYSZTOF mówi

   przezyjemy,tak jak nasi pradziadowie.Jestesmy suwerennym krajem i zaden swiniopas nie bedzie nam stawial warunkow.NIE BYLEM NA WYBORACH I NIE JESTEM ZA ZADNA PARTIA POLITYCZNA MOZE TROCHE POPIERAM KUKIZA .GDYBY ONI MIELI TROCHE WIECEJ DO POWIEDZENIA MOZE BY TO SIE ZMIENILO!!

   1. Michał mówi

    Następnym razem idź i zagłosuj na Kukiza- każdy dodatkowy głos to większe poparcie i większe szanse na usłyszenia głosu takich ludzi. Ci co nie głosują nie mogą mieć prawa narzekać, że jest tak, a nie inaczej. Dlatego też, żebym mógł narzekać poszedłem i głosuję 😉

  3. koniec PoPiSu mówi

   Ty sprzedałeś to o ce walczyli twoi przodkowie za kilka euro srebrników

 16. ff mówi

  pamietam jak w latach 80tych swinie z zachodu tak samo ingerowały tez straszyly i knuły nawet radio z londynu nadawalo i buntowalo zdrajcow…. historia się powtarza?

 17. Onejski mówi

  Typowe dla tego prawicowego oszołomstwa.
  To takie typowo polskie oszołomstwo – siedzicie we własnym chlewie i chrumkacie w swoim tylko towarzstwie. Odwaga staniała. Bez Unii będziecie trawę żreć.
  Żałosne towarzystwo.

  1. lewacka kurwa mówi

   bo ci debile nigdy nie wystawili noska poza swoja narodową zagródke ze strachu albo nie wiem czemu. Swiat to piękne miejsce, ale nie ma to jak nasza polska narodowa ciągle zagrozona więc kosy na sztorc mosci panowie. Załoba

  2. Paweł mówi

   Gdyby wszyscy byli tacy jak Ty to Polska do dziś byłaby pod zaborami …bo przecież po 123 latach w zaborze istnialaby obawa że bez zaborcy będziemy jedli trawę ….Lepiej jeść trawę we własnym kraju niż kiełbaski pod Niemieckim batem .

 18. Polak mówi

  Gdyby nie Unia to Wy byście te świnie pasali. Nic inego nie potraficie robić. Język z rynsztoka to i nie dziwi,że intelekt na poziomie ślimaka.

  1. Dorota mówi

   Tak Polak nie mowi ! Ty malutki ! Za pozno na racjonalne myslenie !!

 19. Tomira mówi

  A już myślałam ze to”dzieło” panny
  Krysi. Ale czy takiej „damie” zabrakłoby odwagi podpisać się?

 20. drKolgrim mówi

  Piękny list w samo sedno, przetłumaczyć na holenderski, niemiecki i wysłać im, niech czytają z zrozumieniem 🙂

 21. krysia mówi

  No ale jakiś idiota ‚błysnął” intelektem..hahahaha

 22. Krzysztof mówi

  Katastrofa….
  Tu nie ma nikogo innego tylko Polacy
  zobaczcie jak ze sobą rozmawiacie i zastanówcie się kto się z tego cieszy najbardziej….
  Tak żadnej Polski nie zbudujecie to że się różnimy jest wartością i nie ma sensu wygrażać tym którzy się od nas różnią
  Zastanówcie się jak budować a nie różnić …..

  1. Michał mówi

   Wreszcie ktoś coś sensownego napisał… Dziękuję za podtrzymanie wiary w nas – Polaków 🙂

  2. asd mówi

   żeby budować … trzeba mieć na czym, bo domu na piasku nie postawisz. A Niemcym, Francuzi, Szwedzi itd. już nawet piasku nie mają, i jedyne co im wkrótce zostanie to robić za eunuchów pochylonych i pojękujacych zadowalając sługi i kozy swojego pana i patrzących jak muslimski pan dyma ich żony i córki ledwo od cycka oderwane, albo zakończyć życie.

  3. sten mówi

   Demagogia…Budujmy razem , Polacy razem , w jedności, nie kłućmy się …- Stare jak świat komunistyczne zagranie gdy ziemia usuwała się im z pod stóp – CO TY CHCESZ ZBUDOWAĆ Z NIMI ? 1/4 polaków nie utożsamia się z patriotyzmem, z tą ziemią, nie mówiąc o religi , Polskiej racji stanu , budowie potencjału gospodarczego , militarnego etc. Oni to ośmieszają walczą z tym, wolność nasza jest ich wrogiem Co Ty chcesz zbudować z neomarkistami kołchozo-chlew ? kolejny zadżumiony

 23. asd mówi

  O rzesz ! RADUJE SIĘ MOJE SERCE – WYSŁAĆ MU TO W MILIONACH !!!!! I innym unijnym KMIOTOM nie zapominając o FOLKSDOJCZU I MERKEL-DUPOLIZIE , PSIM SYNU NA JEJ SMYCZY TUSKU !

  1. Janusz I mówi

   Zastanawiam się zawsze, czemu ten franc ma taką wielką, wypiętą do tyłu dupę? Czy to odpowiednik biustu u kobiety i ma podniecać Biedronia?

 24. asd mówi

  PROPONUJĘ „UBOGACIĆ” O WSPÓŁCZESNE SŁOWNICTWO 🙂 np. „ty muslimski dupowłazie”, „eunuchu mahometa”, „kmiocie przynoszący w zębach na kolanach dżizje swemu islamskiemu kozojebcy”, „pastuchu islamski”, „wykastrowana islamska dziwko do wieczornych rozrywek swego salladyna”, „niżej niż koza stojący sługusie najgorszej islamskie męty”, „europejska różowa nałożnico w papilotach dla najbiedniejszego islamisty które nie stać na kobietę, ani nawet kozę” itd.

  1. Claire mówi

   Asd jestem pod wrażeniem intelektu. Ale mnie rozbawiłeś 🙂

 25. Michał mówi

  Tylko nie zapomnij EUROPO przysłać kasy na 500+, bo Cię najedziemy, zaorzemy i będzie Polska trzech mórz i jednego oceanu !!!.
  To jest wasze PiS-dzielcze rozumowanie !!!.

 26. lewacka kurwa mówi

  czytam te wasze banialuki i mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera. Jestescie zakałą narodu barany przeklęte. Gówno wiecie o polityce, gówno wiecie o wszystkim, a walicie sobie gruche w tej waszej bogoojczyznianej zaprawie, sny o potędze, nieudacznicy megalomani. Oh ja jak was nienawidze. Jeszcze troche i na szczęscie wylądujecie na smietniu a my lewaki pedały rowerzysci i otoman turecki przejmiemy kontrole nad swiatem hhahahaha

 27. Jacek mówi

  Te wszystkie komentrze o tym „czarnym diabelskim holenderskim Tulipanie” nalezy zlekcewazyc ,kara Boza go dosiegnie .

 28. kris mówi

  prymitywne kołtuństwo wielu pseudo katolików wylazło teraz ze szpar po tym jak PiS im na to pozwolił – jedni chcą zapomnieć inni nie wiedzą jak było za komuny – wydaje im się, że mocarstwem byliśmy i jesteśmy, a to że mamy teraz jeszcze wolność uważają za coś oczywistego – typowe roszczeniowe myślenie typu „nam się należy”

 29. Grzegorz Polska dla Polaków mówi

  Do wszystkich lewaków kochający unie chuj wam w dupe (od ciapatych). Wypierdal. ć jak wam sie nie podaba. I to koniec dyskusji.

 30. Jeszcze Polska nie zginęła mówi

  Towarzyszu Timmermans, niech ci ten list przetłumaczy towarzysz Tusk, zdrajca Polski i Polaków. Niech ci też wytłumaczy co się robi ze zdrajcami. Tak, tak… pluton egzekucyjny, kulka w łeb i do piachu!

  1. Zojka mówi

   Gnojek z ciebie, nalezy cię namierzyc i do prokuratora!

   1. stahu mówi

    ZOJKA ma racje ! Nie wolno śmieci zakopywać w piachu…. to nie ekologiczne ,
    Śmieci wywozimy na śmietnisko i tam zakopujemy !

 31. Waldek mówi

  Ale teraz na serio: czy można prosić o umieszczenie tutaj tłumaczenia tego tekstu na język holenderski i angielski ze wszystkimi niuansami i zawiłościami językowymi tak, żeby można było skopiować i wysłać to temu urzędasowi IV. Rzeszy Niemieckiej, dla żartów zwanej „Unią Europejską”? Proszę, proszę! Proszę ewentualnie o dosłanie tłumaczenia dodatkowo na mój e-mail: [email protected]
  Z góry dziękuję i odwdzięczę się modlitwą

 32. Lena mówi

  bardzo sluszny i na prawdzie oparty , list z tym przeslaniem do p Timmermansa, rzeczowy i stanowczy , p timmermans powinien w koncu zrozumiec ze nie nalezy wtracac sie w sprawy polskie.

 33. J.A.R.V.I.S. mówi

  Tak najeżdżacie na UE i ichniejsze władze ale juz eurodudki z ich kiesy wam nie śmierdzą? I po co te szumne i głośne wypowiedzi. Po co te listy otwarte i paplanina? Skoro pieniążki sie brało z kasy unijnej to teraz trzeba kicać jak unijna kapelka gra. Skoro taka ta unia zła to po jaki chuj wchodziliscie do niej? Trzeba było siedziec u ruska pod skrzydełkiem. A skoro tacyście patrioci to nie plujcie na swój kraj który jest już częścią tej „złej” unii europejskiej (celowo z małych liter) Tak, zawsze widzi sie pozytywy sprawy i wielkie pieniadze z wielkiej Unii sie chetnie brało, ale dostosować się do tej zwyczajnej unii sie juz nie chce.

  1. Paweł mówi

   Bierzemy pieniądze z unii której jesteśmy członkiem….wiec także te które wypłacany do wspólnej kasy …niemcy a tym bardziej Holendrzy ich nam nie dają.Powiesz że być może bierzemy ich więcej niż wypłacamy..ok. Ale dzięki temu że jesteśmy w unii Niemcy ..Francja etc. wyprowadzają z Polski przez własne firmy markety itp ogromne ilości pieniędzy..Nic im nie zawdzięczamy ani żadnej Unii europejskiej oni czerpią z tego znacznie większe korzyści…Teraz mają pianę na rękach bo istnieje obawa że Polska może stać się bardziej samodzielna

  2. iwa mówi

   oni nam są winni biliony za II WS więc te parę groszy co dali w międzyczasie odebrali nie płacąc podatków ,więc niech spadają

 34. Eugeniusz mówi

  Brawo wiecej U,E,bierze od nas jak daje -banki .markety .media itd ale co najgorsza spranie ludziom mózgu to najgorsze <<

  1. Robert mówi

   Brawo. Nie bedzie Niemiec plu namł w twarz…niech sie zajmą wlsnym balaganem a od Polski wara!

 35. Republikanin mówi

  Logika katolika: UE nie może się wypowiadać w sprawie sądów bo to mieszanie się w sprawy polskie, ale Watykan może się wypowiadać jak chcę, domagać się zmiany prawa pod swoje interesy, dyskryminować Polaków w ich własnym kraju i tutaj już nie ważne, że to mieszanie się w sprawy polskie.

 36. Franek mówi

  Brawo ! Ten list napisany Bdb, Tylko czy ten Władca bez tytułu z Brukselii on choc troche go zrozumie , obawiam się że nie , Jak jeszcze jest cos kolwiek muzgu !

 37. Luna mówi

  Zimmermans to lewacka kukła, marionetka w rękach Merkel. Nasza Dobra Zmiana straciła jaja i bawi się w negocjacje że złodziejami złapanymi za rękę. Napiszę kulturalnie – albo UE się obudzi, albo srać na taką Unię.

 38. reyt4 mówi

  ta faszystosko lewacka swinia bezmozga i tak tego nie zrozumie bo zwykle glaby lewackie maja pusto we lbie! te male swinie sa na postraku starej suki szkopskiej makreli a ta suka na postronku zydow iluminackich co trzeba wybic do ostatniej smierdzacej antyludzkiej nogi!!!!! czas wyjsc z tego gowna uni islamskiej bo Bog nam nie wybaczy tej zdrady!!!!!

 39. Kiler51 mówi

  Kopiować i wysyłać do Brukseli. Też tak zrobię

 40. Buran mówi

  Stani_44 , ten ” ostatni sort ” prezesa pasuje jak ulał do ciebie (z małej litery boś robak).

 41. Bogdan mówi

  cimermans holenderski niemiecki pachołek, zapomniał, jak holendrzy wywozili kolejami państwowymi, Żydów do obozów za darmo, z własnej ninicjatywy, żeby się przypodobać niemcom, a teraz mają płacić odszkodowania Żydowskim potomkom. cimermansie, gadaj z mengelowo i szybko załatw odszkodowanie Polsce za zniszczenia wojenne z rąk tych zboczeńcówe i zwyrodnialców niemców.
  Na pohybel z cimermansem i i jego niemieckimi poplecznikami z mengelowo i jej bando, z folksdojczem tuskiem

 42. Ann mówi

  No dawno się tak nie uśmiałam Podpisuję się pod listem rękami i nogami

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.