Lider Konfederacji w mocnych słowach! „Na razie nas nie pokazują, później może zaczną mordować” [WIDEO]

Konfederacja/ fot. twitter
17

Kampania wyborcza trwa, a Konfederacja Wolność i Niepodległość, tworząca jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych, jak była tak nadal jest cenzurowana w mainstreamowych mediach. Może poza pojedynczym wybrykiem telewizji publicznej, która w ubiegły czwartek, „jedynki” Konfederacji porównała do… Muminków, o czym szeroko pisaliśmy na naszym portalu (TUTAJ).

PRZECZYTAJ: Katarzyna TS: „Sędzia Statkiewicz to nazistka?”. Proces Międlar vs. Lempart w pigułce

Do sprawy nieobecności Konfederacji w mediach odniósł się jeden z liderów cenzurowanej formacji, Janusz Korwin-Mikke. Polityk skomentował czwartkową konferencję podczas której zaprezentowano „jedynki” Konfederacji. Początkowo prezentacja miała odbyć się w sejmie, ale konfederaci nie zostali do niego wpuszczeni. Jak zaznaczył Korwin-Mikke, to doprowadziło do sytuacji, że podczas konferencji było niewielu przedstawicieli mediów.

Odbyła się konferencja prasowa, na którą mało kto z mediów przyszedł, wiadomo że reżim się broni rękami i nogami. Oni sobie zdają sprawę, że jak my dojdziemy do władzy, to ci ludzie w większości pójdą do więzień, żeby to jasno powiedzieć – zaczął Janusz Korwin-Mikke. Bronią się jak mogą. Na razie tylko nas nie pokazują, później może zaczną mordować. Na razie jest w miarę łagodnie, bo jak mówiłem Unia Europejska ma tę przewagę nad Związkiem Sowieckim, że już tylko kłamią i kradną, a nie mordują, więc jest jakaś przewaga – stwierdził.

Polityk ma nadzieję, że październikowe wybory pozwolą wprowadzić do parlamentu przynajmniej tylu konfederatów, co Paweł Kukiz wprowadził swoich działaczy w 2015 roku.
Liczymy, że będziemy mieć nie 5 a 7,5% poparcia, bo w tej chwili dają nam sondaże robione przez PiS. Mamy dostęp do nich, ale myślę, że jeszcze zdążymy dotrzeć do większej ilości, bo rozczarowanie PiS-em będzie rosło. Tym bardziej, że z PiS-u wyciekają wiadomości, że od nowego roku ceny elektryczności idą średnio o 40% w górę. Za te „500+” trzeba zapłacić, oczywiście po wyborach.

Z Konfederacją można się zgadzać lub nie, jednak nie ma wątpliwości, że ordynarne cenzurowanie ich w mediach głównego nurtu, czego nie można powiedzieć o skrajnej lewicy, to zabieg świadczący o tym, że jest to formacja będąca w opozycji do okrągłostołowego układu. Tylko jak bez wielkich koncernów medialnych mają dotrzeć do mas?

Przeczytaj i obejrzyj:

„Jestem ostatnim platformiarzem”. Wywiad z Pawłem Kukizem o rozmowach z Konfederacją, PSL-u, ustawie 447, farmach wiatrakowych i LGBT

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Sam fakt, że okupacyjne, w tym reżimowe mendia przemilczaja jedynie propolska i prokatolicka Konfederację najbardziej ją uwiarygadnia.

  1. Zbigniew mówi

   … a wyborcze slowa POPISu staja sie puste finansowo, „bedziemy wam dawac” zapominaja dodac, ze to co spadnie z panskiego stolu, ktory nic nie produkuje oprocz dlugow.

   „Niech nie daja i nie biora” – niech spadaja.

   1. robert mówi

    1- Jak pieniądze z FOZZ pomogły Kaczyńskim. 2- Żydowski rozbiór Polski. |forumdlazycia tradycji katolickiej

   2. robert mówi

    Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich (Kalksteinów) | Justice4Poland.com

    1. Zbigniew mówi

     Dlaczego nie laczysz developerow PIS z devoleperami PO ?

     Gersdorf za pozostawienie przy wladzy zmniejszyla swoj stan posiadania dzialek budowlanych z 36 na 6 – kto je otrzymal?

     1. Tolek mówi

      Nie płakałem po Korwinie.

 2. Miranda mówi

  Bardzo mądrze gada pan Korwin. Ale osoby bez wiedzy niektóre jego ironie traktują zupełnie dosłownie i wtedy wychodzą takie potworki jak to, że Korwin chce by wymordowano niepełnosprawnych…
  Podobnie jak Polański po przeróbce jego pierwszej wersji filmu „Trzy kolory” tak aby była bardziej strawna dla pospolitego ludu usłyszał – dlaczego zrobił pan taki trudny i niezrozumiały film?

 3. Robert mówi

  Gułagu,gułagu gdzie me życie bezwolne…?Ty się tam goju na dole zamknij,bo ci radiem pier …po neuroprzekaźnikach

 4. Alek mówi

  Dzesiatki Miliardow topione rok rocznie w juz zbankrutowane OFE nikomu nie przeszkadzaly. Ale przeciw realnej inwestycji w nasze emerytury, czyli 500+ zaraz jacys samorodni ekonomisci protestuja, ze przyjdzie nam zaplacic. Za wydmuszke ofe juz zaplacilismy i to slono. A emerytury byly w granicach 20 zl mieszecznie. Nijak ma sie to do tych miliardow.
  Ludzie bez prawdziwej wiary w prawdziwego Boga nawet prawdziwie liczyc nie potrafia.

 5. piotr mówi

  Zbigniew Ziobro, dawaj Polakom list (ŚORMŻ) i uratuje rebe Michalkiewicz. | wolna-polska.pl

 6. Jarek mówi

  Właśnie dzięki takim portal ktoś się dowie o Konfederacji i przekaże dalej. Ja ostatnio spotkałem sąsiadkę i mówię, żeby głosowała na Konfederację a ona co to jest….. Także wyjaśniłem i pozyskałem wyborcę ona teraz powie swojej rodzinie i znajomym.

  1. Zbigniew mówi

   To jest grozne dla PO i PIS, gdyz oferuja tylko wyzysk: PIS tez jest developerem razem z Kaczynskim na czele – nie tylko w sensie okradania za pomoca dramatycznego braku mieszkan ale takze w sensie Agendy ONZ zrownowazonego Rozwoju NWO inaczej eliminacji „nadmiaru ludnosci”.

   Walka pomiedzy nimi jest tylko gra pozorow, gdyz na braku mieszkan zarobili razem wiecej niz daja biedakom.

   Pisowcom mowie, ze nie wolno przywiazywac sie do starego auta, do mechanikow i politykow, gdyz to zaufanie i pozorny spokoj sa ich celem samym w sobie – potem mozna z klientem, wyborca zrobic, co potrzeba np 447 pozwoli POPIS wyeliminowac ludnosc Polska.

   Zaufanie jest, wiec rownie grozne jak zaglada ludnosci.

 7. Czesław mówi

  KONFEDERACJA – to nieszczęsliwa nazwa. Były Konfederacje Warszawskie, Sandomierska itd. w sumie bardzo zgubne dla historii Polski ale najbardziej znane to: Konfederacja Barska – zakończona klęską, Kofederacja Targowicka – niby zwycięska ale jest symbolem zdrady Ojczyzny i głupoty ( katolicy zwracają sie o ochronę katolicyzmu do prawosławnej carycy), no i ostatnia Konfederacja Polski Niepodległej – z poza układu okrągłostołowego, zasłuzona w odzyskaniu przez Polskę niepodległości ale w końcu się rozpadła i zniknęła ze sceny politycznej. Obecna Konfederacja – Braun, Korwin Mikke, Winnicki to według mnie taka z potęgowana opozycja totalna. Krytykuje wszystko „w czambuł” a szczególnie obecną pisowską władzę, jeszcze bardziej jak ta ogłupiała totalna opozycja. Równa PO i PiS a przecież można pochwalić PiS za politykę wewnetrzną nie tylko socjalną i gospodarczą ale i tożsamościową, historyczną. Wówczas krytyka polityki w stosunku do pamięci kresowej jak też polityki w stosunku do Polaków zamieszkałych na Litwie, Ukrainie, Kazachstanie, lizusostwo w stosunku do Izraela, była by słyszalna i wiarygodna. Ponadto dla mnie nie do zaakceptowania sa „wygłupy” JKM, jak też fakt że narodowcy za główny swój przekaz do młodzieży mają taki kompleks endecki „złowrogi cień marsz.Piłsudskiego nad Polską”, tym przekazem prześcignęli w szkalowaniu historii Polski nawet komunistów.

  1. antyPOPiS mówi

   @Czesław, chyba żyjesz w alternatywnej rzeczywistości?, bo propagandowy kit który powielasz za PiSowskimi mediami, dobrze sprzedaje się w telewizorze, ale gdy wyłączysz pilota czar pryska, jak PiSowska obrona Polskich interesów, chocby przy traktacie lizbońskim, ustawie IPN, Just447+, czy najnowsze zwolnienie z podatków amerykańskich firm internetowych. Konfederacja potrzebna jest by zastopować dalsze staczanie się PiSu w lewicowe szaleństwo, i bezrefleksyjne wasalstwo wobec osi Waszyngton-Tel awiw…
   PS. Odpowiadam ci tym samym tekstem co na PCH24, bo ewidentnie widać że robisz za PiSowskiego trolla lokując na wszystkich forach przekaz dnia Kaczystów…

   1. Czesław mówi

    Nie można porównywać obecnej rzeczywistości z tą kiedy rządziła PO-PSL, chociażby stosunek do rodziny, KK, do LBGT. My nie jesteśmy mocarstwem, PO poszła na usługi Niemcom wbrew interesom polskim, PiS postawił na St.Zj., w tym problem że St.Zj. rządzą organizacje żydowskie i trzeba tu lawirować. Mnie się to nie podoba ale czy mamy inne wyjście? Proszę realnie pomyśleć.

 8. antyPOPiS mówi

  @ Czesław, ten „stosunek” PiSu do lewackich dewiacji najlepiej widać po lansowaniu tel awizji Kurskiego Biedronia i Zandberga… W czym PiS postawił się USa?
  Człowieku masz problem nie tylko z realnym myśleniem, ale przede wszystkim samodzielnym. Węgry są słabszym krajem, a stać ich na kierowanie się własnym interesem, co jest w dużej mierze zasługą silnej pozycji Jobbiku, który temperuje żydofilskie zapędy Orbana. Konfederacja jest potrzebna do analogicznej roli w Polsce…

  1. Czesław mówi

   Ja też uważam że jest do tego potrzebna, tylko wskazałem na jej zasadnicze błędy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.