Lewicowy terror narasta! YouTube usunął kanał wRealu24 za „gloryfikowanie przemocy”

wrealu24/ fot. twitter
11

W sobotę (03.08.2019) o godzinie 16:59 Google usunął kanał Telewizji wRealu24 z YouTube, Jako powód podano „gloryfikowanie przemocy lub podżeganie do przemocy wobec drugiego człowieka lub grupy ludzi”. Nie wskazano, jakie treści miałyby być tym podżeganiem lub naruszeniem regulaminu. Telewizję w Realu24 można teraz oglądać wyłącznie na platformie wReau24.tv. „Walczymy dalej! Cały czas będziemy transmitować programy na wrealu24.tv. Kontynuujemy naszą wspólną misję!” – informuje Redakcja. LINK DO WREALU24.TV TUTAJ

Mój komentarz: Likwidacja kanału wRealu24 przez YouTube nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Lewicowy terror nasila się i będzie coraz gorzej. Kolejne prawicowe kanały będą kasowane, żeby bez przeszkód karmić internautów lewicową propagandą. Takie mamy realia. To jest wojna cywilizacyjna, w której lewica przejęła media społecznościowe. Dlatego musimy budować własne platformy internetowe. Innego wyjścia nie ma.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie liczcie na pomoc Prawa i Sprawiedliwości. Oni nic z tym nie zrobią. Najwyżej powołają kolejnego wiceministra cyfryzacji i na tym sprawa się zakończy. Łamanie polskiego prawa przez YouTube jest faktem i brak reakcji rządzących na to łamanie prawa również jest faktem. Musimy radzić sobie sami. Sprawę komentuje też Jacek Międlar.

Źródło informacji: wrealu24.tv

Zobacz też:

PILNE! YouTube usuwa relację z Marszu Powstania Warszawskiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusze1990 mówi

  Inne mniej lub bardziej znane prawicowe kanały wcześniej czy później też polecą przecież nie będzie można swobodnie budować POLIN gdyby był dostęp do niezależnych źródeł informacji które informowałby o ruchach okupanta.

  A co do PIS to tutaj nawet szkoda gadać to są pożyteczni idioci tych którzy chcą nas naród, kraj, grupę etniczną ,grupę krwi zmazać z powierzchni ziemi razem z naszą historią, PIS już przeszedł i przejdzie do historii jak (nawet nie wiem jak ich nazwać) grupa, patria która zhańbiła nas naród na arenie międzynarodowej.

  1. Konrad mówi

   CENZURA! BYŁA , jest i będzie. Na początku komentowałem na „wSieci”, „DoRzeczy”, „Gazeta Polska”, „Nasz Dziennik”, „Dziennik Polski”. Ale po jakimś czasie ✋ STOP! Big Brother mówi NIE!!! Odmawiano mi dostępu do komentowania. Prawicowe magazyny, komentarze internautów są ściśle cenzurowane, to jest polityka braci Karnowskich. I nie ma co się dziwić, bo dorwali się do cyca. Spółki skarbu Państwa, wydają obecnie miliony na reklamę w prawicowych tygodnikach. Po to, żeby utrzymać się u władzy.

  2. Maksymilian mówi

   Masz rację! Mniej żal by bylo gdyby Newsweek doił. Tam przynajmniej dziennikarze trzymają poziom. To jeden z najlepszych magazynów w kraju. I mam kurwa prawo do swojego zdania, a jak komuś nie pasuje to … wiadomo. Niech kurwa nie czyta.

 2. Agnieszka mówi

  Jestem przerażona tym co zrobili Panu Jackowi i co teraz robią w Realu24! Kto następny? myślicie, że za zwykłych obywateli się nie wezmą? zróbmy coś ludzie!

  1. W K mówi

   Robimy tyle, ile możemy. To nie jest proste. Gdy pracujemy, zabierają nam pieniądze. Gdy kupujemy, zabierają nam pieniądze. Potem tymi pieniędzmi nas zwalczają. Chcąc się postawić, musimy finansować ich i nas. Przede wszystkim podchodźmy do spraw ze spokojem i róbmy tyle, ile możemy.

 3. Marcpro mówi

  Święte słowa Jacku.
  Ciężkie czasy nadchodzą dla nas katolików, patriotów.
  Obyś się jednak mylił i żadne z Twoich słów nie okazało się prawdą.
  A tak przy okazji, Youtube odblokował Twój kanał.

  1. Agnieszka mówi

   jestem z tą telewizją w Realu 24, gdyby była Izraelska nie była by przeciw 447, ludzie nauczcie się myśleć, a nie bzdur słuchać!

  2. Greg mówi

   Prosze Pani ja staram wszystkich sluchac i wyciagac odpowiednie wnioski

 4. Magdalena mówi

  Nie będzie żadnych wnuków naszych wnuków, zapomnij. Paruzja u drzwi. Dlatego taki napór zła, dopuszczonego zresztą, w myśl słów Pisma Świętego, by odsiać plewy. Słuszna walka ale to nie my, a Bóg udaremni zamysły przebiegłych i je powstrzyma, tylko jeszcze wyda ich na pastwę ich pożądliwości zanim objawi Swą chwałę. Już niedługo

 5. pytanie do PiSu mówi

  Co na to „prawicowy” PiS?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.