Lewicowe bojówki zablokowały spotkanie Polaków w Londynie [WIDEO]

Antifa w Londynie
14

W niedzielę (27 stycznia 2019) miała się odbyć trzecia edycja Targów Książki Prawicowej w Londynie organizowana przez polskich patriotów z Polski Niepodległej oraz Piotra Szlachtowicza (The Nowy Polski Show) z udziałem wielu gości takich jak dr Tomasz Sommer, Wojciech Sumliński, Krzysztof Wyszkowski, dr Lech Kowalski, ks. Jarosław Wąsowicz i wielu innych. Całość miała być emitowana na antenie telewizji wRealu24. Niestety, jak dowiedzieliśmy się sobotę, targi ani debata w Klubie Orła Białego na Balham nie doszły do skutku. Od kilku dni lewacka mniejszość zalewała właścicieli klubu mailami i telefonami. Właściciele nie chcieli odmówić wynajmu sali organizatorom, ale — jak donosi Marcin Rola — ugięli się dopiero w obawie o własne życie po tym jak lewicowi terroryści zaczęli grozić im śmiercią oraz podpaleniem lokalu.

Co w związku z tym zrobi policja i służby brytyjskie? Można by spodziewać się, że zostanie wszczęte śledztwo i postępowanie karne, tymczasem nic takiego się nie wydarzyło. Najwidoczniej politpoprawnym służbom i władzom w UK odpowiada, gdy wolność słowa jest zwalczana, a prawicy nie dopuszcza się do głosu w debacie publicznej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie możemy się poddać, nie możemy dać się zastraszyć. Jeżeli nie chcemy, by nasze dzieci i wnuki żyły w niewoli, obawiając się karania za orwellowską myślo-zbrodnie, musimy być silni i wytrwali, ale przede wszystkim musimy odłożyć na bok drobne niezgodności ideologiczne i musimy być zjednoczeni. Dla naszych dzieci i wnuków, dla Polski, o którą nasi przodkowie oddawali życie.

Poniżej publikujemy komentarz Jacka Międlara do sprawy, który zaznacza, że przed lewicowym terrorem przestrzega od dawna (o czym informowaliśmy na naszym portalu) i zaświadcza, że z tego typu sytuacjami jak ta, spotykał się przy wszystkich spotkaniach autorskich z książką „Moja walka o prawdę” (DOSTĘPNA TUTAJ). Policja nigdy nie zareagowała i pomoc nie przyszła znikąd…

Przeczytaj także:

Atak lewactwa w związku ze spotkaniem autorskim Jacka Międlara w Łodzi

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Indoraptor mówi

  Czekać czekać! Czy mnie oczy nie mylą! ? Czy na załączonym obrazku jeden z tych lewicowych bojówkarzy nie trzyma w ręku siekiery?

  1. Andrzej Józef mówi

   Jeżeli to nie siekiera?
   Ten człowiek zrobiłby karierę W Hollywood, ( w low budget movies)?

 2. Greg mówi

  A po co tam jezdzic? To chory lewacki kraj !!!

 3. michu mówi

  Polacy to najlepszy pod każdym chyba względem materiał do asymilacji. Brytole realizują rację stanu. Ciekawe jak to wygląda w RFN?

  1. Krzysztof mówi

   To prawada na Ślunsku do dziś chwalą Adiego i czują się bardziej niemcami niż Polakami . Nie podoba się hanysom do won do reichu.

  2. michu mówi

   Prawdziwych Ślązaków Niemcy i socjaliści po wojnie wytępili. Adiego mogą chwalić tylko kolaboranci tak jak rządy socjalistów w PRL ;).

  3. Roman mówi

   Krzysztof kto naopowiadał Ci takich głupot,nie znasz Śląska to nie mów o nim źle.

 4. michu mówi

  Jak to na wojnie jeden wygrywa drugi przegrywa. Dla jasności- wygrywa silniejszy. Polscy patrioci tym razem przegrali ;).

 5. Mr. ?? mówi

  Po co tam latać UK to upadający kraj podobnie Szwecja, niech upadają za potop szwedzki, olanie nas w 1939, sprzedaż Polski ZSRR
  my powinniśmy martwić się o Polskę i to co wyprawiają pis, po …

  1. michu mówi

   Polacy są nie tylko w kraju…

 6. Krzysztof mówi

  Lewacy to faszyści , widać i to od dawna ,że tak jest . Przemoc , grozby chamstwo itd. Należy działać takimi samymi sposobami ,żeby zniszczyć tę czerwoną hołotę .

 7. Darexmaj mówi

  Dorosli mezczyzni przyznaja sie do tego ze nawalili w gacie bo jakies lewackie scierwa napisaly na Pejsbuku ze im zrobia kuku(nawet czlowiek nie czuje jak mu sie rymuje).Proponuje zmienic napis na koszulkach na „smierdz wrogom Ojczyzny”.Nie slyszalem aby jakas impreza”ciapatych”zostala odwolana bo komus sie to nie
  podobalo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.