Lewicowa działaczka zaatakowała nożem autorów wystawy o aborcji. Metody działania neobolszewików!

5

Kilka miesięcy temu w programie Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”, w impertynencki sposób, na słowa walczyła z obrońcami życia, tym razem sięgnęła po znacznie radykalniejsze środki. Martyna R., działaczka partii Razem zaatakowała nożem autorów wystawy o aborcji.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem. Wolontariusz Fundacji „Pro – Prawo do życia” zatrzymał dwie kobiety, które próbowały zniszczyć samochód fundacji. Jedną z napastniczek jest lewicowa działaczka partii Razem, studentka medycyny Uniwersytetu Warszawskiego, aktywistka proaborcyjnego stowarzyszenia Medical Students for Choice i działaczka Uniwersytetu Zaangażowanego. Aktywistka partii Razem obrońcę życia rzuciła nożem. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało. Po nieudanym ataku kobiety, mężczyzna użył gaz łzawiący i obezwładnił lewicową działaczkę.

Do ataku doszło pod szpitalem im. prof. Witolda Orłowskiego, pod którym stał samochód z plakatami informującymi o dokonywanych aborcjach w tej placówce. Kobieta, która zaatakowała wolontariusza, jest lekarką zatrudnioną w tamtym szpitalu. Zważywszy na fakt, że w bójce użyto noża i gazu łzawiącego, na pewno nie zostanie to potraktowane jako incydent nieznaczący.

Właśnie tak działają ci, którzy najchętniej wykrzykują walce z mową nienawiści. Czy powinniśmy się obawiać neobolszewików?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Waldemar mówi

  Kobieta rzuca się na na mężczyznę to niebywale. Jaki to stopień agresji. Nic tylko się bać neobolszewików.

 3. Pan Kracy mówi

  „Kobieta, która zaatakowała wolontariusza, jest lekarką zatrudnioną w tamtym szpitalu.”

  Do tej pory uważałem, że lekarz, jeśli już „atakuje”, to skalpelem chorego, a tu „lekarka” rzuca nożem. Są zatem normalni lekarze i lewicowi „lekarze”.

 4. Kamil Pawelak mówi

  Skąd takie poglądy i zachowania? Za aborcjonistów 3eba się modlić o ich metanoię.

 5. Gosc mówi

  Strzezmy sie lewicowych dzialaczek, tak sprawnie operuja nozami.

 6. gojek mówi

  Nienawidzę tw ziuka, ale zacytuję: bić k…y i złodziei.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.