Lewica w natarciu: homoseksualiści powinni adoptować dzieci! Poseł Biejat nie zawodzi oczekiwań

Fot. pixabay (Pixabay License)
6

Poseł Magdalena Biejat chce legalizacji związków partnerskich oraz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

Poseł Lewicy Razem stwierdziła, iż w polskim prawie należy uregulować kwestie związków partnerskich. Pozwoliła sobie określić je, jako „małżeństwa jednopłciowe”. Podkreśliła, iż potrzebna jest ustawa, która pozwoliłaby na dziedziczenie po partnerach. W opinii pani Biejat, homoseksualiści powinni również posiadać prawo do adopcji dzieci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Osobiście uważam, że powinno się umożliwić adopcję dzieci – powiedziała w rozmowie dla Radia Zet. – Jest to
kwestia do dyskusji, bo o ile jest teraz duża akceptacja społeczeństwa dla małżeństw jednopłciowych, to nie ma jeszcze tak dużej akceptacji społecznej dla adopcji. Nie chodzi o to, żeby teraz kolanem przepychać ten pomysł – dodała. A zatem wybrana dzięki głosom PiS Biejat ma zamiar robić dokładnie to, czego spodziewały się po niej środowiska prawicowe.

Trudno jest się dziwić Konfederatom, iż stanowczo zażądali odwołania poseł ze stanowiska. Aktywny sprzeciw wyraża również Centrum Życia i Rodziny, publikując protest do szefa klubu parlamentarnego PiS. Jego celem jest odwołanie aktywistki z tak ważnej funkcji.
„Wyrażam swoje oburzenie decyzją większości posłów Prawa i Sprawiedliwości ws. wyboru przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Sejmu RP – strategicznej dla ochrony ładu moralnego w Polsce!” – głosi sporządzony tekst.

„W związku z powyższym stanowczo żądam powierzenia przewodniczenia Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Sejmu RP w ręce posła dającego gwarancje szacunku dla konstytucyjnych praw dotyczących ochrony życia, rodziny i moralności”
Apel można w całości przeczytać oraz poprzeć na stronie www.obiecaliscie.pl.

Źródło: pch24.pl, Radio Zet

przeczytaj również:

Niemcy: Protesty rolników z całego kraju. Setki traktorów jedzie do Berlina

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Jak tak patrzę na mapę tego co z Polski zostało,to z miejsca gdzie moich cmentarze na wieki,lewicę mam po mojej lewej za granicą usraelskiej bezpieki,bastion chrześcijaństwa po prawej,gdzie zaszczepiano ją przez wieki ,choćby po trupie Mikołaja Cara

 2. anonim mówi

  To było do przewiedzenia, że zaczną frontalny atak na rodzinę i jej fundamenty. za wszystko ponosi odpowiedzialność karzeł z Nowogrodzkiej, który przez ostatnie 4 lata uprawiał krypotreklamę dla lewicy, by potem jak judasz zawrzeć pakt z diabłem i newralgiczna komisję przekazać poplecznikom dewiantów seksualnych i sodomitom.

  1. andzia mówi

   Ale za to wiatraków nie będzie!

 3. Krzysztof mówi

  Ja jestem za, aby pedały i lesby mogły adoptować dzieci, ale tylko te które urodzą się ze związku homosiów! 🙂 Dzieci ze związków hetero tylko dla rodzin składających się z mężczyzny i kobiety.

  1. Dionisos1982 mówi

   Mówisz pedał , a sam pewnie oglądasz filmy dla dorosłych ,w których patrzysz się na to jak typek kończy na twarzy kobiety, i kto jest pedałem skoro patrzysz się na innego członka i Cię to jara?

 4. Bogdan z Łomży mówi

  Skoro hetero uważają ,że takie akcje zagrażają ich wartościom i przekonaniom to słabe są te ich wartości. Jeśli Polaczek uważa,że jak dziecko zobaczy geja i też się takim stanie przez to , to znaczy ,że dziecko jest źle wychowane ,skoro ulega wszystkiemu co zobaczy. Ludzie powinni się obudzić a nie patrzeć na kościół w którym po dziś dzień dzieje się krzywda ludziom i dzieciom.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.