Lewactwo będzie niepocieszone! Dziesiątki tysięcy Irlandczyków wzięło udział w akcji wzorowanej na „Różańcu do granic”

4

Ostatnia niedziela przejdzie do historii Irlandii. Dziesiątki tysięcy Irlandczyków wzięło udział w bezprecedensowym zgromadzeniu modlitewnym, wzorowanym na polskim „Różańcu do granic”. Modlitwa na Wyspach została określona mianem największego religijnego aktu w Irlandii od prawie 40 lat.

Po „Różańcu do granic”, który 7 października w Polsce odniósł wielki sukces, podobne akcje przeprowadzono w 13 października we Włoszech, a w ubiegłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w Irlandii. Organizatorzy nie kryli, że wzorowali się na Polakach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zgromadzenie modlitewne, przez Irlandczyków nazwane „Różańcem na Wybrzeżu Życia i Wiary”, zebrało kilkadziesiąt tysięcy wiernych zebranych w ponad 250 przybrzeżnych miejscach modlitwy, gdzie proszono Matkę Bożą o ochronę życia dzieci nienarodzonych oraz o wiarę dla mieszkańców wyspy.

Data modlitwy nie była przypadkowa i nie był to 8 grudnia, jak nieprawdziwie informowali publicyści na całym świecie, ale 26 listopada, dzień poświęcony Chrystusowi Królowi. Co istotne, Irlandia jako pierwszy kraj na świecie została poświęcona Panu Jezusowi. Stało się to w 1946 roku.

Podobnie jak „Różaniec do Granic” również „Różaniec na Wybrzeżu Życia i Wiary” został nazwany przez marksistowskich publicystów mianem ksenofobicznego, a nawet faszystowskiego. Przypominamy, że do walki z modlitwą różańcową przyłączył się również biskup Pieronek.

Źródło: ncregister.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. goj mówi

    Brawo! W przyszłym roku musimy się koniecznie zmówić i zorganizować wspólną modlitwę międzynarodową. Szatan aż się posra!

  2. Matka polka mówi

    Brawo Irlandia! To jest właściwa akcja, Przes modlitwę uratujecie swój kraj. No i szatan wściekły coraz bardziej bo nic na to poradzić nie może.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.