Lewacki kandydat na prezydenta Warszawy o prawicowym blogerze: „brunatny pomocnik Patryka Jakiego”. Będzie pozew!

Patryk Jaki i Dariusz Matecki/ fot. facebook
4

Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta Warszawy wspierany m.in. przez Partię Razem, zaatakował dziś na Facebooku prawicowego blogera Dariusza Mateckiego (Prawicowy Internet), nazywając go „brunatnym pomocnikiem Patryka Jakiego”.

„Z @JanSpiewak spotkamy się w sądzie. Komuniści mogli legalnie nazywać polskich patriotów „brunatnymi”, „faszystami”, te czasy się skończyły. Będę domagać się wpłat na @StowMarszN i @Prawo_do_zycia Mam prawo do popierania @SolidarnaPL i do własnych poglądów. Walczymy dalej!” – napisał Matecki na Twitterze i zamieścił film, w którym informuje o gigantycznej fali hejtu pod jego adresem, która jest rezultatem ataku Śpiewaka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Śpiewak zarzuca Mateckiemu, że „jest głównym zapewniającym Patrykowi Jakiemu zasięgi i powiązania w social media” oraz, że „wykorzystuje swoje troll konta i fanpejdże na facebooku, które służą udostępnianiu tych samych materiałów i hejtowi na kontrkandydatów”. Śpiewak sugeruje, że Matecki jest zatrudniony przez Ministerstwo Sprawiedliwości, czemu Matecki zaprzecza.

Oburzenie Śpiewaka wywołuje też to, że Matecki krytykuje Amnesty International, muzeum POLIN i paradę równości oraz nazywa Jacka Międlara „wzorem dla dzisiejszej młodzieży”. Śpiewak zarzuca też Mateckiemu, że w szkole podstawowej prześladował koleżankę z klasy „z pobudek rasistowskich”.

Źródło informacji: facebook, twitter

Przeczytaj też:

Koalicja lewaków do wyborców Kukiz’15: Głosujcie na nas!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Plemię Kainowe tylko w ubiegłym stuleciu wytracilo ponad 10 milionów Polaków jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, historyk i pisarz. Te dane są porażające A jednocześnie uświadamiają jak inaczej by wyglądała Polska gdyby ci Polacy nie zostali wytraceni.

 2. lol mówi

  UWAGA! Partia 'Razem’ jest finansowana przez Żydów! Za szekle sprzedają Polskę!

  1. Spostrzegawczy mówi

   A która nie jest ?????!!!!!! A która nie pracuje dla Żydów i przeciw Polakom ??????!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.